40каградусная• Изменено 26 декабря 2025

Квартиру купили б зараз бо ціни ростуть?!

В Україні...Я думаю, я купила б. Но є таки, що кажуть, що ціни просядуть! Хоча бачу тенденцію тільки на здорощення
Зробіть вибір:
вже голосів: 75
Так, купили б
Ні
наКоблучках• 26 декабря 2025
Если бы у меня были деньги, то купила бы в Киеве. В Киеве всегда будет дорожать недвига.
Lydmila408• 26 декабря 2025
Аж бегом.
Ні.

.
Тільки в обмін на сертифікат за знищене житло.
Тишком нишком• 26 декабря 2025
Купила весной.
Все ждала, что упадут цены - а они только выросли)
Гореотума• 26 декабря 2025
Деньги у вас есть или чисто фантазии?
Prervana• 26 декабря 2025
Если жить негде и деньги еще останутся после покупки, то купила бы.
Lydmila408• 26 декабря 2025
В Одесі,Харькові беріть.
Там ціни впали.
бифидобактерияЖоржик• 26 декабря 2025
Ответ дляГореотума
Деньги у вас есть или чисто фантазии?
Ну, в мене, до прикладу, є. Але купувати нічого не планую. Навпаки, спродуємо все зайве
Оченьценная• 26 декабря 2025
Шукаю купити, але не знайшла свого варіанту. Не бачу ніяких причин думати, що ціни просядуть
ЛюблюДевчонок• 26 декабря 2025
Якби не було де жити,то так.
бифидобактерияЖоржик• 26 декабря 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Якби не було де жити,то так.
Оце, мабуть, єдиний варіант, котрий змусив би мене зараз купити нерухомість вдома
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Правильно робите.
Вумні продають,а дурні купують.
ТебеОноНадось• 26 декабря 2025
З часів Ковіда читаю на порадниці, що ціни впадуть і не сьогодні - завтра в Києві будуть здавати за комуналки.
А вони (ціни) продовжують зростати

Єдиний період справді падіння - березень-вересень 2022.
Якщо не вірите у повторне вторгнення русні у Київську область, то не варто чекати на обвал ринку нерухомості
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ дляТебеОноНадось
А вони (ціни) продовжують зростати

Обвал буде.
Все к тому йде.
ТебеОноНадось• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
Я таке вже читала
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Я таке вже читала
Смеется тот,кто смеется последним.
Свідок Перемоги• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
Конечно будет. Это сейчас у нас шампанское рекой, дальше будет похмелье.
Если что я купила квартиру.
Люблю кетчуп• 26 декабря 2025
Я бы продала.......
Несу пургу• 26 декабря 2025
Квартиру нет, есть уже три, нам хватит. Вот дом хочу, ну очень хочу. Но как гляну, сколько в области всякой херни падает/ збивают, то сразу успокаиваюсь. Буду ждать конца войны.
Кудесница_с_пургеном• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
ага,завтра. читаємо від 2014 і все ніяк не обвалиться. казки для дурнів
бифидобактерияЖоржик• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Правильно робите.
Вумні продають,а дурні купують.
Ну, в кожного свої мотиви, я б не була така категорична в плані тих, що купують. Хтось не хоче платити оренду, а планує лишиться навіть в разі окупації, хтось вкладає тут, бо треба вкласти нажите на війні, а за кордоном вимагають підтвердження, хтось ще з інших мотивів.... то таке .. Головне, що кожен варіант має право на існування
Кудесница_с_пургеном• 26 декабря 2025
купила будинок в Черкаській області.ціни тільки ростуть. в Києві маю 2 квартири
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Если что я купила квартиру.
А я не купила.
Чекаю сертифікат за знищене житло.
Вот за сертіфикат візьму,а за гроші НІ НІ НІ
Цвірінь• 26 декабря 2025
Ответ дляНесу пургу
Така ж ситуація: є будинок в передмісті і хочеться квартиру, щоб років через 10 переїхати в місто. Як подивлюся скільки хрені падає на моє місто - як бабка пошептала
Ширли-Мырли• 26 декабря 2025
Автор, а чим підтверджені ваші думки щодо купівлі? Ви не розкрили власне бачення.
Свідок Перемоги• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
А я не купила.
Чекаю сертифікат за знищене житло.
Я вас понимаю. Мне надоела аренда и я купила скромную гостинку.
А вот о глобальном - позже.
Джем Шакіри• 26 декабря 2025
Все забыли, что можно через банк купить, как залоговое имущество - дешевле. Как на самом деле - не знаю. У них на сайтах есть такая рубрика.
Братья Капли• 26 декабря 2025
Нет, после прилета осталась без жилья. До окончания войны покупать не планирую. Потерять значительную сумму в один миг, я не готова
Миллениалка• 26 декабря 2025
Я це й зробила.
Джем Шакіри• 26 декабря 2025
Ответ дляБратья Капли
А страховка не работает? Я не знаю.
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
А вот о глобальном - позже.
В мене аренда безкоштовна з 22 року в селі.
Куток свій хочеться.
Але ж в мене знищена квартира в Донецькій області