Единорог_помог• сегодня в 09:25

Дарували б щось за таких обставин?

Хрестила дівчинку в подруги в іншому місті.
Завжди, всі 7 років їздила до них на Різдво і ДН до дитини, разів 3 до куми.
До себе кликала, ніхто ні разу за 7 років не приїхав.
Ну перші роки ладно. Дитина мала була, розумію.
Кума була у справах в моєму місті. Написала, я їхала до неї на зустріч. В дорозі вона відмінила в процесі, типу невідкладні справи зʼявилися.

Минулого місяця пише «Я сьогодні в твоєму місті проїздом. Будеш на вокзалі з 12 до 14?»
Це мені покинути все і летіти зустрічатися.
Хоча б за день-два попереджала. Звісно, що я не поїхала.

Була я в її місті 4 дні, завчасно запропонувала зустріч. Я машиною , куди скажеш, туди приїду. Може на каву просто
Так і не зустрілися, вона не вибрала часу.
По телефону ініціатор спілкування тільки я.
Ніколи моїми справами ніхто не цікавиться.
Мусик Пусик• сегодня в 10:02
Ответ дляБілий Лосик
Буває, що в очі можу сказати це не подарунок, а ви собі не купите таке, бо у вас вічно нема
Я вам просто пропоную не задовбувати сім´ю..тому що гратися у правильну куму, ну таке собі, імітація душевних обіймів. Але ж ви не відклали свої справи і не пішли каву з нею попити на вокзал))) а коли у вас було 4 дні, ви все заздалегідь запланували, бо вам також було скучно!!))) тому вам було і відмовлено, ваша з кума не клоун давати виставу щоб вам з іншими було про що поговорити, яка ви важна, вся у справах були, і з кумою зустрічалася...
Вы вообще чувствуете разницу - 2 конкретных часа о которых сказано день в день на вокзале и 4 дня спланированных заранее без особого ограничения времени и места?
автор Единорог_помог • сегодня в 10:03
Ответ дляБілий Лосик
Не знайти зненацька 2 години протягом 5 хв.
І не знайти навіть 40 хв за 3 дні- це дещо різні речі, ви так не вважаєте?

Одне я вам скажу : «Кидай все і їдь зараз на вокзал на 2 години»
А інше
«Через тиждень, я буду в твоєму місті з пʼятниці по неділю, була б рада зустрітися на каву. Кажи коли і де, я підʼїду.»
Білий Лосик• сегодня в 10:07
Ответ дляМусик Пусик
Нет. Не чувствую. Прикиньте вам как раз скучно было, а ей нет. Вы ей и нафиг не здались, но вы делаете из себя над человека, важное цабе, у меня все по полочках вы думаете Ну у вас да, а у нее все бегом. Вот вы и не вписывается в ее ритм, вы ей не нужны и вас с уважения зовут.. но и то скоро перестанут.
автор Единорог_помог • сегодня в 10:08
Ответ дляБілий Лосик
Вона мабуть теж не відчуває і не розуміє різницю)
Білий Лосик• сегодня в 10:10
Ответ дляЕдинорог_помог
Это вы не понимаете что такое отношения основанные на уважении и взаимопонимании.
Мусик Пусик• сегодня в 10:10
Ответ дляЕдинорог_помог

А інше
Я вас понимаю - сама была в такой ситуации, просто забейте. Подарок можете еще отправить на рождество, посмотрите на реакцию и дальнейшее развитие. Инициатором встреч не была бы больше.
автор Единорог_помог • сегодня в 10:13
Ответ дляБілий Лосик
Тобто подзвонити зі словами: «Щоб була у нас на ДН і не цікавить!» - це про повагу?))

Або
«Я буду сьогодні в обід на вокзалі, приїзди, ну невже 40 хв. не знайдеш»
Не знайду, бо сидітиму в кріслі стоматолога - місяць черги чекала.

Чи у вас якось в одну сторону працює?
Мусик Пусик• сегодня в 10:14
Ответ дляБілий Лосик
Ну да, взаимоуважение, взаимопонимание. Только где оно со стороны кумы? Она не смогла спонтанно выбраться на встречу за 3 дня, а вы упрекаете автора, что она в то же день не бросила все и не помчалась к куме на вокзал? Или вы такая же - видите только свои проблемы и потребности? Так это эгоцентризм, а не взаимоуважение.
Білий Лосик• сегодня в 10:18
Ответ дляМусик Пусик
Кума тоже не клоун и не цирк Дю Солей. Не получилось, бывает, у нее тоже есть свои планы, никто ж не умер.
Білий Лосик• сегодня в 10:19
Ответ дляЕдинорог_помог

Або

Чи у вас якось в одну сторону працює?
Не берите близко к сердцу, забейте.
Чучело-Мяучело• сегодня в 10:42
Автор,у вас есть своя семья?
Руда ліса• сегодня в 10:42
Ответ дляЕдинорог_помог

