Порадьте ручну (механічну) м´ясорубку. Цікавить хороша, якісна м´ ясорубка типу радянської. З нормального металу (щоб не ржавіла після 1 використання)
Фото для прикладу
Помилуйте мадам• сегодня в 20:00
Я купила на о л х советскую, наточила ножи и она перемалывает даже жилы. Есть крашеные (белое покрытие), их лучше не брать
Ответ дляЗвездолётчица
Ножи нужно точить Инструкция в инете.
Ничего сложного.
Проблема не в тупих ножах. Купили нові, сучасні - Харківську і Полтавську. Недорогі, але якість жахлива. Після 1 разу все поржавіло. І це при тому що мили її без агресивної хімії.
Ответ дляПомилуйте мадам
Дякую, теж думала за такий варіант. Та все ж хотілося б нову
Звездолётчица• сегодня в 20:07
Ответ дляУляна Мицик
Напевно, кращє на ОЛХ пошукати...Радянські
Я купила ножі, які не треба точити. Так, совдепія, без фірми. Тут не повірили, що вони не туплятся, як новомодні бренди.
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 20:10
Я брала 7-8 лет назад мотор сич чугунную , девушка продавала за 45 гривен. Купила электрическую, а эту продавала.
Был один нюанс, машинка была без винта, который фиксирует ручку.
Так и кручу, все устраивает и так. Две сеточки, крупная и мелкая. Ну тяжёлая. Больше минусов нет.
Ответ дляРадість моя
Я нормальную взяла на Али. Не жалею
Дякую за відповідь. Можете показати модель? Або посилання на товар (якщо це не заборонено правилами форума)
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую за відповідь, зверну увагу
175см55кг19лет (она)• сегодня в 20:13
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Винт тоже можно на ОЛХ купить или на барахолке, где мужики ’всяко-разно’ продают.
Бабка_в_кедах• сегодня в 20:15
О, я теж в коробках пошукала старі, перепросила, і витащила на світ божий)))
Не скажу за нові моделі, не знаю. Але старі не підводять і не ржавіють, навіть ножі гострі без заточки
І кавомолку Мрія знайшла, суперська штука!)
Попадалочка• сегодня в 20:19
Ответ дляУляна Мицик
Вам выше правильно написали: ищите б/у советские. То вечные агрегаты.
Україна понад усе!• сегодня в 20:26
Ну б/у купити в ідеальному стані важко.і хз що нею мололи. Та і щось може бути не робоче.
Я в 22 нову купила -нормально працює. А цього літа ще й соковижималку теж ручна.Трохи гірша якість,ніж срср але вцілому все ОК.
Смурфик• сегодня в 20:32
Была советская, бесила ужасно. Переехали, купили на рынке, тоже качество не очень. Потом купила кухонный комбайн Кенвуд и там просто суперская идеальная мясорубка, пару минут и миска фарша, ничего не ржавеет, хотя я могу и на ночь оставить ее в воде.
Бандитка Сью• 2 часа назад
В мене Полтавська, вона найкраща з ручних.
Ножі просто треба одразу насухо витирати, щоб не ржавіли
Ответ дляСмурфик
В мене теж є кенвуд але є 1 мінус - відсутність світла. Тому і шукаю механічну
Ответ дляЛЮБА
Простите за нескромный вопрос , а зачем такие сложности ? Или вы ее к дрели будите подключать ? Я как вспоминаю как это молоть той ручной , да же с супер заточеным ножом и сеткой , да не люблю я те котлеты
Немає світла, не можу користуватися електричною, потрібна ручна. На жаль, довелося повернутися в минуле від технічного прогресу(((
Ответ дляГуляю босоніж
Могу вам бу советскую подарить, там только нож наточить.
Напишіть в приват, будь ласка, готова купити якщо в хорошому, робочому стані