Неваляшкина• 25 декабря 2025
Кому удалось отказаться или ограничить сладкое
Тяжело было?
Вы вообще не употребляете сахар? Конфеты, торты и т.д. - вообще не едите больше? А чай, кофе - тоже без сахара?
Ms. Откровенность• 25 декабря 2025
Ответ дляНеваляшкина
Ви молодець! Я планую выд завтра.
Але я не можу чай чи каву без цукру. Це головна проблема.
Якщо без цукерок чи тортыв якось проживу, то без гарячого напою - не знаю. Це для мене такий ритуал вранцы. Ех....
Я Щ дитинства чай і каву без цукру
Яжбоматусяблін• 25 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Дуже просто - баланс бжу і жири по самій верхній нормі, наприклад на сніданок в мене: 3 жовтка, 5 білків, 60 грамів лосося, ціле авокадо, 10 грамів олії і 10 грамів горіхів
Куди два жовтка ще діваєте? Викидать? Ну нє..
Мені здається, це неймовірно важко вираховувать все, важить. ПОСТІЙНО
Цвірінь• 25 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Мені.
Вживаю коли запланую, планую коли дуже хочеться, раза два в місяць, вибираю коасне місце, ресторан чи кафе і йду як на свято їсти десерт
О у меня тоже самое!
Только в кафе и только иногда
Бывают месяцы, когда совсем не ем
А бывает часто
Раз 5-6 месяц
Чай и кофе без сахара
Сухофрукты, мёд не ем
Блинчики, запеканки это тоже десерт для меня
Ем очень редко
Только в кафе и только иногда
Бывают месяцы, когда совсем не ем
А бывает часто
Раз 5-6 месяц
Чай и кофе без сахара
Сухофрукты, мёд не ем
Ем очень редко
Млинець Мій• 25 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Это же сколько нужно весить, чтоб такое количество жиров в норму бжу вписывалось? Или вы за завтрак решили всю дневную норму выесть?
Яжбоматусяблін• 25 декабря 2025
Ответ дляНеваляшкина
Ви молодець! Я планую выд завтра.
А цукрозамінник?
Мульйонерша• 25 декабря 2025
замените на протеиновіе батончики, только смотрите состав чтоб без сахара, они с сахарозаменителем и вкусно и полезно
ЗавЛабСнаб• 25 декабря 2025
Приступ жовчного - і бажання вживати смачне й солодке зніме, як рукою((
Мульйонерша• 25 декабря 2025
Ответ дляНеваляшкина
Ви молодець! Я планую выд завтра.
заменитель сахара в чай или кофе, только не стевию, у нее привкус неприятный
Карма хамелеона• 25 декабря 2025
ТТТ, щоб не зглазити. Обмежила солодке до кількох ’марійок’ на день. Дууууже рідко можу шматочок шоколадки, цукерку чи зефірку. І це неймовірне досягнення для людини, яка пожирала еклери кілограмами, не уявляла прийом їжі без солодкого і тд.
Довелося і інші вуглеводи обмежити. Як? Здоров’я, жити хочеться, красивою хочеться бути, стрункою, без набряків, без тяжкості ітд.
ОйЙой• 25 декабря 2025
Ответ дляМлинець Мій
Я думаю, ви будете щасливими якщо думатиме що я важу 120 кг, то нехай так і буде- це мій різдвяний подарунок вам
ЯкаКраля• 25 декабря 2025
Ответ дляНеваляшкина
Да, любовь мотивирует. Вы при этом спортом занимались?
А почему с ним не сложилось?
Да, и спорт, и бьюти по полной программе.
Да хорошо, что не сложилось, там был полный багаж минусов
Неваляшкина
• 26 декабря 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Марійка - це печиво чи щось інше?
Залізний кіготь• 26 декабря 2025
Я два года после бариатрической операции не могла вобще сладкое есть. Даже кетчуп, к примеру.
Карма хамелеона• 26 декабря 2025
Ответ дляНеваляшкина
Марійка - це печиво чи щось інше?
так, звичайне галетне.
Карма хамелеона• 26 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Мені.
Я собі на свята дозволяю ’загрузочні’ дні.
І одержується, коли ти тримаєш себе у звичайні дні, то і на святкові досить швидко насичуєшся, без переїдання.