Викликаю на дебати• вчера в 21:22
Чоловік поранений, що далі?
Тиждень тому чоловік був поранений в ногу на завданні (кульове поранення нижче коліна, куля пробила ногу і вилетіла). Зробили операцію, зашили, щастя, що кістки цілі. Нога болить, ходити може поки лише на милицях. Я вже хвилююсь, що буде далі хоч би знову з більш-менш зажившою ногою не кинули на штурм( Можливо хтось з ваших рідних чи знайомих мав такий неприємний досвід - після госпіталю відправляють на ВЛК, дають час на реабілітацію чи яка була процедура? Бо йому поки в лікарні нічого не кажуть, частина теж поки мовчить, а я вже хвилююсь...
Зараз все скажу• вчера в 21:49
Ответ дляГорлаю зрання
так достатньо, що створюють цілі батальони з обмежено придатних.
Ми віддали свою дачу хлопцям з ЗСУ. Там пвошники, після контузій, поранень і т ін. В більшості це було їх бажання залишитись служити,але так,є такі кого не комісували і перевели сюди,бо не вистачає людей. Збивають все що летить за приблизно 180 км від Києва.
Горлаю зрання• вчера в 21:52
Ответ дляЗараз все скажу
мій чоловік керівник медичної служби в батальоні, і він в шоці з того, кого направляють останнім часом(
З різними хворобами і інфекційними в тому числі(
Мамкиня доця• вчера в 21:53
Ответ дляАристократка-тунеядка
Тобто захищають країну ненормальні?
От чего защищают?
Сало не люблю• вчера в 22:00
Ответ дляЗараз все скажу
В нас достатньо чоловіків на війні Все залежить від поранення-когось комісували після лікування і комісії, когось перевели в інший підрозділ, хтось повернувся в свою частину.
Де достатньо? Командири кажуть ,що дуже не вистачає хлопців. Хлопці багато разів контужені,з травмами і пораненнями
.
Давно пора закінчувати цю війну ,хтось наживається , мільярди тирять ,в хтось останнє здоров´я віддає в окопі . А закінчиться війна і не згадають . Як останні роки облили гівном ветеранів 2 світової . Так і цим скажуть ,вас не посилали ,треба було домовлятись і т.д.
. Давно пора закінчувати цю війну ,хтось наживається , мільярди тирять ,в хтось останнє здоров´я віддає в окопі . А закінчиться війна і не згадають . Як останні роки облили гівном ветеранів 2 світової . Так і цим скажуть ,вас не посилали ,треба було домовлятись і т.д.
Зараз все скажу• вчера в 22:07
Ответ дляСало не люблю
.
Достатньо,малося на увазі поранених чоловіків, яких мобілізували з мого підприємства.
Закінчувати потрібно,але Росію влаштовує лише один кінець-беззахисна Україна,під повним контролем Росії.
А примустити їх до іншого кінця,в наших західних гарантів безпеки не вистачає яєць.
Все знаю від і до• вчера в 22:05
Ответ дляВишнёвая Леди
А вы пойдете отвоевывать Гуляйполе? В стороне не сможете стоять?
Хотите расскажу кто пойдет? Брата загребли недавно на улице. Он сказал никуда не пойду, отправляйте в тюрьму. Но нет. Уже в учебке без единой подписи и комиссий. Хотя у него было законное основание для отсрочки. Так вот, сказал 90 процентов из его «коллег» либо психически либо физически совсем не здоровы. Кто здоров, как брат, при первом удобном случаи уйдет в сзч. Скорее всего еще с учебки. Дальше думайте, как и чем мы будем воевать и побеждать. Не могут пойманные мужчины воевать нормально.
Сало не люблю• вчера в 22:08
Ответ дляВсе знаю від і до
Вже і бомжей гребуть ,циган , наркоманів і т.д
Вишнёвая Леди• вчера в 22:09
Ответ дляВсе знаю від і до
Не могут. Пускай бежит оттуда в сзч
Сметчица• вчера в 22:16
Ответ дляМамкиня доця
От чего защищают?
