Замрійлива• 17 декабря в 19:47
Недорогие подарки коллегам и знакомым
Посоветуйте недорогие подарки на бюджет до 700 грн. Что можно придумать? Подкиньте идеи пожалуйста
Замрійлива
• вчера в 06:01
Ответ дляЛялька в колисці
Загугліть гощанський завод продтоварів. В них є сайт з продукцією
Спасибо, нашла. Но таких как у вас на фото нет в наличии ( жаль очень. Посмотрю ещё что-то
Лялька в колисці• вчера в 11:36
Ответ дляЗамрійлива
Так, таких самих немає. Але я взяла коробки в подарунковій упаковці білу та чорну з зірочками. Зайдіть в меню на сайті - подарункові набори- ілюстровані коробки. Мені біла та чорна якраз навіть більше подабаються, і ще там є один набір ’Веселих свят’, наповнення в них однакове