Анонім-ка• 18 декабря в 14:19
Чи можливе спілкування після розлучення?
Ми дружили з юності.
Одна одну надихали.
Обоє амбітні , вольові.
У віці 25 я вийшла заміж, вона наче образилась
Хоча я підтримувала її в особистих невдачах і радощах.
Пізніше одружилась і вона.
Народила донечку, взяла мене хрещеною.
Я завжди намагаюсь приїздити до них на день народження малої і Різдво.
Або відсилаю подарунки. Це обов’язково.
Завжди привожу подарунки із закордонних подорожей. Подарунки хороші : смаколики , місцеве вино, сир.
В 2022 вона розвелася.
Чоловік обурився їх поїздкою за кордон на відпочинок. Підтримувала її під час розлучення
Далі вона запрошує мене на дитячий день народження на базу відпочинку. Ми домовляємося з нею бронювати один великий номер на 2 кімнати - для двох мам з дівчатами достатньо місця.
На свято збираються 2-3 дитини, окрім моєї та похресниці, а решта її холості подружки. Близько 20:00 гості із дітьми розходяться, а свято перетворюється на полювання на чоловіків.
Все дійство супроводжується гучним реготом і коментарями на адресу жінок та їх супутників в барі.
Мені стає соромно.
Я беру свою малу і похресницю та іду в номер грати в настолки.
Близько до 22:00 вкладаю дівчат і йду в бар до компанії, сподіваюсь, що подружки розʼїдуться і ми з кумою посидимо на терасі за пляшечкою.
Тут вона мене ставить перед фактом , що «Інга їде, а Юля лишається, ну ти ж непроти???»
Це питання у присутності Юлі
Мені незручно.
Кажу та нехай лишається. Помістимося. Юля здалася мені приємною
Інгу так само залишали ночувати, вже мене не питаючи. Дякувати Богу по Інгу приїхав жонатий коханець.
Кума добряча, загубила телефон та кейс із водійським, техпаспортом та банківськими картками
Юля виявила сама нормальна, допомагала мені шукати. Не пʼяна. Кумі погано - блює. Юля лікарка , колола протиблювотні. Ну звісно, що кажу : «Лягай , Юльо , з нами, де ти з нею спатимеш.
На другий день все більш-менш. Полювання перейшло в зону басейну.
Повернулася Інга в розстроїних чувствах, бо коханець не хоче іти з родини і з риторичним питанням «Чого нормальні заможні чоловіки живуть із такими курками».
Цілий день я слухала це лайно.
Поїхала я із тяжким враженням.
Десь місяці 2 з кумою не спілкувалась взагалі.
Чоловік сказав « У вас просто розійшлись інтереси».
Тепер вона мене кличе у невеличку подорож на зимових канікулах. Звісно що в тій самій компанії
Я не ханжа і нічого проти того, що дівчата влаштовують своє особисте не маю.
Але така туса , як на мене не формат.
Як би ви відреагували на ситуацію , що склалася?
Поговорили б відверто?
Чи просто припинили б спілкування?
Одна одну надихали.
Обоє амбітні , вольові.
Пізніше одружилась і вона.
Народила донечку, взяла мене хрещеною.
Або відсилаю подарунки. Це обов’язково.
В 2022 вона розвелася.
Мені стає соромно.
Це питання у присутності Юлі
Мені незручно.
Цілий день я слухала це лайно.
Поїхала я із тяжким враженням.
Але така туса , як на мене не формат.
Поговорили б відверто?
Чи просто припинили б спілкування?
Дама_с_коготками• 18 декабря в 15:46
Ответ дляАнонім-ка
Нічого жахливого, але у мене відчуття , що мене використали
Хорошо что у меня настоящие подруги и спокойно выслушивали год мои приключения личные после развода,без осуждения.Потому что моя личность осталась такой же ,как была до.
Анонім-ка
• 18 декабря в 15:49
Ответ дляДама_с_коготками
Вислуховували ваші пригоди чи мали виносити ваші пригоди?
