Позитивна• 19 декабря 2025
Почему в ссср не было аутистов?
Черговий по кухні• 19 декабря 2025
Ответ дляА я женатая
Мала безрука чи мама жлобиться купляти зручне приладдя для шульги? Елементарно, - у вас є ножниці для шульги?
Є ножиці, все є. Але навчіть її до прикладу вязати. Шкільна трудовиця х..н забила і я не можу навчити. Лівою рукою вона нічого не може робити, ні по дому, ні по творчості. Пише як курка лапою, на тому все
Черговий по кухні• 19 декабря 2025
Ответ дляХочу в БАНю
У вас вбудований сканер аутистів? Ідіть в психіатрію, такий талант пропадає
Щоб бачити аутиста в спілкуванні, не потрібен сканер.
Хома з пастою• 19 декабря 2025
Ответ дляМизимец
Кстати да, вспоминаю,что в классе был такой ребенок. Потом мы переехали, и тоже в классе были брат с сестрой двойняшки. Сестра - лучшая ученица, а брат с уо.
У меня в классе была такая девочка. Она была нормальная, но не такая как все как бы. Чуть чуть странная. Не знаю был ли диагноз официальный, но учителя ей натягивали оценки и она закончила 11 классов. Не то что она дурочка была, вроде как и училась, но как то местами и временами. С ней мало кто дружил потому что реально она была странная.
Хома з пастою• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Я левша, я вяжу, шью, вышиваю. Все умею, все могу. Не переучивали, родители в школе сразу сказали чтоб не трогали. Почерк красивый, я еще и рисую. И правой кое что делаю, напр. ножницы держу в правой и вяжу (крючком и спицами) тоже правой.
Нельзя переучивать, это ломает психику ребенка. Мы все разные и писать правой это не эталон.
Галябалована• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Раніше всі неврози лікувалися кропивою))) і лівшей успішно перевчали. Це зараз якийсь треш. Я лівша і моя донька. Я перевчена і величезна подяка вчителям. З власного досвіду- не перевчити це злочин. Я тепер амбідекстер). А мала просто безрука. Зараз просто ніхто не займається дітьми. І реально серед моїх однолітків не було жодного аутиста
Мого чоловіка так у першому класі перевчала вчителька, що він розмовляти майже перестав. Всі події періоду до 8ми років наче витерли з пам´яті, от абсолютно нічого. А був до того дуже балакучий та веселий. Від того часу стала пригальмована вимова та досі, мабуть травмований, є якась глибинна невпевненість у собі, хоча ззовні дуже спокійний та впевнений. І хоча може багато чого робити правою рукою, проте їість, пише, пиляє, ріже все одно лівою, бо так закладено у мозку. І чому в цьому має бути проблема - незрозуміло. Моя кузина та кузен теж шульги, і це ніяк їм не заважає у житті
Черговий по кухні• 19 декабря 2025
Ответ дляХома з пастою
Я вам співчує. Світ взагалв не для вас і що ламає психіку реально. А я перевчена лівша і я в 100 раз це все краще роблю ніж це робила би лівою. не всі, хто беру ручку в ліву-є лівша.а цн ніхто не вивчає. Ви може природжена лівша, а я і моя дитина -ні. Просто ніхто не заморочувався дати дитині правильно ручку в руку. Дибільна мода не переваги і навіть не пробувати.
Хома з пастою• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Не нужно сочувствовать. Левши гениальные и творческие люди, так что непонятно кому сочувствовать нужно. Мир для меня также как и для вас. Меня ничего не напрягает, я не пользуюсь спец вещами для левшей, я и на механике езжу, человек может все если задастся целью.
И ручку не нужно давать, ребёнок сам должен взять ее в руки.
Блакитне небо• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Жесть. Ви неадекватна.
Хочу в БАНю• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ну так, звісно. Саме тому те, що у моєї дитини аутизм, не бачать навіть непрофільні лікарі. Знаєте як кажуть: якщо ви знаєте одного аутиста, ви знаєте одного аутиста. Вони суперрізні
МаргариткаW• 19 декабря 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
А вынашиваемость ( сохранение беременности), лечение бесплодия и выхаживание недоношенных на каком у них уровне ? При естественном отборе на этом этапе естественно дети здоровее.
да уж уровень медицины сильно выше, чем в Украине
Черговий по кухні• 19 декабря 2025
Ответ дляБлакитне небо
Жесть. Ви неадекватна.
Я цілком адекватна. А у вашій сумеіваюсь
Черговий по кухні• 19 декабря 2025
Ответ дляХома з пастою
Абсолютно не так)) і ви тому приклад
Хома з пастою• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Абсолютно не так)) і ви тому приклад
Все так))))
Черговий по кухні• 19 декабря 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Так. Психологічних відхилень багато і профани все гребуть під аутизм
Правильно_Валерчик• 19 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
В таких кількостях явно не було. У моєї доньки в класі 4 аутистів в одному класі. Я ж ніколи не бачила аутистів серед своїх однолітків
Можливо були інтернати або спецшколи, а зараз цих дітей приводять в звичайний клас, бо реформа ж була
ПлакалаВАвто• 09 января в 17:23
Ответ дляЧерговий по кухні
Господи, який маразм, мамаша. Тут абсолютно не в ’рукості’ справа. Я шульга - мені 45 років, ніхто ніколи не перевчав. В´язати вміла, просто не люблю, нудно. Малювати, вирізати, креслити, писати, шити - лівою рукою без проблем і залюбки. Правою дещо можу, але геть не так зручно. Інструменти типу викрутки, молотка, пилки, шуруповерта, болгарки - лівою набагато зручніше. Тому не пишіть маячню своєю ’правильною’ рукою.
Черговий по кухні• 09 января в 18:34
Ответ дляПлакалаВАвто
Для мене ваш текст маячня. Бачте вас не перевчили, але ваш мозок як був дурнуватенький, такий і залишився. У вас поданні нейронні звяззки між півкулями. Якби перевчили, може б прогресували. Але, на жаль
ПлакалаВАвто• 13 января в 09:26
Ответ дляЧерговий по кухні
Та я розумію, що ви по собі судите, при тому у одному реченні собі ж протирічите. Але от поспівчувати вам не можу. Мені якось фіолетово на думку якоїсь недомамки, яка не може нормально займатися дитиною ,яка просто хоче писати іншою рукою. Це ваша дитяча травма, такий собі ’стокгольмський синдром’ від переучування. Але то вам з цим жити, а не мені:)
Черговий по кухні• 14 января в 07:41
Ответ дляПлакалаВАвто
Та мені набрати на твою думку, недолуга.
Мастер Пис• 04 февраля в 08:41
Не было такого диагноза, но они были. Ставили ЗПР и задержка умственного развития, и никто не выделял в особую касту.
Мастер Пис• 04 февраля в 08:45
Ответ дляРожева юбка
Їх називали дурачками, у мене в класі такі були. Доречі, у знайомих син аутист, з доволі тяжкою формою одружився, жінка вагітна. Він в школі не навчався, вчителі приходили до них додому. Ну там доволі заможна родина.
І кого вони народять?..