Вумна, аж страшно• 24 декабря 2025

Я резус+, чоловік теж. Дитина резус-

Я вже прчитала, що таке в природі трапляється. Це ладно
Потім почитала які нюанси. Переливання крові, ясно і так було; а далі всі статті пішли про вагітність.

Це всі недоліки?
Що ще варио знати?
У кого резус - , якісь складнощі є? Що ще варто знати?
ТаПрямТам• 24 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Читала що 4- тоже не ахті. Якщо вдруг шось «едаке»
Она редкая, но в то же время людям с этой группой можно вливать любую при необходимости. Первая распространенная, но им можно вливать только первую.
На циголках• 24 декабря 2025
Ответ дляЧу Ча
не, наоборот, 4 группа является универсальными реципиентами, т.е. можно вливать любую группу (учитывая резус)
А первая группа - универсальные доноры, особенно 1-
Те, що вважається, лише вважається. Насправді, четвертій групі будуть тільки 4 вливати.
Шаманю второпях• 25 декабря 2025
Ответ дляСонячний зайчик
У меня 3-. И это выяснилось только при второй Б. Поскольку мама всегда говорила, что у меня 2+, как-то сомнений не было. Муж 2+. Б1 -аборт, иммуноглобулин никто не колол. Б2 - без всяких патологий выносила и родила дочь, без желтух и анемий, 1+. Кровь на резус-конфликт брали каждые 2 недели. После родов не припоминаю, чтоб кололи иммуноглобулин.
Ну лохи ці всі лікарі, що колють той імуноглубулін, призначають щотидня здавати аналізи.
І взагалі кесарять мамочок, коли їх діти важать півтора кг.
Знову ж таки я не лікар, але думаю, що для вашої ситуації теж є пояснення
дамаАмстердама• 25 декабря 2025
Ответ дляNo problems
Якщо дитина хлопчик то взагалі нуль проблем. Якщо дівчинка то якщо її чоловік буде + то вколять імуноглобулін після пологів, все. Теж проблем нема
а мне почему -то вколоть не хотели. врач сказала зачем тебе 3 т тратить, может у тебя муж будет другой
Шаманю второпях• 25 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Так я чому це сиається, що антитіла перевищать норму? Якщо зараз це контролюють і вводять глобулін
Його треба вводити при першій і наступних вагітностях або аборті.
Якщо цього не зробити, то всі інші вагітності будуть як лотереї. Якщо дитина мінус, то вам пощастило, а якщо плюс, то не пощастило
ЛісАпетная• 25 декабря 2025
У меня минус.
Четверо детей, все +
Единственное на антитела сдавала во время беременности. Резус конфликта не было.
Херсон це Україна• 25 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Я про нюанси, про які має знати мама дівчинки) ну бо тут є про шо з дитиною поговорити трози раніше, ніж всі
нехай перед статевим актом питає резус і шукає партнера з - ,тоді не буде проблем
Шаманю второпях• 25 декабря 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ви в першу вагітність в лікарні взагалі були?
Бо якщо так, то там ваш резус зроблять в першу ж здачу аналізів і чоловіка теж.
Якісь піщерні люди . Жесть
Шаманю второпях• 25 декабря 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Уже вряд ли :) мне 48
Моїй мамі 70 і їй робили ці аналізи...
автор Вумна, аж страшно • 25 декабря 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Да, да. Фейсконтроль😃
ЧупакабраЗеБест• 25 декабря 2025
Ответ дляНога на ногу
Просто признайтесь, что от другого залетели
а с чего так думаете?
ЧупакабраЗеБест• 25 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
А чого після?
А носити дитину протилежну як? Під час вагітності хіба не треба глобулін той?
моя подружка двоих выносила, все ок. обе девочки с таким же резусом как она - минус. ничего ей не кололи.
Сонячний зайчик• 25 декабря 2025
Ответ дляШаманю второпях
Якісь піщерні люди . Жесть
Була, звісно. Ніхто мені нічого не робив і аналізів не брав, ні моїх, ні чоловіка й подавно. Прийшла в жіночу консультацію, і вже через півгодини зробили аборт.
Може вашій мамі і іншим жінкам щось і робили, але мені ні - тож роблять не всім.
І після пологів іммуноглобулін не кололи. Попереджуючи нове питання - так, я рожала у пологовому
ЧупакабраЗеБест• 25 декабря 2025
Ответ дляОльга520
Але по факту невідомо як вона себе поведе. Тому мені лікар вирішив капати штучну плазму, а не перелити кров
моей подруге Аньке по ошлибке перелили плазму с минусом. ночь трясло ее. кровь поменяла резус.
Сонячний зайчик• 25 декабря 2025
Ответ дляШаманю второпях
Та ніхто не каже, що лохи, чи що не треба колоти той ІГ. Я розповідаю особисту ситуацію. Не для того, щоб робили як я.
Просто оці лякалки вже набридли ’Не завагітнієш після першого аборта’ - завагітнієш, переконалась особисто. ’Буде викидень, передчасні пологи, проблеми з дитиною, якщо у першу вагітність не вкололи імуноглобулін’ - ні, майже ідеальна вагітність (трохи набрякали кінцівки, тільки це), ідеальна дитина народилась, без патологій, хоч і з іншим резусом. До речі, мені мій резус визначили вже десь на 4ому місяці, ще й переробляли аналіз, бо я казала ’Щось ви неправильно визначили, бо мама казала, що в мене 2+’. Так, казали про можливий конфлікт, і регулярно брали кров, але на цьому все. Це теж особиста історія.
Як би протікали мої інші вагітності ніхто не знає. Але, якщо такі історіі, як моя є, а ви бачите, що не одна я про те відписалась (он наприклад п.96) то оті всі ’гарантовано не виносите, дитина народиться передчасно, обов´язково з патологіями, хвора, а ви помрете’ вже підпадають під сумніви.
Ответ дляСонячний зайчик
Та вони можуть брати мовчки ж.
Ну бо хоч яка операція - може закінчитися кровотечею/масивною кровоточею. І людей зазвичай не оперують без переоопераційних аналізів
Вони можуть, умовно, 1 раз набрати саму аров, але зробити все що положено, а Ви і знать не будете.
На аборті теж групу крові беруть. Я в приватній робила. То ж у мене була квитанція. А якщо робити в пологовому, то мабуть набрали, самі переглянвли все що треба, і от у Вас не було потреби в уколі, вам і не зробили. А якби була потреба, то вам би озвучили б і вкололи б. А так нема і нема.
Ответ дляСонячний зайчик
Ну правильно! Конфлікт як я поняла, може настати, а може і не настати до когось терміну, а моде навіть не настати взагалі! Тому у частини жінок є хороша історія, але все одно всі жінки мають знати і наполягати на контролі цього всього.
Сонячний зайчик• 25 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Та вони можуть брати мовчки ж.
Ні, ніхто аналізи не брав перший раз. Все взагалі наспіх було зроблено наприкінці робочого дня. В мене навіть згоду на аборт взяли наступного дня. Але ви можете далі бути впевнена, що робиться все і всюди тільки так, як ви собі придумали, і взагалі я була в непритомі чи просто пам´ять відшибло.
Ответ дляСонячний зайчик
А чого Ви мені так відповідаєте? Наче я щось стверджую. Я , якщо що, написала Вам вперше.
Из Кукуева я• 25 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Ой. А так вже точно небуває ж
Буває ж. Подивіться таблиці груп крові.
2га та 3тя дають будь-яку з чотирьох груп.
Сонячний зайчик• 25 декабря 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Вибачте, будь ласка. Я просто хотіла сказати, що воно було як було, і нема там чого додумувати