Липка-прилипка• вчера в 12:41

Хамон хелп! Хто розбирається, допоможіть.

На подарунок хочу купити хамон, цілу ногу. Ціни різні, чим вони відрізняються і який краще взяти я не розумію. Допоможіть вибрати.
Добро с Кулаками• вчера в 12:43
Не берите палету. Ну и выдержка поболее должна быть. Месяцев 10-12.
Добро с Кулаками• вчера в 12:44
Палета - это передняя нога. Она более жирная.
Все до блиску• вчера в 12:46
Залежить від витримки.
А кому ви будете його дарувати? Їм є ле цю ногу тримати?
автор Липка-прилипка • вчера в 12:47
Бачила Serrano та Iberico. Який краще? Чи вони просто різні? Вага 6,5-7 нормальна?
автор Липка-прилипка • вчера в 12:47
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую за поради.
КрестьянинДиор• вчера в 12:48
Ответ дляЛипка-прилипка
Иберико
автор Липка-прилипка • вчера в 12:49
Ответ дляВсе до блиску
Залежить від витримки.
Дарувати будем друзям, там велика родина. Думаю довго стояти не буде.
автор Липка-прилипка • вчера в 12:49
Ответ дляКрестьянинДиор
Иберико
Серрано погано?
КрестьянинДиор• вчера в 12:50
Ответ дляЛипка-прилипка
Серрано погано?
норм, но иберико по классу выше, ну и дороже.
Все до блиску• вчера в 12:50
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну місяць два, його не можна ставити в холодильник
КрестьянинДиор• вчера в 12:52
Ответ дляЛипка-прилипка
если они не гурманы и не разводят самолично черных свинок, то берите какой по карману. Я думаю разницы особо то и не поймут. Чем моложе нога, тем она мягче и нежнее, выдержаннее - солонее. Тут все на любителя. Хотя считается что выдержанный и из черных свиней (иберико) вкуснее и ароматнее.
Пузата Хата• вчера в 13:18
Ответ дляЛипка-прилипка
Они умеют правильно нарезать?
Указка• вчера в 13:21
сорі за офф, але якщо вони не замовляли таке, то це буде максимально дивний подарунок
автор Липка-прилипка • вчера в 13:40
Ответ дляУказка
Чому? Хамон вони люблять.
автор Липка-прилипка • вчера в 13:46
Ответ дляКрестьянинДиор
Дякую за відповідь. Я думаю лише іспанці розуміють який має бути хамон, бо їдять його частіше. Що до іберіко у мене нові відкриття: він ділиться на сорти залежно від того чим свиню годували. Треба дивитись на колір бірки: чорна, червона, зелена і біла. Може бути без бірки.
Указка• вчера в 14:50
Ответ дляЛипка-прилипка
Чому? Хамон вони люблять.
так у них і спитайте, який саме вони люблять, чому ви питаєте тих, хто його точно не буде їсте?
якби мені подарували не той, що я купую, я б його не їла і тільки б думала, куди то подіти.
спитайте у них, це нормально
автор Липка-прилипка • вчера в 17:02
Всім дякую за корисні поради. Я визначилась.
КрестьянинДиор• вчера в 18:57
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну вот, еще немного практики и уже на вкус, а затем и на взгляд будете понимать многое в сортах и вкусах хамона))
КрестьянинДиор• вчера в 18:58
Ответ дляЛипка-прилипка
Еще, лично мое имхо, выбираю всегда, чтоб тот присутствующий жир был белого и более прозрачного цвета, ни в коем случае с желтизной! Это тоже важно!