АБВГДэшница• сегодня в 16:45
Хворію, думаю що вірус. У вас таке було?
Десь 3 тижні тому стало погано, не було сил і все. Сиділа вдома на лікарняному. Потім стало трохи краще на пару днів. Потім температура три дні, зараз немає їх, але й сил немає. Ще й ці тижні як ком у горлі, особливо коли їм чи пью. Зараз взагалі нижня губа німіє.
АБВГДэшница
• сегодня в 16:46
Все в купу написала, виюрчайте, голова не працює
Ще й їсти зовсім не хочеться
Тепличная• сегодня в 16:57
Ответ дляАБВГДэшница
Ще й їсти зовсім не хочеться
Пейте витамин Д, цинк и гуляйте , если есть хоть какие-то силы. Если совсем нет, делайте постоянно дыхательную гимнастику.
АБВГДэшница
• сегодня в 17:02
Ответ дляТвоя подружайка
Ні в кого і ніколи такого не було. Ви - перша!
Я так і знала😁
АБВГДэшница
• сегодня в 17:03
Ответ дляТепличная
Дякую. Вітамін Д і цинк, я не вживаю, але дякую. Гуляти трохи треба, але у нас слизько і гори
Тепличная• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДэшница
На балконе гуляйте)