Шотуткоїться?• 26 декабря 2025

Чи вважаєте ви нормальним такий спосіб батьківства?

Чоловік та жінка не бажають стосунків, але бажають дитину. Домовляються як вони її будуть забезпечувати та виховувати
Зробіть вибір:
вже голосів: 156
Норм
Не нормально
Інше
Нульовий сантиметр• 26 декабря 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Как раз частое явление , поэтому изначально на это идти тупость полная
Та если там договор, то почему нет? Он платит, она все остальное ну или наоборот
Так точно!• 26 декабря 2025
Удалено администрацией...
Зараз все скажу• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Ні це не про кохання,його немає , суто люди домовляються про спільне батьківство. Тобто альтернатива донору або сурогатній матері, щоюб у дитини все ж були справжні батьки
Вы подумайте на ком будет основная финансовая, физическая и моральная нагрузка)))
Если Вам ок, ну используйте его как донора.)
Н@Диете• 26 декабря 2025
отвечу как женщина.
если бы по какой то причине мне не нужен был бы брак, а ребенок нужен, я родила бы. как мать одиночка. без права спермодонора на моего ребенка.
так как за себя я отвечаю, а за чувака нет.
он может шантажировать в будущем, чинить препятствия.
а так.... нет папки- нет проблем.
автор Шотуткоїться? • 26 декабря 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я не розумію навіщо їм дитина? Вони будуватимуть стосунки з іншими людьми. Для чого це потрібно? Якщо можна народити від того хто буде поруч, хто хоче бути поруч
Буваєскладно знайти людину с якою хочеш саме стосунків, закохатися. Ну і може бути що хтось гей або асексуал
Н@Диете• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
это не ’ справжни’.
это биологическ е.
семья воспитывает летей примером.
Мerida• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Это еще больший бред. Как мужчине полюбить ребенка? Если все что он для него дал - это сперма? Он свалит очень быстро. Женится, заведёт детей, а об этом будет вспоминать , в душем случае, по праздникам, в худшем, скажет - ты ребенка хотела? Няньчи.
Так точно!• 26 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
отвечу как женщина.
а так.... нет папки- нет проблем.
Удалено администрацией...
автор Шотуткоїться? • 26 декабря 2025
Ответ дляМалая Налегке
На дитину впливає відношення батьків один до одного
Багато шлюбів розпадаються
Svit_from_It• 26 декабря 2025
Больные на голову извращенцы. бедный ребенок.
Нульовий сантиметр• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Тогда просто суррогатное материнство, а не то что вы написали
БЦАшка• 26 декабря 2025
Вважаю норм. У мене сам собою вийшов варіант такої ситуації, я завагітніла в 18, народила в 19. Хлопець теж був не на багато старший і ми прям обоє не хотіли шлюбу по зальоту, тому рішення лишати дитину чи ні було на мені, але ми знали, що разом жити не будемо. Я народила, ми не в стосунках, але у дитини є мама, є тато, ми з її батьком нормально спілкуємося, ділимо витрати на дитину, у дитини свої стосунки з кожним з батьків, дитина не травмована, вже підліток, 16 рочків. Політ нормальний. Тому якщо до моєї ситуації ще додати адекватний вік та нормальні статки - взагалі все супер.
Свезло так свезло• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Зачем заведомо приводить ре Анка в этот мир без возможности дать ему семью? Чтобы удовлетворить собственные желания? Если вам лично нужен ребенок, возьмите уже рожденного, дайте ему материнское тепло и сделайте его счастливым.
автор Шотуткоїться? • 26 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Я не про себе чи конкретну ситуацію. Теоретично - на основі того що чоловік хоче бути батьком
Н@Диете• 26 декабря 2025
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
почему? у меня подруга в 40 родила. даже я не знаю, от кого. славный паренек получился. у него все есть. мама, бабушка обожают. слово ’ папа’ отсутствует. н кто его не тягает, не делит.
Н@Диете• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Багато шлюбів розпадаються
вы пишете о штампе. но вопрос же о другом.
люди могут быть вместе и не жениться в загсе.
а вы написали о двух прохожих с неудержимой страстью расплодиться
автор Шотуткоїться? • 26 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
это не ’ справжни’.
это биологическ е.
семья воспитывает летей примером.
Прикладом чого? Адекатність, псмхологічна зрілість може бути і при роздільному проживанні. А заглиблювати дитину в нюанси романтичних стосунків недоречно.
Єдина Країна• 26 декабря 2025
Ответ дляБЦАшка
У вас був зальот. Ви не захотіли аборт, це інше. У автора інше питання.
автор Шотуткоїться? • 26 декабря 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
А чому це краще, якщо є обидва одинокі батьки.
Зараз все скажу• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Нужно точно понимать, что мужчина подразумевает под ’хочу быть отцом’, что готов дать и гарантировать.
Н@Диете• 26 декабря 2025
автор, каков генезис? основная причина желания расплодиться. чтобы что
автор Шотуткоїться? • 26 декабря 2025
Ответ дляСвезло так свезло
А що родина , це суто коли живуть всі разом? І це єдине гарне, зо може бутиу дитини?
БЦАшка• 26 декабря 2025
Ответ дляЄдина Країна
Так, але по суті з народження дитини ми були батьками не в стосунках, але з домовленністю, що ми рівноправні батьки цієї дитини, і все її життя ми не в стосунках один з одним, але мама та тато. І я в кінці додаю,що коли ще все це наперед обговорено і обоє з батьків вже дорослі - то взагалі ніяких мінусів, чому ні?
автор Шотуткоїться? • 26 декабря 2025
Ответ дляН@Диете
А в браке заводят детей чтобы что?
Єдина Країна• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Тому що одинокі вони можуть бути тимчасово і в кожного може з´являтись нова співмешканка і новий співмешканець і ніхто не гарантує щастя для цієї дитини в двох сім´ях. Це різна відповідальність, це різні умови, ніж коли ви живете поруч. Навіщо це робити свідомо на самому початку? Яка в цьому необхідність? Якщо в тата щотижня будуть жіночки змінюватись, що в цьому хорошого?
Нульовий сантиметр• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
У відповідальності.
А якщо у цій пари народиться хвора дитина? А якщо хтось з них потім зрозуміє, що не готовий був до такого «плану»? Що будуть робити?
Налогообложу• 26 декабря 2025
Нормально. Вообще если я бы не видела такую ситуацию со стороны, то было бы дико. А так отличная ну типо семья. Любящие родители, осознанное отцовство, счастливый ребенок
когдадеЦкие• 26 декабря 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви хто в цій історії ?
Сурогатна мати
Свезло так свезло• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Я сужу по подругам у которых либо папа ушел из семьи либо никогда вместе не жил с ними (схема подобная вашей). Нам уже по 40 и до сих пор это их триггерит. Травма через всю жизнь.
Н@Диете• 26 декабря 2025
Ответ дляШотуткоїться?
А в браке заводят детей чтобы что?
ну, я соцопрос не проводила. мне не интересны мысли посторонних.
я готова сравнивать только с лучшим, а не с худшим вариантом.
для меня ваша модель это две больнички на перекрестке. учитывая то, что я считаю рождение ребенка важным, самого ребенка личностью, мегаважными в моей картине мира являются окружение ребенка, контекст, будущее.
Я бы не рассматривала такой маргинальный повод как ’ просто хочу ребенка’ как серьезный аргумент для новой жизни.