66сезон666серия• 30 декабря 2025

Вы понимаете что без света, у людей глаза портятся

Просто убивают нас, так болят глаза, и зрения у многих очень испортилось
Ща как дам• 30 декабря 2025
Ответ дляШалена невинність
Добре вам , а у мене держслужба , і похєр всім як і що ти бачиш -то твої проблеми
Що таке держслужба? Як раз шукаю роботу. Як туди податись?
Обстановщица• 30 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Ви теж не дуже розумієте, що таке рефлекс? Але ж свої п´ять копіойк аж бігом вставляти кудись
Удалено администрацией...
Губи до вух• 30 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
для зрения етсь гимнастика.
направление движения ваших глаз как буква ж. задерживаться в каждой верхней и нижней точке по неск. секунд и ваши глаза спасены.
Это стёб или ты с нас дур делаешь?
Анонім Секретар• 30 декабря 2025
Ответ дляФрекен бок
У нас в місті 2 доби не було світла. І не очі мене турбували.
Стояла вонь від вихлопів генераторів аж за місто. Вонь чадного газу. Ми повільно труємось
💯, геноцид
Глубоководная селедка• 30 декабря 2025
100% заметила такое у себя
автор 66сезон666серия • 30 декабря 2025
Ответ дляГуби до вух
Это стёб или ты с нас дур делаешь?
Эта скумбрия по 8