Силиконочка• 18 декабря в 15:55
Ответ дляАнонім-ка
Вас же никто ни к чему не принуждал, Вы могли спокойно уйти в свой номер, закрыться и спать. Не пускать к себе ни Галю, ни Юлю. Честно говоря, мне сложно Вас понять, потому что я наверное проще смотрю на некоторые вещи. Жизнь подруги это её жизнь. И я точно не думала бы о произошедшем на протяжении 4-х месяцев.
Дама_с_коготками• 18 декабря в 15:55
Ответ дляАнонім-ка
Точно знаю что в вашей ситуации просто пошли б к администрации и попросили ещё два одеяла
Ничего экстра не произошло,так может случиться в жизни каждой женщины.Такое впечатление что вы боитесь заразиться их одиночеством ,гордо считая что вам замужней они уже не ровня
Дама_с_коготками• 18 декабря в 15:56
Ответ дляСиликоночка
Такая драма как будто они в номер привели трех мужиков и был секс на глазах у детей
Силиконочка• 18 декабря в 15:59
Ответ дляДама_с_коготками
Да. С участием автора, без её согласия...
Дети всё же были лишними на этом ’празднике жизни’, но уже, как вышло, ничего ужасного не произошло, дети спокойно спали в своих постелях.
Дама_с_коготками• 18 декабря в 16:02
Ответ дляСиликоночка
Да,такое может случиться.Но автор вдруг решила на фоне их чувствовать себя правильной,думая что это ей поможет в жизни не попасть в неожиданный ситуации
Добродійка• 18 декабря в 16:03
Ответ дляАнонім-ка
Осуд не за пʼянку і спілкування з чоловіками, а за таке ставлення до мене.
Так вы высказали все своей подруге потом или нет? Вот все вот это что здесь пишите? Что она коза, набухалась, приперла какую-то курицу в номер спать с вами?
Силиконочка• 18 декабря в 16:07
Ответ дляДама_с_коготками
Ну, возможно автор такая от природы, никогда не напивалась, у неё всё продумано и прописано наперёд, не участвует ни в каких авантюрах и мероприятиях, в которых что-то может пойти ’ не так’, такие люди есть, мой муж, например 😂, она такая как есть, это не плохо, просто они с кумой разные, и если она так реагирует на произошедшее, то лучше прекратить общение с кумой, им обоим от этого станет только лучше.
Дама_с_коготками• 18 декабря в 16:12
Ответ дляСиликоночка
Только она считает что есть гарантия 1000%,что с ней такого быть не может,она же все делает правильно.Вместо того,чтобы без осуждения поддержать.Смешно будет когда та подруга восстановит свое социальное положение и автор будет восстанавливать общение обратно))
Силиконочка• 18 декабря в 16:14
Ответ дляДама_с_коготками
Надо быть очень глупой, чтобы быть уверенной в этом...жизнь непредсказуема, случиться может всё, что угодно и с кем угодно.
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:15
Ответ дляДобродійка
Я хочу сформулювати та пояснити віч-на-віч, чому мені саме не підходять такі формати.
Хочу щоб це було справедливо і не образливо водночас
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:19
Ответ дляСиликоночка
Коли я сама з дитиною , то жодного разу не напивалася.
Це якось може статися по мимоволі?
Силиконочка• 18 декабря в 16:17
Ответ дляАнонім-ка
Просто говорите это всё спокойно и без упрёков, говорите о своих чувствах, что Вам не комфортно, Вы хотите другой формат, без обвинений в её сторону.
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:18
Ответ дляСиликоночка
Непередбачуване життя в чому?
Поїхати на відпочинок з дитиною і нарізатися там в сині соплі?
Чи нелесно і в голос коментувати жінок за сусіднім столиком : «Чоловіки гарні, це ж треба собі таких курок було обрати, ану придивись, це його жінка чи мама?»
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:20
Ответ дляДама_с_коготками
Тут мова не про соціальний стан.
А про поведінку.
Далеко не всі розлучені жінки ведуть себе так ганебно.
А те, що я спостерігала було прямо ганьба
А про поведінку.
Силиконочка• 18 декабря в 16:20
Ответ дляАнонім-ка
Непередбачуване життя в чому?
Хотя бы в том, что Вы таки попали в такую компанию, в тот день, и участвовали во всём этом. Вы же этого не планировали?
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:22
Ответ дляСиликоночка
Я не брала участі.
