Викликаю на дебати• вчера в 21:22
Чоловік поранений, що далі?
Тиждень тому чоловік був поранений в ногу на завданні (кульове поранення нижче коліна, куля пробила ногу і вилетіла). Зробили операцію, зашили, щастя, що кістки цілі. Нога болить, ходити може поки лише на милицях. Я вже хвилююсь, що буде далі хоч би знову з більш-менш зажившою ногою не кинули на штурм( Можливо хтось з ваших рідних чи знайомих мав такий неприємний досвід - після госпіталю відправляють на ВЛК, дають час на реабілітацію чи яка була процедура? Бо йому поки в лікарні нічого не кажуть, частина теж поки мовчить, а я вже хвилююсь...
Зараз все скажу• вчера в 21:26
В нас достатньо чоловіків на війні Все залежить від поранення-когось комісували після лікування і комісії, когось перевели в інший підрозділ, хтось повернувся в свою частину.
Аристократка-тунеядка• вчера в 21:26
Спочатку долікується, а далі буде видно на що він годний. В знайомої чоловіка після поранення направили на якусь тилову посаду.
Аристократка-тунеядка• вчера в 21:27
Ответ дляВикликаю на дебати
А потім що?
Сподіваюсь приймуть вже міри про жорстке покарання за сзч.
Аристократка-тунеядка• вчера в 21:28
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
Тобто захищають країну ненормальні?
АдляВасЯникто• вчера в 21:28
Ответ дляАристократка-тунеядка
Сподивайся.
тяжкаялюдина• вчера в 21:29
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
Хватит уже пуйлу лизать
АдляВасЯникто• вчера в 21:30
Ответ длятяжкаялюдина
Хватит уже пуйлу лизать
Не хотят бусифицированые воевать.
Вишнёвая Леди• вчера в 21:30
Ответ дляАристократка-тунеядка
А вы пойдете отвоевывать Гуляйполе? В стороне не сможете стоять?
тяжкаялюдина• вчера в 21:30
Ответ дляАдляВасЯникто
Не хотят бусифицированые воевать.
Так кто на фронте тоже не хотят, но понимают, что надо.
Вишнёвая Леди• вчера в 21:31
Ответ длятяжкаялюдина
Кому надо
тяжкаялюдина• вчера в 21:31
Ответ дляВишнёвая Леди
Кому надо
Вам и вашему сидящего мужу дома как вариант. И не говорите, что не надо за вас воевать
АдляВасЯникто• вчера в 21:31
Ответ длятяжкаялюдина
Да не понимают они просто боятся уйти многие.
Вишнёвая Леди• вчера в 21:32
Ответ длятяжкаялюдина
Мой не сидит дома. И за нас не надо воевать
Викликаю на дебати
• вчера в 21:32
Ответ дляOrganic
Брат - контузія, рвана рана плеча. Госпіталь, обратно в частину
Проходив ВЛК після госпіталю?
Аристократка-тунеядка• вчера в 21:33
Ответ длятяжкаялюдина
Удалено администрацией...
Непогодка• вчера в 21:33
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви такі впевнені в тому, що карать будуть когось, а не вас, але хтозна, як ця війна ще закінчиться.
Вишнёвая Леди• вчера в 21:33
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
Дерьмо тут ты, вместо тявканья иди и воюй. Раззвезделась на диване
Вишнёвая Леди• вчера в 21:34
Ответ дляНепогодка
Не в нашу пользу точно
Непогодка• вчера в 21:34
Ответ дляВишнёвая Леди
Не в нашу пользу точно
Так я про тож, а мамкіни карателі все думкою багатіють.
Вишнёвая Леди• вчера в 21:35
Ответ дляНепогодка
Ее уже Бог покарал отсутствием критического мышления
курасаны• вчера в 21:36
Ответ дляНепогодка
Вы так мало сама с собой общаетесь))
Горлаю зрання• вчера в 21:37
Ответ дляЗараз все скажу
так достатньо, що створюють цілі батальони з обмежено придатних.