Анонім Перший• сегодня в 10:46

Бігові кросівки, де знайти оригінал

Власне, питання в темі. Бігові кросівки - Asics, Saucony і т.п - де можна купити в Україні, щоб бути впевненим, що оригінал? Можливо, маєте перевірені магазини/сторінки в інсті?
Епіцентр, Інтертоп, Мегаспорт щось не викликають довіри.
Або звідки замовляєте з-за кордону на сейлах?
Замовляла колись на 6pm, але зараз там нічого не знайшла.
неДоПриличий• сегодня в 10:49
В СпортСити я покупался Асиксы. Нормально все.
А вообще, человеку, у которого страницы в инстаграме вызывают больше доверия, чем большие сетевые магазины- советовать нечего.
Бяки-козяки• сегодня в 11:12
Заходите на український оф.сайт і купуєте..якщо нема магазина увашому місті.
Криниця щастя• сегодня в 11:13
В эпике оригинал
Да и в остальных
Купите в марафоне, чтобы не переживать
Аноним_1858• сегодня в 11:17
Интертоп все оригинал, все фирменные магазины, мультимагазины спортивные. Не понимаю вопроса.
Крихітка на всі• сегодня в 11:24
Amazon. Zappos. Sportsdirect. Decathlon. Mmdirect + вси офіційні сайти
Миловидна леді• сегодня в 11:30
runlab Київ
Мовчу, але хочу• сегодня в 11:47
У всіх мережах України кросівки їдуть з одного складу.
Купуйте в інсті, там точно оигінал
ИграйМойГормон• 16 минут назад
В епіцентрі чоловік двічі купував андер армор, оригінал. Ню беленси я там теж дивилась, приміряла, оригінал.