Чесно брешу• 23 декабря 2025

Чи переходив хтось з утрожестану на дуфастон при вагітності, а саме при загрозі

Знаю, що остаточне рішення тільки за лікарем, але цікавлять різні думки. Поділіться, будь ласка, досвідом, хто такий мав. Страшно переходити на інший препарат, боюсь, що буде менш діючим
ГейСюда• 23 декабря 2025
Так це ж наче одне й те саме....
Кнопус• 23 декабря 2025
А смысл? Мне добавляли в уколах прогестерон к Утрожестану.
автор Чесно брешу • 23 декабря 2025
Ответ дляГейСюда
Так це ж наче одне й те саме....
та так ніби, але потрібно б дозу співставити, я була на 600 мг утрожестану, а тут тільки 30 мг дуфастону, а далі лиш 20. В мене загроза тому страхи і різне в голову лізе
автор Чесно брешу • 23 декабря 2025
Ответ дляКнопус
Загроза чи гематома була? чи прогестеронова недостатність?
Кнопус• 23 декабря 2025
Ответ дляЧесно брешу
Гематома это и есть угроза. Было кровотечение, а потом образовалась гематома (то есть кровь между стенкой матки и плодным яйцом), потом она растворилась постепенно.
автор Чесно брешу • 23 декабря 2025
Ответ дляКнопус
Розчинилось всередині чи вийшло кровянистими виділеннями. Я перепрошую за такі питання, просто одну вагітність вже втратила і дуже боюсь за дитину
Кнопус• 23 декабря 2025
Ответ дляЧесно брешу
Внутри. Один выкидыш считается случайность, если второй, но нужно обследоваться.
Ні грама• 23 декабря 2025
Я не переходила, але дві вагітності зберігала на дюфастоні. Були відшарування і ретрохоріальні гематоми. Усе добре.
Докладальниця• 23 декабря 2025
Дюфастон сейчас не рекомендуют.почитайте.лучше утрожестан
База_птеродактилей• 24 декабря 2025
Я бы не стала переходить, для беременных лучше натуральный прогестерон ( Утрожестан, Лютеина, Пригинорм) Я ставила и пила Прогинорм