Бутерброд и я• вчера в 14:27

Мой идеальный НГ

Дети на две недели уехали. Свекровь передала два лотка вкуснячего холодца, крабовый нарежу и много-много мандарин.
Муж у родителей) а я просто буду валяться до всырачки )))
Моська-слон• вчера в 15:03
Ото новий рік до всирачки
барабанщица• вчера в 15:10
Ответ длямаска Ілона
Гарного вам відпочинку!
дякую!!!!
Мerida• вчера в 15:15
Ответ длябарабанщица
а ми поїхали в Карпати. Боже,яка краса. Я вперше в житті живу в шикарному 2 пов. шале з видом на гори. увечері їмо шашлик. зранку кава на веранді. я досі не вірю,що це зі мною)))сніг, сніжинки увечері падають,все в ілюмінації. Глінтвейн. камін)) на новий рік забронювали ресторан
прям представила картинку
Приятного отдыха!
Потринділиця• вчера в 15:42
Ответ дляШукаю трусики
І в мене: дорослі діти приїдуть родинами, привезуть із собою все готове їстівне і подарунки.
День-два в мене, потім вони додому., а я вдома з почуттям виконаного боргу, щоб пару тижнів нікого не бачити)
если для вас это долг, зачем вообще звать их в гости?
Шукаю трусики• вчера в 15:48
Ответ дляПотринділиця
Вам не зрозуміти)
Потринділиця• вчера в 15:54
Ответ дляШукаю трусики
Вам не зрозуміти)
Да, мне не понять зачем себя мучать и потом вздыхать с облегчением за закрытой дверью.
Шукаю трусики• вчера в 15:56
Ответ дляПотринділиця
Навіщо ви додумуєте щось? Я люблю ці приїзди. Я люблю проводити час з дітьми.
Але ще більше я люблю коли після цих зустрічей залишаюся одна вдома - тільки і всього.
Потринділиця• вчера в 15:58
Ответ дляШукаю трусики
любовь и чувство выполненного долга как-то в одном предложении не вяжутся, вам не кажется?
Шукаю трусики• вчера в 16:00
Ответ дляПотринділиця
Хреститься, коли вам здається
Невгамовна• вчера в 16:26
Ответ дляПотринділиця
шо ви причепилися? Ну людина інтроверт, але ж це не значить, що вона не любить своїх дітей або не хоче їх бачити!
Потринділиця• вчера в 16:31
Ответ дляНевгамовна
а вы адвокат? чего в чужой диалог встреваете?
Моль Моллівна• вчера в 16:48
А я була на Різдво у подруги в Кракові, а потім ще в Львові...
І в мене вже свято було)

Новий рік вже якось і не цікавий)
Невгамовна• вчера в 16:55
Ответ дляПотринділиця
Хочу и встреваю, тут форум или как? а за диалогом топайте в приват
Потринділиця• вчера в 17:10
Ответ дляНевгамовна
вот хочу и цепляюсь, тут форум или как ? )
СКИБИДЫШь• вчера в 18:17
Вы сама будете встречать,а муж у родителей?