Верочка 100%• 31 декабря 2025
Вночі прокидаюся від того, що серце калатає, наче бігла марафон
хоча просто спала, хто розбирався, що це було?
Цигарний шланг• 31 декабря 2025
Климакс прдбирается, дальше ещё и в луже пота будете просыпаться, ото жесть
ЧупакабраЗеБест• 31 декабря 2025
я просыпалась от такого, еще и в туалет начинало хотеться по большому. пошла к кардиологу, сказала что это плохой признак , посатвили пароксизмальную тахикардию
Сунуся в чужі справи• 31 декабря 2025
Почитайте, там пл фазам сна. Картихзол ... смотря во скоро у вас происходит
палка-копалка• 31 декабря 2025
Ответ дляЦигарний шланг
У меня такое как у автора ,началось в 16 лет ,до климакса как до луны было.
Оказалось тиреотоксикоз, диффузный токсический зоб.
Mrs.Sexuality• сегодня в 00:27
Ну буває таке.
Встала, води попила, бісепролол розсмоктала.
Можна спати далі´
100pudov• сегодня в 02:36
В мене таке буває. І тягнеться вже років 5, а то і більше. Сказали мені, що це панічні атаки і призначили антидепресанти. Стало виникати рідше, але не допомогло повністю. Інколи ходу вдень через це як зомбі через поганий сон. .