Несу пургу• сегодня в 14:21
La prairie насправді дієва?
Хто користується цією косметикою, що можете сказати? Дуже хочу купити крем для очей. Можливо ще для обличчя. З дорогих був Sisley. Для очей крем був теж з дорогої лінійки. Я задоволена. Ще у захваті від їхнього скарбу.
Чи варта своїх грошей la prairie?
Нетутешня• сегодня в 14:27
Витратіть ці гроші на процедури у косметолога, а крем можна базовий.
Несу пургу
• сегодня в 14:29
Ответ дляНетутешня
Які саме процедури?
Якраз я проти усіляких процедур. Якщо звісно це не масаж. Плюс їх треба постійно робити. А більшість кремів має ефект накопичення.
Несу пургу
• сегодня в 14:32
Ответ дляБаба Йога
Так, насправді дієва, особливо, крем під очі
Він помітно зменшує зморшки?
Баба Йога• сегодня в 14:33
Ответ дляНесу пургу
Він помітно зменшує зморшки?
В мене був той що з ікрою, так помітно
Несу пургу
• сегодня в 14:34
Ответ дляБаба Йога
В мене був той що з ікрою, так помітно
Дякую за відгук.
Ви ним користуєтесь на постійній основі? Втрачається ефект, коли перестаєш ним користуватись?
Баба Йога• сегодня в 14:35
Ответ дляНесу пургу
Дякую за відгук.
Я ним користувалася довго, не можу сказати що він втрачається, просто є інші вікові зміни
Василина Семеніч• сегодня в 14:44
Ни один крем не сократит кожный лоскут.. но эта волшебная косметика сократит и морщины пропадут. Фантастика....
Нетутешня• сегодня в 14:50
Ответ дляНесу пургу
Які саме процедури?
Які б засоби я не використовувала, ніколи вони не давали навіть 20% того ефекту, який дає косметолог.Процедури по Вашим показникам треба обирати, це стріляти навмання. Ну, хоч плазма під очі нікому лишньою не буде, наприклад.
Несу пургу
• сегодня в 15:04
Ответ дляПокорительная
Конечно нет)
Відповідаєте з власного досвіду?
Хочеться поради та відгуки почути від тих, хто нею користувався.
Покорительная• сегодня в 15:08
Ответ дляНесу пургу
Відповідаєте з власного досвіду?
Я пользовалась Sisley, La Mer, Valmont - просто дорогой бесполезный люкс.
Если нужен эффект - это косметолог плюс концентрированные активы из профа
Банан-барабан• сегодня в 15:09
Ответ дляОбнемашечка
Автор вам сколько лет?
Щось середнє.
Зморшки, як 50+. Довіра, як 12+
Несу пургу
• сегодня в 15:10
Ответ дляБанан-барабан
Вас надихнула вчорашня тема
Тему бачила)
Питання назріває давно. Грошей жаль)
Але мабуть таки куплю. По косметологам не хожу. Побалую себе дорогою косметикою.
Питання назріває давно. Грошей жаль)
Несу пургу
• сегодня в 15:11
Ответ дляБанан-барабан
Щось середнє.
Зморшки, як 50+. Довіра, як 12+
Не вгадали.
І справа не в довірі. Я люблю люксову косметику.
Банан-барабан• сегодня в 15:13
Ответ дляНесу пургу
Тему бачила)
Питання назріває давно. Грошей жаль)
Тюбиком за 20 штук?
Я подивилися, у них пензлик із акріла коштує 7 тис. Так і всі ті креми, які у них.
Банан-барабан• сегодня в 15:13
Ответ дляНесу пургу
Не вгадали.
Люблю і користуюся, трішки різні речі, правда
Стриптизерка• сегодня в 15:19
Ответ дляНетутешня
Не согласна . Косметологи часто работают на косметике не лучшего качества, исключительно барыжные отношения с поставщиком .
la prairie у меня была только пудра. Ни один бренд не может сравнится с этим чудом ! Люкс практически весь перепробовала. Сменилась ценовая политика и теперь я не могу себе позволить за 300 евро пудру.
Почти уверена, что крема будут тоже лучшими из всего, что есть на сегодня. Читала про эту фирму, они охренительные суммы вкладывают в свои исследования и компоненты косметики .
Несу пургу
• сегодня в 15:16
Ответ дляБанан-барабан
Не розумію, що ви хочете мені довести?
Я користуюсь дорогою косметикою, якщо Sisley для вас звісно дорога. La prairie ще дорожча. Тому я і запитала про її дієвість.
Не спорю, що для вас це може бути лише тюбик за 20000. Ви можете обрати щось інше. Я ж вам її не нав´язую і не намагаюсь у чомусь переконати.
Стриптизерка• сегодня в 15:17
Ответ дляБанан-барабан
Щось середнє.
Зморшки, як 50+. Довіра, як 12+
Пишут те, кто не может себе позволить дорогой люкс.
Обнемашечка• 2 часа назад
Автор ,я спросила сколько вам лет, хотела по этой косметике написать, но вы почему-то не ответили ,а это действительно важно
Я долго пользовалась и сейчас есть средства. Как хотите.
Несу пургу
• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
Ви така принципова. Просто так не напишите?
Чудо в декрете• 2 часа назад
А вы не по отзывам смотрите. А по Inci формуле и клиническим исследованиям. Компонентов с доказанной эффективностью там примерно как в аптечном креме - гиалуронка да сквалан. Пептиды, икра - чистый маркетинг.
Но крем будет эффективно вас радовпть упаковкой, ценником и магией маркетинга на все деньги. Вы же этого достойны (или как там?)
Кицюююня• 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
Ну да, это в рекламе для мужиков только ’этот продукт тебя достоин!’, а женщинам вечно надо себя до продукта дотягивать