КвартираЧья• вчера в 08:42
Підкажіть центр ЛФК чи щось подібне для дитини біля Троєщини, Київ
Можливо хтось порадить де на Троєщині чи в околицях є заняття для підлітка для оздоровлення. Ювенільний артрит, звичайну студію танців дитина вже по стану здоров´я може не потягнути.
Шукаю з нового року якийсь гурток де дитина зможе хоч якось фізично займатись, але щоб без конкурсів і всього цього.
Моживо є йога для дітей, або кабінет ЛФК. 11 років, дівчинка. Басейн через відсутність ЕЕ на жаль не варіант.
Пьяная вишня• вчера в 08:45
Це вам сімейний лікар має підказати, в який поліклініці є такі кабінети у межах вашого району. І він же дасть туди направлення.
Моторошні троянди• вчера в 08:53
Є кабінет лфк в поліклініці на Дашкевича, знаю басейн на Троєщині, що працює.
Рубаю олівлє• вчера в 08:53
Есть ЛФК при поликлиниках, там бесплатно курсом можно заниматься по направлению педиатра.
Ну и есть частные:
Реабілітаційний центр VIVA на Троєщині
Центр хребта Eurospine
Амбулаторія спини на Троєщині
Ну и есть частные:
Реабілітаційний центр VIVA на Троєщині
Центр хребта Eurospine
Амбулаторія спини на Троєщині
КвартираЧья
• вчера в 09:00
Ответ дляМоторошні троянди
Працює і з генератором щоб волосся висушити? Бо освітлення то зрозуміло що можна підключити, зупиняє саме те що може бути проблема з сушкою.
Моторошні троянди• вчера в 11:21
Ответ дляКвартираЧья
Наче так, задумалась. У мене хлопець, швиденько витерся, шапку вдягнув і побіг.