Я инженер, меряю от 1• 28 ноября в 00:07
Чи реально зараз зустріти адекватного чоловіка?
Цікавлять сайти знайомств. Шукаю людину для стосунків, нормальних стосунків. Бо півроку тому зраділа, що знайшла молодшого, і в сексі супер. Але зараз бачу, що він дитина і чекати коли він підросте і буде готовим не хочу. Ще й економний або краще сказати жлоб, нічого не подарував мені за цей час. От і думаю чи реально знайти нормального? Я розлучена, є дитина підліток.
Лінива, не каюсь• 28 ноября в 00:09
Зустріти адекватного чоловіка завжди реально, але залежить хто ви і на скільки адекватна.
До речі, нормальний це не лише про подарунки. Ви вже вибираєте для себе - розмінюватись, а це не ок
Марфа Українівна• 28 ноября в 00:11
Я не зустрічала. Але знаю, що вони є.
Наразі мене такий,з яким ви зустрічались. Тобто в мене 2 дитини, одна з яких-чоловік.
Мамкиня доця• 28 ноября в 00:10
Ну на сайтах вони дуже рідко мешкають, але одного на мільйон знайти можна. А ще для цього важливо теж бути адекватною
Марфа Українівна• 28 ноября в 00:11
Ответ дляНаодинцi
Реально, але не треба зациклюватися на пошуку. Треба бути готовою до різного, можете знайти, а можете і ні.
Це як з пошуками роботи :))
Мания-Величия• 28 ноября в 00:12
У меня такая же история, надеюсь это не один и тот же чувак(
Все питаю зарання• 28 ноября в 00:12
На СЗ и 10 лет назад нормальных уже не было, а сейчас и подавно
Лінива, не каюсь• 28 ноября в 00:13
Ответ дляВсе питаю зарання
Хто вам таке сказав, просто вам не повезло
Все питаю зарання• 28 ноября в 00:15
Ответ дляЛінива, не каюсь
Что значит, кто мне такое сказал? Вы сами не мыслите, выводы не делаете, вам обязательно кто-то должен сказать?
Не в везении дело вообще
Полуничка• 28 ноября в 00:15
Ответ дляМарфа Українівна
Я не зустрічала. Але знаю, що вони є.
Норм тянете сама двоих детей ?
Эскиз бесконечности• 28 ноября в 00:17
Судячи по вибору Меловіна, зараз важко зустріти адекватну жінку.
Лінива, не каюсь• 28 ноября в 00:17
Ответ дляВсе питаю зарання
Не в везении дело вообще
А в чому? Я зустріла свого чоловіка на СЗ 8 років тому, абсолютно прекрасний чоловік, да прийшлось перелопатити купу ге.
От подруга зустріла три роки тому, теж класного чувака, при чому американця щей й третю подругу з його другом познайомила, у всіх чудові сімʼї, дітей понароджували.
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября в 00:18
Ответ дляЛінива, не каюсь
До чого тут це? Якби чоловік має робити приємності своїй жінці, це не про дорогі подарунки, а про увагу. А якщо банально приходити до мене в гості з порожніми руками, без квітів чи якоїсь дрібнички. З мого боку приємності були для нього.
Лінива, не каюсь• 28 ноября в 00:19
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Що це? А для чого ви допускаєте щоб він до вас так приходив?
Да Щас же• 28 ноября в 00:19
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А вы ему конкретно говорили что принести?
Все питаю зарання• 28 ноября в 00:19
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я вам тайну открою, тот, кто для одной прекрасный мужчина, для другой фу фу фу.
Ого, аж целого американца подцепила)))) классный чувак, а классней всего, что американец))))
Все питаю зарання• 28 ноября в 00:20
Ответ дляДа Щас же
О, началось.
Хватит делать из мужчин дебилов, а из жлобов просто непонимающих мир и жизнь ангелочков
Міні-бікіні• 28 ноября в 00:21
На СЗ шансы минимальны. В реале больше шансов на нормального мужчину.
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября в 00:21
Ответ дляЛінива, не каюсь
Сказати прямо спочатку язика не було, бо в моєму понятті чоловік не може прийти отак з порожніми руками.
Да Щас же• 28 ноября в 00:22
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У каждого свои понятия
Вы ж зачем то ему первая что-то дарили
Все питаю зарання• 28 ноября в 00:23
Ответ дляМіні-бікіні
Согласна
На СЗ полно жлобов, закомплексованных, с короной на голове и прочими психологическими проблемами. Нормальному мужчине нет нужды там торчать
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября в 00:23
Ответ дляВсе питаю зарання
О, началось.
Ну от і я думаю, що він і сам розуміє, але жметься. То нащо треба?
Ноу коммент• 28 ноября в 00:23
Хіба що з бронню, бо без броні зараз на зустрічі ходити ніхто не буде, хіба що Ви до нього😁
Лінива, не каюсь• 28 ноября в 00:24
Ответ дляВсе питаю зарання
Є набір якостей і принципів за які вважають що чоловік хороший.
Класнее всего що він хороший мужчина з відповідними чеснотами.
Судячи по вашим кривлянням, не дивно що ви так нікого і не зустріли за 10 років. Говорити з вами немає про що- жінка з болем по житті.
Да Щас же• 28 ноября в 00:24
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
С таким подходом вы не найдете нормального,потому что додумываете
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября в 00:24
Ответ дляДа Щас же
У каждого свои понятия
Вы ж зачем то ему первая что-то дарили
Тому що я вважаю це нормальним
Все питаю зарання• 28 ноября в 00:24
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Это вы не у меня, а у себя спросите)
Я со жлобами не вожусь. Для меня за гранью даже к подруге на чай прийти с пустыми руками, а принимать в доме такое мужло да ещё и одаривать его... Дно