ТигрЛьвович• сегодня в 10:42

Як замовити взуття на Розетці?

Хочу замовити Скетчерси зимові з приміркою. Потрібні неслизькі, легенькі, на широку ногу з високим підйомом. Ясно, що не всі моделі підійдуть. Як практично це робиться? Не маю такої практики. Щоб можна не забирати і не оплачувати, як не підійдуть. Підкажіть, будь ласка. Ви все знаєте.
ТихоЯ• сегодня в 10:53
Поміряти і не забирати-це в фізичний магазин, Інтертоп, наприклад. Чи ви вважаєте, що магазини мріють оплачувати ваші покатушки?
Мамзелькіна• сегодня в 10:53
Разными заказами. Хотя раньше можно было отказаться от части заказа, если продавец именно Розетка и вы не оплачивали онлайн
Швендяю містами• сегодня в 10:58
Я заказываю на пункт выдачи Розетки, меряю, и, если не подходят, отказываюсь, денег за это не берут.
автор ТигрЛьвович • сегодня в 11:02
Ответ дляТихоЯ
Та щось не бачу у нас Інтертопа. І не знаю що вважати. Читаю що ніби таке люди практикують. Інакше би не питала тут поради.
автор ТигрЛьвович • сегодня в 11:04
Ответ дляШвендяю містами
Тобто попередня оплата не потрібна? Платити по факту в пункті видачі?
Ласкове телятко• сегодня в 11:15
Ответ дляТигрЛьвович
Можно оплачивать при получении, но тогда розетка берет дополнительную комиссию (она видна в корзине при выборе оплаты).
автор ТигрЛьвович • сегодня в 11:23
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую дуже.
Швендяю містами• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
Так