А как вы думаете? Если вы напали, а не на вас- то вам, конечно, защищать не от чего
Сметчица• вчера в 22:19
Автор, обязательно взять все документы с части вашего мужа, что он получил ранение при выполнении боевого задания с выписками с БРки. После выписки из госпиталя - ВЛК. Там обычно дают месяц на восстановление. А через месяц, если получится, то можно продлить еще на месяц.
Пацаааааааан• вчера в 22:34
Ой, что вам сказать. У знакомого было, не помню точно что - контузия и с глазами что-то, почти не видел. Прокапали недели 2 и дальше на 0 отправили.
ШанельКуКу• вчера в 22:35
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну так,зараз адекватна людина при здоровому глузді не піде воювати. Як сказав мій родич,який пішов по повістці на початку війни, що дурних вже нема, дурні вони були,коли йшли добровільно,не усвідомлюючи всієї ситуації. Він не йде в сзч ,бо знаходиться на посаді водія в арті,тобто не в окопі.Часто на евакуації. В такі моменти майже зривається,щоб не втекти. Але сказав,що якби його кинули в штурмовики чи піхоту,то тікав би не роздумуючи. Власне,зараз новоприбулих так і кидають на розтерзання. Як одноразовий матеріал. Вибір вмерти або сісти. Перше з більшою вірогідністю.
Редиска Я• вчера в 22:55
Ответ дляШанельКуКу
Мій те саме каже. В 23 в березні сам по повістці пішов. Він не знав, що армія - це корумпована совдепівська багнюка. І його не лякає сам факт війни, де тільки не був, а просто вбиває бюрократія, тупість та хитросракість кадрових військових. І таких дуже багато.
В тюрмі хоч годують три рази на день, спиш в теплому ліжку і не ризикуєш щосекунди життям
ШанельКуКу• вчера в 23:10
Ответ дляРедиска Я
Рабство і утилізація людей. Розказував,що його побратим помер,бо розірвався чи то жовчний чи апендицит,а командування заборонило госпіталізацію. Медик дав знеболююче і сказав,що само пройде. Отак людина прийшла добровільно,сумлінно виконувала обов´язки і померла через таку дурницю і конченого командира... Служила ця алкашня в мирний час по тилових частинах,було ніким,а зараз розпоряджається життями і заробляє мільйони на крові. Нова ’еліта’.
Галя із Дарниці• вчера в 23:14
Ответ длятяжкаялюдина
Вам и вашему сидящего мужу дома как вариант. И не говорите, что не надо за вас воевать
А вы воюете?
Все знаю від і до• сегодня в 07:36
Ответ дляВишнёвая Леди
Не могут. Пускай бежит оттуда в сзч
Он бы бежал да пока не поймет куда. Живут в палатках посреди леса. Без телефона. До трассы 10 км
Все знаю від і до• сегодня в 07:38
Ответ дляРедиска Я
Доречі так, мій брат був у тюрмі. І в не самій кращій. То сказав, що в тюрмі було краще.
Вишнёвая Леди• сегодня в 09:53
Ответ дляВсе знаю від і до
Вот как дадут телеІон пусть валити. А лучше и без телефона.
Редиска Я• сегодня в 10:00
Ответ дляШанельКуКу
Нажаль, так і є. Ще й повага від людей, бо у формі. Хто ж знає, що воно тої війни в очі не бачило.
Галя із Дарниці• сегодня в 10:33
Ответ длятяжкаялюдина
А ваш воюет?
А че вы за моего переживаете, если сама только с дивана воюете?
тяжкаялюдина• сегодня в 10:40
Ответ дляГаля із Дарниці
С чего вы решили, что мне надо за вашего переживать, переживайте вы за него
Галя із Дарниці• сегодня в 10:40
Ответ длятяжкаялюдина
А чего спрашиваете за него, если я спрашиваю лично вас?
тяжкаялюдина• сегодня в 10:42
Ответ дляГаля із Дарниці
А чего я должна за вашего воевать? У нас мобильная для мужчин
Галя із Дарниці• сегодня в 10:42
Ответ длятяжкаялюдина
У нас добровольная мобилизация для всех