Робот Вертер• вчера в 11:31

Оплата картою Rozetka

Хочу оформити замовлення на розетці, і побачила, що там є оформлення їх карти? хто користувався? бачу різницю в ціні товару, якщо платити нею, але при спробі оформлення, там треба авторизація через дію. А вона просто помилку показує, коли намагаюсь це зробити. В когось було щось схоже?

Дякую за відповідь, і мирного нам всім дня♥
Ленне-Рейма• вчера в 11:34
О, я теж не зробила, хоча хотіла, але вже давненько. В їхній підтримці сказали, що нічим нп можуть допомогти.
Сито для думок• вчера в 11:34
Це банківська карта. Оформлюється як і всі.
Дія глючиьь сьогодні
Ленне-Рейма• вчера в 11:35
Ответ дляСито для думок
Дія глючиьь сьогодні
Це не сьогодні, це протягом тижня в різні дні і час, при чому для всього іншого дія добре працювала.
Сито для думок• вчера в 11:36
Ответ дляЛенне-Рейма
Тоді не знаю.
автор Робот Вертер • вчера в 11:36
Ответ дляЛенне-Рейма
теж пробувала декілька раз, через певний проміжок часу, і показує тільки помилку(
Зубожиння• вчера в 11:45
Я оформила легко и без проблем, хотя пока не пользовалась. Действительно когда кликаешь оплату, на некоторые товары непосредственно из их склада есть скидки
Ластоноша• вчера в 11:55
Я оформила и их карту и подписку смарт, мне нравится что цены ниже по их карте
А по смарт доставке ( 50 грн месяц, а первый 1 грн вроде) я могу заказать что угодно на любую сумму и бесплатно отправка в розетку, новой почтой .( даже если продавец не розетка)
Обновите дию, может она глючит
Я оформила всё быстро, у месяц 2 как пользуюсь
Джинци на Флісі• вчера в 11:51
Ответ дляРобот Вертер
Оформляйте не с телефона, а с компа, у них бывает заскок с телефона
Будьте так ласкаві• вчера в 13:26
Загуглила, оказалось из всего что я покупаю, только пару позиций со скидкой по этой Smart карте. Передумала
А так работает,сестра оформила,пользуется
Володарка мрій• вчера в 14:23
пппц ради трех копеек выгоды отрывать счет и давать все свои данные?