Сегодня я не я• 26 декабря 2025
А ви б вступали в такі стосунки?
Мені 31, познайомилась з чоловіком 61 річним. Чоловік забезпечений, розлучений. Має дочку старшу трохи за мене. Пропонує стосунки, переїхати при бажанні в його будинок, допомогу і підтримку в усіх питаннях. Чи погодилися б ви? Звісно якби було років 25 це мабуть дико трохи, а 31 це вже теж немолода жінка
Тоскующая• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Виглядає трохи молодше свого віку, зайвої ваги немаєю Зараз ніде не працює, має багато нерухомості і живе від її оренди
Попробуйте строить отношения.Не понравится-разойдетесь
Сегодня я не я
• 27 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Вы в Европе?
В 31 , без детей, вы завидная партия, самое время выбирать, искать пару, развиваться профессионально
В Україні.
Чим я завідна партія? Не смішіть
Сегодня я не я
• 27 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Корочки не равно интеллект.
Ну ми ж почали тему саме про навчання)
Я Вас не боюся• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ну ми ж почали тему саме про навчання)
Вы тут уже столько ’перлов’ понаписывали, что, боюсь, вам не поможет ни первое, ни второе...
Ваша глупость просто кричащая....
Мусик Пусик• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Взагалі у спілкуванні він набагато кращий, добріший і цікавіший ніж однолітки
Він хоч на рік молодше вашого батька? Вас нічого не тригерить в ліжку ?
Сегодня я не я
• 27 декабря 2025
Ответ дляМусик Пусик
Ось це дійсно лякає з психологічної точки зору. Він старший за мого батька на пару років
Джем Шакіри• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Вас все тролі. Це реальне питання. не маєте, що сказати по темі - краще не коментуйте
а запах? а кража ваших 30? он же не безос
Мусик Пусик• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Уявіть, як батькам буде незручно з ним спілкуватися. У вашої мами з ним більше спільного, ніж у вас
Міряю від одиниці• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ну, дівчино, будете відпрацювувати у всіх напрямках. Ви, як бачу, не дуже гарної думки про себе, то чоловік правильно вибрав. Готові? Чому ні.
Сегодня я не я
• 27 декабря 2025
Ответ дляДжем Шакіри
30. Але не 20
Сегодня я не я
• 27 декабря 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
З його грошима думаю там би ще черга буда і молодших за мене
Джем Шакіри• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
30. Але не 20
мне 32, мужу 32, он из сыновей вашего папика....но спать со старым ,это кража молодости.
И он одевается на даче, понимает что труселями портит апетит,хотя спортом занимаетя
Міряю від одиниці• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ви готові ото сос..ти старий член вечорами?))) Чи мови вчити будете?
Джем Шакіри• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
а что он вам дает? меня как невестку в корпоративное управление устроил с хорошой винагородой т д, машину на внука купил, внуку квартиру
Сегодня я не я
• 27 декабря 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Я 3 вже знаю і жодна додаткових фінансів не дає
Сегодня я не я
• 27 декабря 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Я розумію якби в 20. А 31 це не молода
Джем Шакіри• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
и подруга свекра все-таки 50, а не 30, вполне тусят нормально
Джем Шакіри• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Я розумію якби в 20. А 31 це не молода
я старше,считаю молодость до 40 -точно
Джем Шакіри• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Я розумію якби в 20. А 31 це не молода
и что сделал он вам за эти 2 месяца? меня неоднократно на шоппинг со своей дамой отправляет
Міряю від одиниці• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Я розумію якби в 20. А 31 це не молода
Ви на приколі? Мені 42, знайшла 45 за рік після розлучення. Все норм. В 20 вчитись треба і гуляти. Ви із села?
Стрибну в гречку• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Я розумію якби в 20. А 31 це не молода
Машинка строчит у дедушки?
Вишнёвая Леди• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
В Україні.
Чим я завідна партія? Не смішіть
А в чому саме він буде допомагати і які питання вирішувати?
Стрибну в гречку• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
В Україні.
Чим я завідна партія? Не смішіть
Просто потому что вы у себя одна любимая и единственная. Этого мало? Чувство собственного достоинства
Малая еще та• 27 декабря 2025
нет, это слишком большая разница. Он не миллиардер, не медийная личность, безработный. Вы же работаете, не голодаете, секс он вряд ли вам сможет незабываемый дать, разве что будете часами подымать его вялого солдатика, чтоб хоть что то получилось.
Міряю від одиниці• 27 декабря 2025
Автору не стоит и про дочку забывать. Сомневаюсь, что она будет просто смотреть как деньги утекают) В итоге, отрабатав лет так немало, можна остаться и без семьи, и без наследства.
Мир Мир Мир!• 27 декабря 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Ні))
Особливо якщо ви не були заміжні по коханню і у вас немає дітей.
Але доречі, я знаю таку пару з різницею у 30 років.
Він у минулому міністр.
Вже помер.
Лишив дружині багато грошей, 7 квартир, купу машин і двоє дітей.
Вона не жаліється
Він у минулому міністр.
Вже помер.
Вона не жаліється
и я такую пару знаю, 36 лет разницы. Ей было 21 когда познакомились. Я такое не понимаю, на фотках как дед и внучка. Его дети старше выглядят чем она
Анонимба• 27 декабря 2025
Сейчас в меня полетят тапки, было уже, но в свои 48 не согласилась бы, большая разница в возрасте, в вашем случае даже не думала бы, вы молодая, зачем вам дед, если вы не тролль..
ГендиреХтор• 27 декабря 2025
Поможе в всіх питаннях...)Все надто розмито))Точно потрібно знати що саме він може дати, думаю що не багато якщо чесно. Серйозно , він ж не мільйонер) і навіть якщо б був це так само не гарантія що ви з цього матимете щось. Повірте мені якщо хтось хоче когось оплачувати щедро то про це говорять зразу
Крихітка на всі• 27 декабря 2025
Вам нужен мужчина, чтобы семья и дети получились, ч ним навряд ли получиться
Vita_Nikolaeva• 27 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
ще ні
ну так решайтесь - чего тянете? 2 месяца мужика голодным держите