Я не коментувала чужих жінок.
Не нарізалась в сливу.
Коли почався зйом, то пішла грати із дітьми і вклала їх спати.
Загублений телефон і документи шукала.
Куму довели до номера і спати поклали.
Ніякої біди з нею не сталося
Я не коментувала чужих жінок.
Не нарізалась в сливу.
Загублений телефон і документи шукала.
Куму довели до номера і спати поклали.
Ніякої біди з нею не сталося
Дама_с_коготками• 18 декабря в 16:22
Ответ дляАнонім-ка
Тут мова не про соціальний стан.
А про поведінку.
Вы так самоутверждаетесь?они не такие ,а вы цветочек и с вами не может такое произойти?
В жизни всяко бывает.Или это прям перечеркнуло все то,почему вы с ней общались?
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:23
Ответ дляСиликоночка
До речі там і вас могли коментувати)
Якщо ви були в закладі не сама))
Голосно і ганебно обговорювати ваші фізичні характеристики)
Якщо ви були в закладі не сама))
Силиконочка• 18 декабря в 16:24
Ответ дляАнонім-ка
Я не брала участі.
Я не коментувала чужих жінок.
Не нарізалась в сливу.
Загублений телефон і документи шукала.
Куму довели до номера і спати поклали.
Ніякої біди з нею не сталося
Я не коментувала чужих жінок.
Не нарізалась в сливу.
Загублений телефон і документи шукала.
Куму довели до номера і спати поклали.
Ніякої біди з нею не сталося
Как это не брали участия? Вы ж там были, сидели рядом, были в этой компании, спали в одной постели с подругой кумы, следили за детьми, искали документы и прочее.
Дама_с_коготками• 18 декабря в 16:25
Ответ дляАнонім-ка
До речі там і вас могли коментувати)
Якщо ви були в закладі не сама))
Все женщины друг друга обсуждают
И судя по названию вашей темы,вас больше смущает разведенный статус подруги,а не ситуация
Иначе б звучало:если дружба после пьянки)
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:27
Ответ дляСиликоночка
Коли зрозуміла , що дійство неприянтне для мене, то я пішла з дітьми.
Ганебно себе не поводила = участі не брала.
Брала б учать, якщо б нарізалася в соплі і залицялась до жонатих чоловіків, котрі там були в компанії дам.
Силиконочка• 18 декабря в 16:27
Ответ дляАнонім-ка
До речі там і вас могли коментувати)
Якщо ви були в закладі не сама))
О, меня это совсем не беспокоит) я уже очень давно перестала переживать, что же обо мне скажут люди)))
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:29
Ответ дляДама_с_коготками
Може статися зі мною що?
Я напʼюсь і почну вішатись на жонатих, покину на подругу дитину, буду коментувати чужих жінок провокуючи конфлікт?
Впевнена, що в стані контролювати такі пориви.
Аби не могла б , то це до нарколога
Добродійка• 18 декабря в 16:30
Ответ дляАнонім-ка
Через 4 месяца? Да нет между вами дружбы, просто так, знакомые.
Силиконочка• 18 декабря в 16:33
Ответ дляАнонім-ка
Не, Вы были на отдыхе с этой компанией, тусили вместе. Не участвовали бы, если б уехали оттуда или не приезжали с ними. И Вы явно не были готовы ко всему произошедшему, Вам не понравилось, но не смотря на всю вашу ’правильность’ таки с Вами произошло всё то, что Вас так поразило и оскорбило. Так что...не всё можно предугадать, жизнь непредсказуема.
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:41
Ответ дляСиликоночка
Поводилась там гідно.
Мені не було за себе соромно чи прикро
Анонім-ка
• 18 декабря в 16:41
Ответ дляДама_с_коготками
Так, пішли і попросили ковдру для нічної гості
Добродійка• 18 декабря в 16:42
Ответ дляАнонім-ка
Може статися зі мною що?
Аби не могла б , то це до нарколога
И именно поэтому вы дождались конца, подождали еще 4 мес и только теперь готовите речь. А слабо было высказать на следующий день? Или через день? Т е вам все не нравится, но вы хотите быть хорошей. А за глазами поливаете говном.