Анонім-ка• вчера в 14:19

Чи можливе спілкування після розлучення?

Ми дружили з юності.
Одна одну надихали.
Обоє амбітні , вольові.
У віці 25 я вийшла заміж, вона наче образилась
Хоча я підтримувала її в особистих невдачах і радощах.
Пізніше одружилась і вона.
Народила донечку, взяла мене хрещеною.
Я завжди намагаюсь приїздити до них на день народження малої і Різдво.
Або відсилаю подарунки. Це обов’язково.
Завжди привожу подарунки із закордонних подорожей. Подарунки хороші : смаколики , місцеве вино, сир.

В 2022 вона розвелася.
Чоловік обурився їх поїздкою за кордон на відпочинок. Підтримувала її під час розлучення
Далі вона запрошує мене на дитячий день народження на базу відпочинку. Ми домовляємося з нею бронювати один великий номер на 2 кімнати - для двох мам з дівчатами достатньо місця.
На свято збираються 2-3 дитини, окрім моєї та похресниці, а решта її холості подружки. Близько 20:00 гості із дітьми розходяться, а свято перетворюється на полювання на чоловіків.
Все дійство супроводжується гучним реготом і коментарями на адресу жінок та їх супутників в барі.
Мені стає соромно.
Я беру свою малу і похресницю та іду в номер грати в настолки.
Близько до 22:00 вкладаю дівчат і йду в бар до компанії, сподіваюсь, що подружки розʼїдуться і ми з кумою посидимо на терасі за пляшечкою.
Тут вона мене ставить перед фактом , що «Інга їде, а Юля лишається, ну ти ж непроти???»
Це питання у присутності Юлі
Мені незручно.
Кажу та нехай лишається. Помістимося. Юля здалася мені приємною

Інгу так само залишали ночувати, вже мене не питаючи. Дякувати Богу по Інгу приїхав жонатий коханець.
Кума добряча, загубила телефон та кейс із водійським, техпаспортом та банківськими картками
Юля виявила сама нормальна, допомагала мені шукати. Не пʼяна. Кумі погано - блює. Юля лікарка , колола протиблювотні. Ну звісно, що кажу : «Лягай , Юльо , з нами, де ти з нею спатимеш.
На другий день все більш-менш. Полювання перейшло в зону басейну.
Повернулася Інга в розстроїних чувствах, бо коханець не хоче іти з родини і з риторичним питанням «Чого нормальні заможні чоловіки живуть із такими курками».
Цілий день я слухала це лайно.

Поїхала я із тяжким враженням.
Десь місяці 2 з кумою не спілкувалась взагалі.
Чоловік сказав « У вас просто розійшлись інтереси».

Тепер вона мене кличе у невеличку подорож на зимових канікулах. Звісно що в тій самій компанії

Я не ханжа і нічого проти того, що дівчата влаштовують своє особисте не маю.
Але така туса , як на мене не формат.

Як би ви відреагували на ситуацію , що склалася?
Поговорили б відверто?
Чи просто припинили б спілкування?
Дама_с_коготками• вчера в 22:47
Ответ дляВідірву та викину
Я сама розлучена. Маю дитину.
Я сиджу дома. Бо одинокі поводяться так само як і ваші ці знайомі, виходять реально полювати, поводяться дуже відверто і некультурно.
Інші одружені і їх ніколи нікуди не витягнешь, або з дітьми гуляти або у них вдома бухати. Я не можу цілий вечір і півночі сидіти за столом і пити і їсти, мені не цікаво.
Самій мені сумно, я б ходила кудись, вле некомфортно.
Тобто мені треба нормально іноді кудись вийти з дівчатами, не на пошук. А просто гарно провести час. А виходить тільки крайнощі. Тому і нікуди не йду
Я прекрасно одна тусила,было б желание
А потом встретила нынешнего мужчину
Відірву та викину• 1 час назад
Ответ дляДама_с_коготками
Я прекрасно одна тусила,было б желание
А потом встретила нынешнего мужчину
Тобто ви ходили самі в бар, кальян чи куди там ще ?
В музей, на виставку і сама можу, а от наприклад випаб дуже хочу піти на футбол, поливитись гру і посиліти в атмосфері оцій ненормальній, але я соромлюсь одна.
Бо мені здається що зразу перша думка, що я знімаюсь