Або

Чи у вас якось в одну сторону працює?
вона може казати що завгодно, питання більше до Вас, бо ковтаєте таке відношення
Руда ліса• сегодня в 10:43
Навчіться казати - ні, в мене вже є плани. Та не дзвоніть і не пишіть першою. солодкий подарунок можна і НП передати. Все інше - цирк, не приймайте в подібному участі.
автор Единорог_помог • сегодня в 10:53
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор,у вас есть своя семья?
Так.
У мене є моя сімʼя.
автор Единорог_помог • сегодня в 10:53
Ответ дляРуда ліса
Дякую. Ви підтвердили мої наміри. Так і зроблю
автор Единорог_помог • сегодня в 11:23
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор,у вас есть своя семья?
І так! Працюю))
Бо тут два улюблених питання))
Плакулька• сегодня в 11:26
Ответ дляЕдинорог_помог
Ось я схиляюсь до того, що не хочу грати в добру хрещену.

Ну тобто хоч якийсь взаємний обмін має бути.

І не про подарунки мова.

А просто про людське.
Подзвонити, запитати, приїхати, зустрітися. .
Ну получается Вы хотите мстить ребенку за поступки ее мамы. Хотя не такие уж и поступки. Не нашла времени встретиться и ’позвала подъехать к вокзалу, чтобы увидеться’ не такие уж и проступки
Плакулька• сегодня в 11:33
Ответ дляБілий Лосик
В принципе времена сейчас такие, что у взрослых людей времени реально в обрез. Подстраивайся под графики отключения света, под тревоги, под обстрелы и под Бог знает что ещё.
Обидки эти устраивать с обеих сторон ’ой не нашла времени подъехать’ это как-то тупо в нынешней обстановке
Чучело-Мяучело• сегодня в 11:38
Ответ дляЕдинорог_помог
Так.
У мене є моя сімʼя.
И вы ежегодно туда ездили с мужем и детьми?
автор Единорог_помог • сегодня в 11:41
Ответ дляПлакулька
Я не влаштовую ніяких обідок.
Відчуваю, що не має парітету в відносинах.
Я пропоную їй за тиждень обрати зручний час протягом 3днів, та кажу, що підʼїду куди їй зручно.

Вона мене ставить до відома , що буде проїздом у моєму місті через 3 години на 2 години і дивується, що у мене якісь справи, а я не сиджу в очікуванні дзвінка
автор Единорог_помог • сегодня в 11:42
Ответ дляЧучело-Мяучело
Коли як. Коли з чоловіком , коли з дитиною
Частіше без чоловіка
автор Единорог_помог • сегодня в 11:45
Ответ дляПлакулька
Мститися ?)) дитині?)
Дитина тут до чого

Не хочу вкладатися однобоке спілкування
автор Единорог_помог • сегодня в 11:47
Ответ дляРуда ліса
Ось думаю , що набридло мені.
Якось зібрала до купи останні 2-3 роки
Плакулька• сегодня в 11:57
Ответ дляЕдинорог_помог
Мститися ?)) дитині?)
Дитина тут до чого

Не хочу вкладатися однобоке спілкування
Дитині. Бо хрещена мати Ви саме дитині
автор Единорог_помог • сегодня в 12:02
Ответ дляПлакулька
Дитині. Бо хрещена мати Ви саме дитині
І?))
Плакулька• сегодня в 12:05
Ответ дляЕдинорог_помог
І?))
Шо і? Якісь негаразди у Вас з подружкою, а хрещеною гарною Ви плануєте припинити бути для дитини.
автор Единорог_помог • сегодня в 12:09
Ответ дляПлакулька
Хрещена наче вірі має навчити, а не подарунки слати.
На Різдво в себе прийняти похресників.
В церкву з ними сходити.
Я запрошувала і запрошую.
Нехай приїздять із дитиною.
Сходимо в церкву
Плакулька• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог_помог
На Різдво в себе прийняти похресників.
В церкву з ними сходити.
Я запрошувала і запрошую.
Нехай приїздять із дитиною.
Сходимо в церкву
Ну так учите. Но Вы написали четко:
’Ось я схиляюсь до того, що не хочу грати в добру хрещену. Бо...(И дальше перечисление претензий к подруге’.
Так а ребенок тут при чем у вашим взрослым ’а я звала, а она не пришла, а потом она позвала, а я не пришла’? Почему у ребенка не должно быть хорошей крестной? В конце концов Вы добровольно взяли на себя это обязательство перед Богом. А не ’зустрінемось з подружкою - буду гарною хрещеною, не зустрінемось - не буду’.
автор Единорог_помог • 2 часа назад
Ответ дляПлакулька
Ну так учите. Но Вы написали четко:
Щоб вчити треба спілкуватися і зустрічатися.
Інакше ніяк )
І не тільки коли їм зручно, а ще й мене в розрахунок брати
автор Единорог_помог • 2 часа назад
Ответ дляПлакулька
Ну так учите. Но Вы написали четко:
Мабуть тому що мама не прагне підтримувати стосунки із хрещеною є. Без мами найближчі 10
Років не обійдеться.
А далі можна і без мами