Шотуткоїться?• вчера в 15:10
Чи вважаєте ви нормальним такий спосіб батьківства?
Чоловік та жінка не бажають стосунків, але бажають дитину. Домовляються як вони її будуть забезпечувати та виховувати
Зробіть вибір:
вже голосів:
Норм
Не нормально
Інше
Кофе в лобби• вчера в 15:11
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви хто в цій історії ?
відповідь зміниться в залежності від варіантів?
Шотуткоїться?
• вчера в 15:12
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви хто в цій історії ?
Я обговорюю ідею.
Масяня Я• вчера в 15:12
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви хто в цій історії ?
Вероятно та самая подруга, которую во все посвящают
Шотуткоїться?
• вчера в 15:13
Ответ дляБритоножка
С кем ребёнок будет жить?
Як домовляться
Шотуткоїться?
• вчера в 15:14
Ответ дляЗрадорозганячка
НІ! Згодом ця дитина буде непотрібна обом
Чому раптом?
Шотуткоїться?
• вчера в 15:16
Ответ дляН@Диете
а любить они его будут? или торги устраивать?
Звичайно. Чим це відрізняються від ставлення до дитини у шлюбі?
Веселуха Муха• вчера в 15:16
Хотіла сказати що такого не буває.
Але згадала.
Чоловік і жінка в шлюбі років 15. Дітей не було.
Він завів собі постійну коханку, і паралельно вони з дружиною усиновили двох дітей.
Дружина знає про коханку.
Але от живуть разом, виховують дітей.
І цій історії вже багато років.
Діти виросли вже.
Але наскільки я знаю під час війни офіційна дружина вихпдаз дітьми.
А чоловік пригрівся біля коханки
Але згадала.
Дружина знає про коханку.
Але от живуть разом, виховують дітей.
І цій історії вже багато років.
Діти виросли вже.
А чоловік пригрівся біля коханки
Зараз все скажу• вчера в 15:17
Женщина должна быть готова, что останется со всей ответственностью за ребенка одна ну и алиментам мужчины.
Ширли-Мырли• вчера в 15:17
Бред какой-то , это один будет заниматься ребенком а второй шарахаться где хочет ?
Не верю в это. Люблю тебя, но ты не хочешь быть со мной бвть в том формате, который мне нужен. Тогда давай подарим миру ребёнка. Не будем вместе, но будет продолжение тебя. Да. На словах какой-то странный мужчина га это согласится. Сольются потом, но найдётся такой, который согласится. Хотите ребенка, значит воспитывайте одна, без вот этих розовых пони, чтоб потом реьенок не пострадал,когда реальность окажется другой
Да_Я_ТакаЯ_• вчера в 15:17
Для меня не норма без уважительной причины заранее лишать ребенка полноценной семьи. Но это далеко не худший вариант из того, что бывает
Нульовий сантиметр• вчера в 15:18
Ответ дляШирли-Мырли
Редкость то какая😅
Залізний кіготь• вчера в 15:18
Ответ дляКофе в лобби
Звісно
Єдина Країна• вчера в 15:19
Я не розумію навіщо їм дитина? Вони будуватимуть стосунки з іншими людьми. Для чого це потрібно? Якщо можна народити від того хто буде поруч, хто хоче бути поруч
Ширли-Мырли• вчера в 15:20
Ответ дляНульовий сантиметр
Редкость то какая😅
Как раз частое явление , поэтому изначально на это идти тупость полная
Шотуткоїться?
• вчера в 15:20
Ответ дляМerida
Ні це не про кохання,його немає , суто люди домовляються про спільне батьківство. Тобто альтернатива донору або сурогатній матері, щоюб у дитини все ж були справжні батьки
Малая Налегке• вчера в 15:20
Ответ дляШотуткоїться?
На дитину впливає відношення батьків один до одного