Колгоспниця• вчера в 18:31
Для чего делать бесплатное питание для всех в школе?
Лучше бы выделили эти деньги на модернизацию оборудования школ, на новую мебель и сантехнику.... Оставили бы бесплатное только для льготных категорий. Сейчас все равно немало детей с какими-то пищевыми непереносимостями, многие - просто будут фукать, что они такое не едят....Или будут составлять списки тех, кто точно будет есть?
Морская свинка• вчера в 19:50
Ответ дляМолчалка
Оновлюють потроху все в школах - і обладнання, і сантехніку.
Я теж не бачу сенсу в безкоштовному харчуванні для всіх. Всі все одно не їдять. Це просто гроші на вітер...
Хто не хоче їсти просто пише відмову. У нас діти нормально їдять в їдальні. Харчування безкоштовне для всіх.
Молчалка• вчера в 19:51
Ответ дляМорская свинка
В нас не було такої опції) в 1-4 класах були безкоштовні сніданки для всіх, то відмовитися можливості не було.
Тишком нишком• вчера в 19:52
Ответ дляМорская свинка
Пишуть відмову = більше коштів йде на відмив.
Домашка• вчера в 19:57
Ответ дляЖена миллионера
Чем отличается обычный ребенок от льготного?
Дай Бог,вам ніколи про це не дізнатися
МадамОхмури• вчера в 20:49
Ответ дляСонячний зайчик
А вам что от этого? Жаль детей покормить? Сейчас все льготные кто в Украине
А вы бы ели ту еду? Там говно какое-то
Хачапууури• вчера в 20:51
Меня больше интересует, почему этого не сделали раньше, если есть возможность и финансы ?!? Или они резко в войну появились😒
Колгоспниця
• вчера в 20:58
Ответ дляСмайликівна
Лучше бы генераторы закупили
Да, хотя бы для освещения. А то дети с фонариками на уроках сидят.
Сонячний зайчик• вчера в 21:27
Ответ дляМадамОхмури
А вы бы ели ту еду? Там говно какое-то
Читайте все мои коменты, именно я ела ту еду, и дети тоже
Йосип_молодий• вчера в 21:30
Який сенс взагалі в їдальні в школі коли поварихи крадуть продукти звідти
пу_пугренчик• вчера в 21:32
Ответ дляЖена миллионера
По факту нічим крім тих хто живе в неблагополучних сім´ях чиї діти харчуються тільки тим що дають в школі і ще своїм братикам/сестричкам носять
пу_пугренчик• вчера в 21:34
Ответ дляКолупалочка
Ой, авторе, не кажіть.
Я пропрацювала 15 років у ліцеї. Таке ’їдло’ там готували, що діти 90%не їли, а працівники кухні раділи і годували свиней тими помиями.
А керівництво школи змінювало поварів? Чи повари спеціально готували таку їжу щоб діти не їли?
Конфиденциальность• вчера в 21:43
Ответ дляМастер Класс
Дуже розумна думка, авторе. Я працюю в школі і на власні очі бачу все це ’фуканя’. Харчування смачне та збалансоване, але двти, нажаль, багато чого залишають. Не їдять м´ясо, рибу, фрукти ( апельсини, банани, яблука) не говорю вже про кашу. Звичайно, що держава піклується, але якось дуже безглуздо...
Значить так готують.
У нас в школі діти їдять із задоволенням.
Навіть старшокласники обідають.
Все смачне, гаряче.
Київ
Якось попросила сина фото зробити, так я такі відбивні величезні дома не роблю )))
Котлета, якщо курка, то це гарний шматок, а не кісточка, відбивна.
Каші смачні, обовʼязково салат
Суп не беруть як правило.
Харчування платне.
Навіть старшокласники обідають.
Все смачне, гаряче.
Київ
Каші смачні, обовʼязково салат
Суп не беруть як правило.
Харчування платне.
Гопница-Советчица• вчера в 21:44
Ответ дляПузата Хата
У нас в школе за последние годы чего только они накупили и Чего только не сделали. Абсолютно всё за бюджетные деньги поборов нет уже давно Такого изобилия не было ни при одном президенте. Бесплатное питание я буду только за не все люди сейчас имеют средства оплачивать обеды ребёнку
Маня, мы в курсе про зелебобу, и про твои влажные фантазии. Еще этот окурок питанием в школах не занимался. И слава Богам, иначе и там был бы кабздец
Гопница-Советчица• вчера в 21:47
Ответ дляПузата Хата
Так это надо решать вопросы с директором столовой директору школы. И будет нормальное питание
Удалено администрацией...
