Планшетница• сегодня в 05:44
Львів, опалення, вартість
Дівчата, дивлюся квартиру купити. І з того, що можу часто бачу стоять пічки. Я з ними не зіткалася.
Підкажіть, будь ласка:
1. чи хорошо гріють?
2.Скільки жеруть газу (чи набагато дорожче це ЦО або індивідуального з котлом)
3. Чи складні в обслуговуванні-часто ламаються, часто потрібно викликати спеціаліста на прочистку
4. Чи буде тепло, якщо піч в стіні стоїть на 2 кімнати одна?
5. Як змінімальними вкладеннями зробити опалення на кухні? і які доступні варіанти?
Підкажіть, будь ласка:
1. чи хорошо гріють?
Клин_Кляйн• сегодня в 05:48
Ні не буде тепло, в кухні, а оридоріі ванній будедубак. Під ранок потрібно вставати запалювати, з роботи прийшов теж палит, чекати поки нагріється
Планшетница
• сегодня в 06:06
Ответ дляКлин_Кляйн
о,дякую, що підсвітили цей момент!
Шумелка Мышь• 1 час назад
Несколько лет назад компания молодых людей приехала во Львов на отдых, сами затопили такую печь в квартире и угорели
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляПланшетница
о,дякую, що підсвітили цей момент!
все життя одна пічка на 2 кімнати. так жили спокон віків. У 2 кімнатах тепло. буде. в коридорі і ванній так собі. ми як палимо пічку-ташкент у хаті. пічка на 2 кімнати.тепло скрізь
Малая Налегке• 1 час назад
однозначно ліпше ніж ц ентралізоване,яке відключають. як додаткове-супер.
Планшетница
• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
а що централізоване не працює при відключеннях?
Треба ось так• 58 минут назад
Ответ дляПланшетница
Ні
Треба ось так• 55 минут назад
Ответ дляШумелка Мышь
У Львові кожен тиждень в новинах такі випадки.Потрібно ставити датчики.