Кудрі кручу сама• Изменено 30 декабря 2025

Запорожье. Вы планируете выезжать из города, что вообще думаете? Какие мысли?

Страшно...Фронт приближается...
Галябалована• 30 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Нас как бы бомбят сейчас. Поэтому не спим, не Киеву только ж переписываться
Удалено администрацией...
Тролю як можу• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Ви не в контексті. Не паліться.
Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
После Поля , Орех остаётся последней надеждой получается
Увы, они давят одновременно на Орехов и Поле. Видимо хотят сделать охват с Запада и Юга, если правильно замысел поняла.
автор Кудрі кручу сама • 30 декабря 2025
Ответ дляГалябалована
Удалено администрацией...
Я только проснулась на работу точнее со взрывами, то значит ваш Львов так любят и другие люди...я не одна сижу на форуме
Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025
На Севере что там?
Черговий по кухні• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Ага, а Приморское и Малоекатериновка уже эвакуация давно.
Ответ дляТролю як можу
Ви не в контексті. Не паліться.
Вы из Запорожье? Откуда вещаете?
Тролю як можу• 30 декабря 2025
Ответ дляНічний дожор
Кол Путину вбить собираюсь.
Хотіла запитати чи в серце, але зрозуміла, що дурне питання, серця там нема
Галябалована• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Та да да. Я бачу
Я взагалі до вас не звертаюсь, на злодії, просто, шапка горить.
Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Это Юг области?
Харчовий тріль• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
Харчовий тріль• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
бювет_в_обед• 30 декабря 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Пожаловалась на вашу тему.
Отдохнете, подумаете, что делать дальше.
Не поняла а зачем пожаловались ?
Черговий по кухні• 30 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Это Юг области?
Это по днепру села. Они медленно там продвигаются, но только в телевизоре помалкивают, в Кушугуме в этом году школу начали строить подземный, твари, бабки отмывать. А на неделе эвакуации добровільно объявили.
Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Я уже увидела что Юг, спасибо. Значит Орехов жмут как и Поле..
Харчовий тріль• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Та тобі все, з горочкой відсипаю і запалюю свічку.
Завжди недо...• 30 декабря 2025
Ответ длябювет_в_обед
Не поняла а зачем пожаловались ?
Перечитайте что автор пишет, если еще не удалили ее писанину в отдельных комментариях, может поймёте
Харчовий тріль• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Брюнетка в Мармеладе• 30 декабря 2025
Ответ дляЯк міряти?
Ну страшно стало в 6 ранку....зараз ще соплємєнніци набіжать
Господи, що з вами не так? За минулий тиждень росіяни виклади відео з гуляйполя і мирнограду з російським прапором. В гуляйполі скеля зайшла і наче їх вибиває, що в мирнограду я не знаю. І всі роблять вигляд що ми не всираємося прямо зараз. Ідіоти
Холодная каша• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
100%
Брюнетка в Мармеладе• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Удалено администрацией...
Не звертайте уваги. Воно воює в інтернеті, перемогу наближає
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Там эмпатия на уровне амебы, Запорожские такую ху*ню не писали бы...
Вообще тут действительно много ущебных бабенок сидят, и что бы не написал человек, автора большинство баб засрут... Прикиньте какие у нас соотечественики, вместо поддержки для прифронтового города, они желают смерти ... чем это существо лучше орков?
Брюнетка в Мармеладе• 30 декабря 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
Якою тварюкою треба бути щоб писати таке людям яких щодня криють кабами і до яких наближається фронт, а держава при цьому на морозі? Я сподіваюся ви проплачених бот чи психічно хвора. Як ні, то окупації тобі сонечко, щоб полікувати гниль оцю
Брюнетка в Мармеладе• 30 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Я думаю там у когось дах поїхав вже. Але зовсім не факт що то людина з західної України. Ви ж самі певно знаєте що вашу ділянку фронта тримають бригади з прикарпаття
Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025
Сили оборони не залишили Гуляйполе, тривають запеклі бої, - Волошин
Поле держится!
Триндичіха Байрактар• 30 декабря 2025
Противник намагається з усіх сил, незважаючи на втрати, які він несе, взяти під контроль Гуляйполе, витіснити Сили оборони України з тих позицій, які займають ЗСУ. Ворог намагається також обрізати логістичні шляхи, але Сили оборони не залишили населений пункт.

Про це в телеефірі національного телемарафону новин заявив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин.
«Гуляйполе - це велика сіра зона, де зі східного і північно-східного напрямку противник намагається закріпитися в будинках, різних будівлях і намагається пройти далі. Сили оборони знаходяться на західних околицях міста. Тривають запеклі бої, ворог намагається зайти інфільтраційними штурмовими групами, ми їх відбиваємо, проводимо пошуково-ударні і розвідувальні дії щодо знищення таких груп», - сказав він.
За його словами, щодня триває близько 20 бойових зіткнень.
«Крім цього, доволі непроста ситуація і на південній і північній околицях Гуляйполя. В першу чергу в північній частині ворог намагається зайти в населений пункт Варварівка, а з півдня ворог продовжує штурмувати населений пункт Залізничне, щоб далі просуватись і взяти під повний контроль Гуляйполе. Але ми відбиваємо ці спроби, дуже важко це дається», - каже Волошин.
Противник бʼє по місту керованими авіаційними бомбами. Щодня 15-20 штук прилітає по Гуляйполю.
«Наразі ситуація складна, але Сили оборони не залишили цей населений пункт. Там є наші підрозділі і наші бійці», - запевнив речник.
Щодо ситуації з логістичними шляхами, то ворог намагається обрізати всі логістичні шляхи, які йдуть з півночі, і з заходу.
«За даними нашої розвідки, ворог намагається здійснити дистанційне мінування цих логістичних шляхів, щоб обрізати логістику. Мінує за допомогою бомберів, але наразі з підрозділами, які обороняють Гуляйполе, є звʼязок, доходять вантажі, йде евакуація поранених», - говорить спікер.
На питання про ймовірне захоплення КСП одного з батальйонів, то наразі триває розслідування. Волошин наголосив, що його проводять кваліфіковані правоохоронці, беруться до уваги всі версії, кожна деталь, яка може пролити світло на цю подію.
«Сама поява цього відео - неоднозначна подія. Чи є воно правдивим - скаже слідство», - каже він.
Крім того, окупаційні війська намагаються взяти під контроль селище Степногірськ. Сили оборони проводять контрудари, проводять пошуково-ударні дії, знищення груп. Проте дійсно є факт збільшення цих інфільтраційних груп і бойових зіткнень стало більше. Також є певне пожвавлення ворога і поблизу Оріхова (Щербаки, Малі Щербаки).
«За даними нашої розвідки, ворог перетягнув на бойові позиції особовий склад штурмових груп. Скажімо так, ймовірно, він найближчі дні активні штурмові дії в напрямку Оріхова», - сказав Волошин.
AtomicX• 30 декабря 2025
У меня близкие родственники в Зп, не планируют выезжать. Маму зову в Днепр, не хочет. Очень переживаю за них.