ИМХОля• 30 декабря 2025
Що ви подаруєте під ялинку своїм дітям 13 років?
Мадам Подлинник• 30 декабря 2025
Ответ дляПищалка
Як це ’даруєте під ялинку’ ?
яке слово ви не знаєте - дарувати чи ялинка?
Госпожа_тамагочи• 30 декабря 2025
Подарила сто долларов, крестная и отец с бабушкой сумарно 200 долларов, несколько футболок перчатки и гифт карты
Пошла потратила все на вкусняшки косметику и всякие мелочи, хорошо несколько книг купила
Говорю когда откладывать будешь
А она а на что мне откладывать, у меня все есть
14 лет
Говорю когда откладывать будешь
14 лет
Пищалка• 30 декабря 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Ви реченнями читати навчіться.
Неваляшкина• 30 декабря 2025
Моїй 11, купила лего , солодощі, взуття конверси і крокси. На 13 не знаю що і дарувати, мені на 11 важко було придумати
палка-копалка• 30 декабря 2025
Ноутбук от нас с мужем, бабушка подарит деньги, старший брат передал что-то в коробке большой, завтра будем дарить.
Хочу наколоти губи• 30 декабря 2025
Шкарпетки новорічні і все, все є ну не знаю конфет валом все є
Оно само купилось• 30 декабря 2025
Мои получили подарки на Рождество. И то, еле придумала, что дарить. Дочь (13 лет почти) получила очередной прокол в ухе +золотые сережки.
ТебеОноНадось• 30 декабря 2025
12 років: колекційну модель автобуса ЛАЗ (капець дорогу :((), шоколадку від містера Біста і прикольний набір бомбочок у ванну, любить таке.
Вмію заміряти найкраще• 30 декабря 2025
Ігрові навушники. Ідей не було зовсім, якщо чесно, але старший допоміг. Скинув посилання на навушники, бо його вже ’того’, а я питала, що подарувати. Купили одразу обом.
+ книжку купили і алмазну мозаїку (коли світла нема, то любить ’залипнути’).
13 років
ТаПрямТам• 30 декабря 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
13 років
А что за наушники?
Вмію заміряти найкраще• 30 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
А что за наушники?
Гарнітура дротова ігрова Asus ROG Delta S Core 3.5 мм Black/Red (90YH03JC-B1UA00) купити - ціна, характеристики | Comfy
Леди_в_ночи• 31 декабря 2025
У нас принес подарки уже Санта, электрогитара и плед с морскими свинками
Карамелька• 31 декабря 2025
Ответ дляОно само купилось
А у вашей сколько дырок в ушах? Моя уже тоже спрашивает.
Как_б_не_так• 31 декабря 2025
Лего, набір рукоділля вазяння, і ще якийсь шар що світиться сама незнаю що то, типу нічника