Помогалочка• 01 января в 23:07
А кто реально мог знать о начале войны?
Мы вот в январе 22 года поехали смотреть дом под Киевом. Большой двухэтажный дом, риэлтор показывая дом сказала что хозяева выехали опасаясь, что начнётся война скоро. И покрутила у виска мол люди гонят. А война началась, этот дом в Стоянке под Киевом был и мы потом приезжали туда, в дом прилёт был и крыша полностью разрушена.
Получается они знали, что начнётся война, просто так ведь не бросают свою жизнь, я понимаю айтишники, люди без детей, постоянной работы, сели и поехали. А у этих людей свой бизнес видимо был, они знали значит почти наверняка и быстро пытались сбагрить.
А кто ещё знал о начале войны в феврале 22 года?
ЛолитаНеРазлита• вчера в 09:52
Ответ дляПомогалочка
Ну она видимо была уверена, что не начнётся, да и я в январе считала что это глупости
Все знали , особенно кто при власти . У нас рядом дом, где чиновники , с начала февраля -караваны выезжали грузовиков и джиппов
Мотористка• вчера в 09:52
Ответ дляШумелка Мышь
Ну вот, а муж автора в соседней палатке ни сном ни духом, ага
Ну ви розумієте, військові різні. Мій свекр, так би мовити, старий вовк. Він служив за радянських часів, знає кацапське військове нутро зсередини. Йому ніхто не шепнув на вухо про війну, він сам аналізував ситуацію навколо кордонів. І головне, що він не сумнівався в кацапській підлості.
А молоді військові, якісь писарі в штабі, могли не вірити, навіть якщо їм на вухо шепотіли.
Атятя_тётя• вчера в 09:54
Ответ дляШумелка Мышь
Та рашисткую пьянь всегда плющит, печать свою ставит)
Так , нелюді , що тут скажеш , поки не розпадеться та недо
імперія , всьому світу не буде спокою
Шумелка Мышь• вчера в 09:58
Ответ дляМотористка
Летом 21 у нас в Харькове стали сирену включать, и я прекрасно понимала, что это тренировки уже идут. Все военные тем более приведены были в готовность и вы серьезно думаете, что я, например, как военная, готовлюсь и не знаю, к чему?
И кстати, вопрос, на который ответили про шашлыки, возник не просто так
Шумелка Мышь• вчера в 09:56
Ответ дляАтятя_тётя
імперія , всьому світу не буде спокою
Не распадётся к сожалению, а захлопнется и будет опять сссерия у них
ЛолитаНеРазлита• вчера в 09:58
Ответ дляlilul990
Ми тепер функція а не держава. Зеленський шо неясно сказав?
Дикообраз и бронежилет (
Атятя_тётя• вчера в 10:02
Ответ дляМотористка
Це ви точно підмітили , моя донька жила в родини американській тиждень , так там господар, як ваш сквер , пілот у відставці , розповідав , що чітко пам´ятає всі координати у совку, які треба буде бомбардувати на випадок війни !
А зараз війна почалася , сказав він , що світ забув , хто такіє ’ рашенс’
Добра всем!• вчера в 09:59
та знала вся верхівка, вся зекоманда і всі військові.
недарма чиновники повивозили свої сім´ї заздалегідь, а насєлєнію внушали, що сидіть дома і чекайте шашликів.
американська розвідка мала повний план рашистського наступу і українській владі його і присилала, і привозила, і тицяла їм під ніс.
але зе чи то не вірив, а вірив Єрмаку, чи то хотів здаватися. але сім´ї свої тим не менше вони всі вивезли і деякі й самі повтікали.
Мотористка• вчера в 09:59
Ответ дляШумелка Мышь
Та ні, я розумію, що людина мисляча завжди знає. Але не всі люди мислячі😉 нікого не хочу образити, але дійсно у військових є певні категорії, які просто виконують команди (без аналізу). Я думаю, всередині розуміння є, але не стало духу сказати це вголос в щось робити. Ви ж розумієте, що людина, яка точно знає, що почнеться війна, вона має діяти, а от тут вже не всі це можуть. Тому краще не вірити) чи робити вигляд)
ЛолитаНеРазлита• вчера в 10:00
Ответ дляЗ вишневого садка
Чи є думки, чому саме Польща перша згортає право на захист і подальшу легалізацію українців?
Думаю, она сняла сливки по человеческому ресурсу и не видит для себя выгод больше
Атятя_тётя• вчера в 10:01
Ответ дляШумелка Мышь
Хай , захлопнеться , але вже без нас хоч !
Але краще щоб розспалася , бо таке під боком мати , це той ще квест !
Добра всем!• вчера в 10:01
і Портников весь час казав, що буде повномасштабна війна, тільки мені й самій не хотілося йому вірити.
