Колгоспниця• 30 декабря 2025
Для чего делать бесплатное питание для всех в школе?
Лучше бы выделили эти деньги на модернизацию оборудования школ, на новую мебель и сантехнику.... Оставили бы бесплатное только для льготных категорий. Сейчас все равно немало детей с какими-то пищевыми непереносимостями, многие - просто будут фукать, что они такое не едят....Или будут составлять списки тех, кто точно будет есть?
Смурфетта• 30 декабря 2025
Я задоволена безкоштовним харчуванням. В нашій школі смачно готують. Діти їдять. Звичайно,не всі. А за котлети і відбивні ’б´ються ’
Колгоспниця
• 30 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Одинока мати, яка отримує мінімалку - не є льотною категорією. Як ви думаєте, такій дитині потрібно безкоштовне харчування?
Тому одинока матір має потрапляти до льготної категорії. А не просто ’всі’ учні. Всім воно не треба.
Ядвига Юсьлегко• 30 декабря 2025
.’.бесплатное питание для всех..’, а також для їхніх батьків..-
’Громадяни, які прибувають до ТЦК під час мобілізації, отримуватимуть харчування за рахунок держави, — Міноборони ’.
Не дякуйте.
Свезло так свезло• 30 декабря 2025
Ну, якщо слідувати вашій логіці, то тоді нащо робити харчування безкоштовним для пільговиків, у них також може бути непереносимість чогось? А за ці кошти модернізувати щось в школі.
А ще можуть бути липові пільги і т. д.
Завідома срачна тема.
А ще можуть бути липові пільги і т. д.
Завідома срачна тема.
фан L.O.S.T.• 30 декабря 2025
Ответ дляКолгоспниця
Чем отличается мой ребенок, который воротит нос от филе (слишком сухое), и от котлет (там какие-то жилки) от ребенка из многодетной семьи, который смолотит все мясное не глядя?
Нічим. Ваша дитина нічим не краща.
Для чого Ви обезцінюєте чужу дитину?
Срочнокпсихологу• 30 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Яких свиней в селі буде кормити персонал з Києва?
Село Троещина, например
Там держат свиней и носят с города с садиков и школ
Колупалочка• 30 декабря 2025
Ой, авторе, не кажіть.
Я пропрацювала 15 років у ліцеї. Таке ’їдло’ там готували, що діти 90%не їли, а працівники кухні раділи і годували свиней тими помиями.
АгатаХристя• 30 декабря 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не дякуйте.
Ага, то-то они пишут потом, что держали три дня в закрытом помещении, не кормили и даже воды не дали. И только ведро для параши.
Тишком нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляФорточка
В мене дитина у 8 класі-. То в 5 вона шукала, а зараз купує в їдальні порцію- суп з фрикадельками, гарнір, м´ясо. Не бере тільки салат з квашеної капусти)))І багато однокласників ходить обідати, це вже підлітки, які хочуть їсти.
У мене 10-ти власник, ні він, ні його друзі-однокласники, в шкільній їдальні супчик і кашу їсти не будуть.
Колгоспниця
• 30 декабря 2025
Ответ дляСоображалочка
Яка ніжна у вас бубочка, фукає, бєкає, а наш ходив у їдальню, і не фукав, все смачно було, сім´я не багатодітна.
Ну це добре, що у вас так. В мене дитина має вибірковість в харчуванні, важко примусити спробувати щось нове, не їсть те, що не подобається на вигляд....і таких немало зараз. І справа тут не тільки в балуваності.
Ядвига Юсьлегко• 30 декабря 2025
Ответ дляАгатаХристя
та да.., дивно .
Мастер Класс• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком нишком
У мене 7 і 10 клас. Їдять і завжди їли. Все подобається, окрем деяких видів каш. І не п´ють молоко.
Але всі діти різні. Багато дітей взагалі нічого з представленого в меню не їдять.
Колгоспниця
• 30 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
А персонал в Києві - всі виключно кияни з Прорізної?:))
Ответ дляКолгоспниця
А чого ви припліли багатодітні сім´ї? Я з багатодітної і не заможної сім´ї, в дитинстві не їла 80% їжі, брат мій до цих пір не їсть молочку, яйця. А з донькою і в садок, і в школу ходив хлопчик з однієї з найбагатших сімей в місті - молотив все підряд. Що поставлять на стіл- те і їв.
Фісташкова кава• 30 декабря 2025
Сын говорит еда отвратительная, хотя он не переборчивый в еде... Такого говна он говорит в своей жизни не видел
И да деньги для отмывания выделили, как всегда
Колгоспниця
• 30 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Нічим. Ваша дитина нічим не краща.
Для чого Ви обезцінюєте чужу дитину?
Це я відповідаю на питання, чим відрізняється моя дитина. От цим і відрізняється. Тому моїй дитині безкоштовне харчування не потрібне. А пільговим категоріям -потрібне.
Тишком нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляМастер Класс
Сучасні діти (більшість) вже в садочках їдять далеко не все, постійно від вихователів чула : цей не їв те, той не їсть це і тд, і тп, тим більше в старшій школі - каша і їдальні попитом користуватись не буде.
Діти давно не голодні, навіть, у ці часи.
Ядвига Юсьлегко• 30 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
у мене чоловік також не їсть молочку. Виявляється- мати працювала на фермі, і крім молока їсти шо -то було мало.
Фісташкова кава• 30 декабря 2025
Я за то что было платное, кто хочет и покупает это Г
Я против отмывания денег, хотя наверное нас спрашивать не будут)))
Молчалка• 30 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Нічим. Ваша дитина нічим не краща.
Для чого Ви обезцінюєте чужу дитину?
Автор нікого не обезцінює. А просто каже, що її дитину не треба годувати. Мою теж не треба, бо він не буде їсти. І краще ці гроші направити на щось більш корисне.
Всім шампаньського• 30 декабря 2025
Это очередной грандиозный распил денег через свои фирмы с откатами и очень сомнительное качество продуктов.......
Задираю носа• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком нишком
У мене такий старший. Не хоче їсти у їдальні, хоча у 5-6 класі їв. Там дійсно смачно готують.
Чому його переклинило, хтозна.
Їдальня манюня і посадити всіх нереально, навіть зараз у 4 заходи їдять ті, хто хоче :(
Чому його переклинило, хтозна.
Швендяю містами• 30 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви думаєте пільгові категорії їдять все і лише ваша дитина вибірково?
Зачем тогда кого-то вообще кормить за гос деньги, если это большинство не едят?
Сколько_мне_лет?• 30 декабря 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
80% еды будет идти в мусорку
нуууу не в мусорку, а свинкам по селам. или себе домой