Директриссимо• вчера в 22:09
Согласна! В классе 32 чел, человек 25 ходят с ланчбоксами, тк есть это невозможно. У старшего в лицее тоже питание по Клопотенко, ест только в пятницу, когда сырники. В остальное время «жижу» эту не едят, ходят по ближайшим кафешкам. Лучше бы условия в школе улучшили
Пузата Хата• вчера в 22:22
Ответ дляГопница-Советчица
Удалено администрацией...
Гопница-Советчица• вчера в 22:23
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Пушкининиана• вчера в 22:24
Ответ дляЧарівне зіллячко
80% еды будет идти в мусорку
Не будет. Повара на минималке. С удовольствием подхарчуются они и тех персонал.
Карма хамелеона• вчера в 22:30
Ответ дляПушкининиана
Будет, я сама лично видела в школе, где работала, как дети бесплатный завтрак берут и тут же с недовольным видом несут на стол с отходами или максимум поковыряются вилкой, там реально многое просто идёт в мусорку((
Нічна ненажера• вчера в 22:29
Я за. Хто не їсть, напише відмову. Мій старший не їсть нічого ( має розлад харчової поведінки), тому в школі не харчувався. Молодші в садку їдять все. Я впевнена, що і в школі все їстимуть. Їжа з ланч-боксів - це сухомятка, а так буде повноцінне меню.
Пузата Хата• вчера в 22:30
Ответ для13чудоСВЕТА
Если по клопотенко, то 100 % все в мусор
У нас по клопотенко едят все школы. Но готовят то разные повара. В одной школе такую жижу непонятную давали что аж в фб группы местные попали. Скандал на весь город. Поменяли кого то в столовой научились готовить сносно. В нашей школе всегда вкусно было.
Пузата Хата• вчера в 22:34
Ответ дляНічна ненажера
Та даже если из того всего обеда что-то съест горячим уже хорошо) и потом за компанию ещё что-то поклюёт
Мастер Класс• вчера в 22:40
Ответ дляКонфиденциальность
Значить так готують.
Навіть старшокласники обідають.
Все смачне, гаряче.
Київ
Каші смачні, обовʼязково салат
Суп не беруть як правило.
Харчування платне.
Навіть старшокласники обідають.
Все смачне, гаряче.
Київ
Каші смачні, обовʼязково салат
Суп не беруть як правило.
Харчування платне.
Мої власні діти також їдять. Я вже вище писала, їм не подобається тільки рис, горох та молоко. А так, то харчування прекрасне. В нашій школі фінансується частково з коштів місцевого бюджету, тому повністю безкоштовне. Наприклад порція: каша, парова куряча котлета, салат зі свіжої капусти, кефір, половина банана. Але разом з тим, багато дітей не згодні на таке харчування. Навіть фрукти залишають.
Нічна ненажера• вчера в 22:40
Ответ дляПузата Хата
100%. Цікаво, що мої діти вдома їдять їжу, яку в садку не дають в принципі. При цьому вони в садочку з´їдають все і просять добавки. Там напевно якась своя атмосфера))
Леді Душка• вчера в 22:50
Ответ дляКолгоспниця
Не жаль. Просто большинство пойдет в мусорку и персонал свиней своих в селе кормить будет.
Банальне відмивання бабла на закупівлях
Детские_Будут?• вчера в 22:55
Це турбота про молоде покоління, все правильно роблять. Навіщо дітлахам змалечку ШКТ псувати?
Манкоголік• вчера в 23:11
Це можливість поїсти тим дітям, які забули взяти їжу в школу, не можуть оплатити харчування або взагалі не мають можливості нормально поїсти удома.
І це доволі зручно.
Як мама дитини, котри їла лише домашненьке-свіженьке, вийшовши на роботу, я вдячна тим безкоштовним обідам. Тому що часу на ланчобоксі і викладання у мене катастрофічно ен ситачає. Так, рік було фукання, з часом почав їсти в школі. А фастфуду у нас тепер дома - завалися. Хоч щось нормальне у школі поїсть.
Не їсть ваша дитина - її справа, але це можливість іншим дітям поїсти.
І це доволі зручно.
Не заздріть тьоті• вчера в 23:22
А чого почалося це обговорення безкоштовного харчування? Я пропустила якусь новину? З 1 січня щось змінюється? В нашій школі харчування безкоштовне 1-4кл та пільговики.