Света С Приветом• Изменено вчера в 17:18

При вході на Пром відображає чужу пошту і замовлення

Хотіла зробити замовлення на пром (раніше ним не користувалася). Був варіант зайти з номера, що вже зареєстрований на розетці. Після входу відобразилося моє ім´я і банківська картка, прив´язані до розетки, АЛЕ чужа пошта і чужі замовлення за 2021 рік. При цьому в мене цей номер з 2016 року. Картку видалила, але вона зникла і з розетки також. Підтримка - бот, з якого неможливо нічого вибити. В кого - небуть була така ситуація?
Пасти Ла• вчера в 17:26
Який бот. В вас є менеджер. Пишіть йому
Там все розмивчато• вчера в 17:31
У мене такого не було.
Але у мене профіль на Пром не пов´язаний з профілем на Розетці.
автор Света С Приветом • вчера в 17:47
Ответ дляПасти Ла
Який бот. В вас є менеджер. Пишіть йому
Який менеджер? Пром-підтримка перекидує на бота. Я залишила звернення на пошту.
Пасти Ла• вчера в 17:47
Ответ дляСвета С Приветом
То вам передзвонять
ЭмчЭндЭм• вчера в 17:59
Ответ дляТам все розмивчато
У мене такого не було.
Вы не в курсе? Они теперь поженились, теперь это единый акк для прома и розетки. Он ж при входе пишут.
автор Света С Приветом • вчера в 18:05
Питання вирішене. Старий пром-аккаунт знесли і я зареєструвалася заново.
Там все розмивчато• вчера в 18:17
Ответ дляЭмчЭндЭм
Да? Не знала. У меня не было таких уведомлений.
У меня отдельный кабинет на Розетке и отдельный на Проме. Только что зашла, проверила. А, все...увидела). Спасибо, что сказали)