Вам телефонограмма• 25 декабря 2025
Побічна дія цеміцифуги?
Доброго дня всім
Дівчата, хто приймав цеміцифугу? Чи була у вас подібна побічна дія?
Прописав лікар від приливів, бо почалася періменопауза. Приймаю 1 раз в день в дозуванні 540 мг. Вже третій місяць. І дивно, цикл завжди був 30 днів. А тут два періоди пройшли з інтервалом в 21. Приливи зникли і не турбують, а от скорочення циклу трохи лякає.
У когось були такі побічні від неї? До лікаря записана на завтра, але хотілося б реальних відгуків
Колишня муза• 25 декабря 2025
Приймала давно, але такого не було
Можливо естроген знизився, цикл скоротився…
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
Приймала давно, але такого не було
Та по ідеї він піднятися мав. Не дуже розуміюся в гормонах, але хиба періоменпауза це не є саме зниження гормонів? А цей препарат мав би навпаки підняти рівень естрогену?
Колишня муза• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Я його довго приймала, це рослинний препарат
Мабуть в 40 був ок, але в 45 вже ні , не допомагає мені, естроген різко впав
Зараз гормони біоідентичні використовую. Усі рослинні препарати відмінила
Колишня муза• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Який вік?
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
Який вік?
48 майже. Приливи почалися тільки півроку тому. А цикл поки був стабільний, тобто жодних інших ознак не було. Ну, ще порушення сну.
Зараз сплю набагато краще і приливів немає.
А що таке гормони біоідентичні? ЗГТ? Мені лікар заборонила через підвищений інсулін та варікоз((
Колишня муза• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Ось бачите, такий вік, що різко усе міняється
Я в січні здала гормони були норм, а в жовтні вже дефіцит
Гормон гелі, які наносять на шкіру, тому побічних дій немає як від орального застосування
Якщо Вам так допомагає цимицифуга це чудово
А міоми є?
Почемучечка• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Ну це початок. Що вас дивує. Зміни циклу.
Колишня муза• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Коли естроген падає, то інсулін росте
Здоровʼя сиплеться миттєво
А гінекологи кажуть наблюдайте
Здоровʼя сиплеться миттєво
А гінекологи кажуть наблюдайте
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
А міоми є?
Є міома. Виявили маленьку тільки цього року восени. От завтра йду на узд, щоб зафіскувати, як вона поводила себе під час прийому цеміцифуги. Бо лікар прописала, хоча я ії питала чи не виросте міома під ії впливом. А що? Не можна? Лікар сказала, що приймати три иісяці і планове повторне узд
Колишня муза• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Ось бачите, це скоріш за все через те, що першим падає прогестерон і ростуть міоми, но цього Вам гінеколог не скаже, а скаже робити узд раз на півроку і наблюдати
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
Коли естроген падає, то інсулін росте
Здоровʼя сиплеться миттєво
А гінекологи кажуть наблюдайте
Здоровʼя сиплеться миттєво
А гінекологи кажуть наблюдайте
Так, інсулін в мене росте. Вже 25((( І зайва вага, яка не рухається(( Набрала за два останніх роки 20!! зайвих кг. Обмеження, голодування, дієти взагалі не працюють, і глюкофаж так само не працює. Я просто в розпачі що мені робити, то із-за інсуліну не падає вага. Із-а зайвої ваги нестерпно болять ноги. Замкнене коло( Виходу я не бачу іне заню що робити(
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
А що робити? Ви лікар? Чи звідки знаєте подібні тонкощи? Може знаєте до кого можна звернутися за допомогою? Ви правильно написали, за останній рік проявилися усі болячки, відчуваю себе дряхлою старухою фізично. Хоча працюю багато і виглядаю на обличчя дуже непогано. Але фізичний стан- руїни(
Колишня муза• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
На жаль це скоріш за все винен естроген, можливо тестостерон знижен
Доречі я теж набрала вагу і нічого не допомагає
Така коварна пременопауза
Треби знизити інсулін якось
Я не лікар, але вимушена сама вивчати ці питання… тільки почала вникати… бо бачу прки сам собі не допоможеш, ніхто за тебе нічого не зробить і навіть лікарі….
Така коварна пременопауза
Треби знизити інсулін якось
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
Така коварна пременопауза
Треби знизити інсулін якось
Така коварна пременопауза
Треби знизити інсулін якось
Поки, з того що я роблю регулярно, то пью глюкофаж та двічі на день Псилліум. Сподіваюся знизити цукри( В ендокринолога була, але... нічого окрім глюкофажу в рекомендаціях немає. Ну окрім того, що приймаю по виявлених дефіцитах залізо та вітамін Д .
Колишня муза• 25 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Доречі Сахар може бути в нормі, а інсулін високим
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляКолишня муза
В мене так і є. Це я образно написала- цукри. Я не можу збити інсулін
Інсулін в мене 25, а глюкоза верхня межа норми.
Ответ дляВам телефонограмма
Вибачте, що з непроханими порадами, але при інсулінорезистентності не можна ані дієт, ані голодування. Зверніться до дієтолога.
Зазвичай працюють заборона перекусів, зниження глютену, чіткий графік прийому їжі.
Моя мама в 70+ скинула більше 20 кг, притримуючись такого харчування, в неї діабет.
Вам телефонограмма
• 25 декабря 2025
Ответ дляparele
Не вибачайтеся. Вже рік не голодую, а ні на дієті...
Більше року жодних перекусів, харчування строго 3 рази на день в один час (9 ранку, 13.00 обід та 18.30 вечеря), не переїдаю. Виключені вуглеводи, виключені цукри, навіть фруктів не їм. Нічого не змінюється. Тут в чомусь іншому проблема(
Щитовидку перевіряла, все норм. До ендокринолога ходила. Нічого( Я у відчаї, бо з цими 20 зайвими кг мені дуже важко жити(((
Ответ дляВам телефонограмма
Спробуйте тоді порахувати калорії.