Стетоскопуло• 29 декабря 2025

На яких умовах зараз оформлюється декретна відпустка?

На якому терміні можна йти в декрет? Коли повертатися до роботи? Які виплати можна отримувати?
ФруктЕщеТот• 29 декабря 2025
3 р по догляду.Виплати-допологові лікарняні і післяпологові.
автор Стетоскопуло • 29 декабря 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
А перед пологами? Коли можна закінчувати працювати?
Вам телефонограмма• 29 декабря 2025
як тільки станете на облік по вагітності (десь з 10-12 тижня). До роботи можна повертатись, коли захочете, але дається 3 роки по догляду + можна продовжувати кожній півроку типу за станом здоров*я дитини.
автор Стетоскопуло • 29 декабря 2025
А ще - обов´язково має бути офіційне оформлення?
Вам телефонограмма• 29 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
ви працевлаштована офіційно?
автор Стетоскопуло • 29 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
ви працевлаштована офіційно?
Ні, по договору
Сунуся в чужі справи• 29 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Ні, по договору
По якому договору? Ваш роботодавець платить податки з вашої зп?
автор Стетоскопуло • 29 декабря 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так, платить
Сунуся в чужі справи• 29 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Так, платить
Відділ кадрів є? Може у них треба запитати, ви ж роботодавцю принесете лікарняний
автор Стетоскопуло • 29 декабря 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так, запитаю. Хотілось би перед цим загалом дізнатися більше інформації про декретну відпустку зараз
Крию матом страшно• 29 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Ні, по договору
Якщо по договору ЦПХ , то можна подавати на лікарняні по вагітності та пологам.Були зміни в законодавстві.Підства - відкритий лікарняний з датами
Вимагаю спілкування• 29 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Вообще-то , в отпуск по беременности и родам (т. н. декретный отпуск) идут с 30 недель , врач выдает МВТН (медичный высновок) и больничный на 126 календарных дней , это и будет основанием для отпуска . На 127 день женщина или выходит на работу , или пишет на работе заявление на отпуск по уходу за ребенком до 3 лет .
https://www.kmu.gov.ua/news/koly-same-ity-u-dekret...
Сунуся в чужі справи• 29 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Відкривайте закон про працю і про відпустки, там все написано
ГоловнаЯ• 29 декабря 2025
В теме ниже ответы вам не понравились?
автор Стетоскопуло • 29 декабря 2025
Ответ дляГоловнаЯ
В теме ниже ответы вам не понравились?
Не читала всі теми..
Единорог_помог• 29 декабря 2025
неужели есть реально такие глупые люди как автор
автор Стетоскопуло • 29 декабря 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, прочитала більше статей, реально тільки з 30 тижня((
А якщо продовжити декрет на три роки, вони оплачуються роботодавцем? На скільки зрозуміла, оплачуються лише 127 днів
Вимагаю спілкування• 30 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Да , только 126 дней .
Блакитна устриця• 30 декабря 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Декрет ніколи роботодавцем і не сплачувався. Ви ж не будете працювати.
А далі всі виплати за народження дитини сплачує Пенсійний фонд.