ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 16:26
Как вам такой бомбер?
Хочу на Балі• вчера в 16:32
Ну, если вы, все-таки, хотите мое мнение то:
-сиротливо
-печально
-непонятно
-уныло
-сиротливо
-печально
-непонятно
-уныло
Пригощаю кашею• вчера в 16:45
Ответ дляХочу на Балі
-сиротливо
-печально
-непонятно
-уныло
-сиротливо
-печально
-непонятно
-уныло
Так это фото передает серый цвет. Я думаю в жизни по другому выглядит. Плюс это настоящая шерсть
У зара часто неудачные фот
Най хоч раз• вчера в 17:56
Ответ дляПригощаю кашею
У зара часто неудачные фот
Він куций, вище пупа.
Кому може бути гарно у такому?
Колись давно у нас був викладач. Лісовик, не знаю, чи живий ще, був рідкісною скотинякою. От він ходив у схожій кацавейці. Сам був високий і худий, обличчя і вуса, як у Пєчкіна із відомого мультика, характер у 40 разів паскудніший.
Оці коротенькі рукавчики і ніби як з якогось бідного маленького студента віджата курточка - то був його стиль. Тільки тоді не було вибору і грошей у нього теж.
А зараз інша справа.
Кому може бути гарно у такому?
А зараз інша справа.