Коник-стрибунець• сегодня в 13:59

Порівняння кордонів з Польщею та Словаччиною

Допоможіть визначитись.
Все життя їду в Німеччину через Польщу, чи говорити що поляки на кордонах виснажують- це зайве усі знають.
Подумала про Словаччину, ніколи не перетинала кордон у них, що скажете? Чи вартує +км200 маршруту, але хочу мати менші черги, менше нервів.
Безпринципова• сегодня в 14:02
Постоянно езжу все быстро
автор Коник-стрибунець • сегодня в 14:03
Ответ дляБезпринципова
Постоянно езжу все быстро
Словаки так як поляки перевіряють? Досконало кожну сумку, кожний закуток машини?
КротоТо• сегодня в 14:05
Три роки тільки через Словаків. Ніколи довго не чекала
Безпринципова• сегодня в 14:05
Ответ дляКоник-стрибунець
Нет