а з насєлєнія що взяти, йому влада сказала, що нічого не буде, насєлєніє і вірило своїм обранцям.
Галя із Дарниці• вчера в 10:03
Влітку 2009 року зустріла знайомого. Він був військовим журналістом з раші, з Актюбинська, поряд з Орешніками. Розмова була дуже коротка, і він сказав, що я не уявляю яка почнеться скоро заварушка і що ’Абамку повісять скоро на пальмі’. Знайомий помер через пару місяців після зустрічі. То спитати що він знав вже не можливо. Думаю що його готували як консерву.
Атятя_тётя• вчера в 10:05
Ответ дляМотористка
В мене сусідка , так в неі також військові в родині , так вивезли до себе в приватний будинок у Васильків , ото вона там побачила (
Полуничка• вчера в 10:10
Ответ дляЖена сантехника
Зато теперь никто не помнит статьи, только ’шашлыки’
а ще піщов розгон,що люди не готувалися і самі винні, що не попередили самі собі та не зробити оті всі дійства, що є прямим професійним обов’язком отого менеджера,якого вони вибрали керувати своїм життям.
що у нього вишло добре- шоу, екшен,- люди постоянно сидять на голці з нових подій..-( бо то ПП. ’садять’,коли той попереджував за війну і просив гроші з доріг віддати війську.. і.т.д.)
Хоча це його прямий обов’язок, а не ’подивитись в очі’... Знаючи вже точно-точно за 6 місяців що буде напад ( СЩА привезли дані своєї розвідки і ткнули носом) - гарант, який насамперед повенен забезпечувати життя та здоров’я своїх виборців...- що ввін зробив?? Запланував вивезти гроші України за кардон і батьківв своїх вивіз.
Так що вітаємо,любих виборцві- відповідальність за не підготовку країни до війни - Вони тепер ,кожний особист,о-розділяє зі своїм вибраним.
І всі оті загинувші,та поранені- то самі винні,не забувайте.
І да,-мобілізація- його ПЕРСОНАЛЬНИЙ законодавчий обов’язок забезпечити процес, і те,що у нас тут твориться- то його пряме керівництво.
18 мнеУЖЕ• вчера в 10:05
Ответ дляБідося
зараз будете сміятися, але про це знали всі, хто дивився і читав новини.
Тоді дуже дивно, чому люди опинилися в тій ситуації в якій опинилися. В Києві зокрема
Мої всі знайомі, які знали виїхали ще в середині лютого.
18 мнеУЖЕ• вчера в 10:06
Ответ дляМинерАлочка
А ви скористалися цією інформацією ?
Я живу у Львові
Бідося• вчера в 10:08
Ответ для18 мнеУЖЕ
яж кажу, людина жила в мильній бульбашці. а тепер шукає собі подібних, щоб легше сприймалось,що не одна ж вона лохушкою була
Добра всем!• вчера в 10:08
Ответ дляПолуничка
так він зрадників типу Баканова, Наумова, Кулініча, Демченка сам попризначав на ключові пости.
і крадіїв оцих всіх, мародерів, теж!
а патріотів переслідував.
ще з Вагнергейтом уже було все ясно, що вони зрадники. я тільки думаю, що Зе тупе і самозакохане і його використовував Єрмак в темну. а може, його в омані залякали чи завербували.
і крадіїв оцих всіх, мародерів, теж!
а патріотів переслідував.
Полуничка• вчера в 10:27
Ответ дляЗ вишневого садка
чому? бо їм потрібно укріплювати свої кордони і виділяти гроші на зброю,
замість допомоги тій країні , яка наплювала на свою безпеку і не готувавалася.( 3 роки допомагали, а зараз ( особливо ,бачучи, як у нас тут міндічі-друзі косяками ходять )-то їхні виборці дуже незадоволені ..)
Бо якщо у нас в країні стільки лишніх коштів- то чому інші країни повинні допомагати нам??
(Скоро і інші попідтягуються.)
--
Так що тепер все самі..
(Скоро і інші попідтягуються.)
--
Так що тепер все самі..
Затишне кубло• вчера в 10:31
Ответ дляБабка-байкерша
Я обзвониоа всех знакомых. Предупредила17-19 феврала. И 19 выехали с дочкой во Львов. Никто с места не сдвинулся.
вы работаете на себя? когда захотели тогда и сдвинулись.
Галя із Дарниці• вчера в 10:31
Ответ для18 мнеУЖЕ
Знали всі. Але вірити ніхто не хотів.
Галя із Дарниці• вчера в 10:33
Ответ дляДобра всем!
і крадіїв оцих всіх, мародерів, теж!
а патріотів переслідував.
і крадіїв оцих всіх, мародерів, теж!
а патріотів переслідував.
Йшов 4 рік війни. А хтось досі вірить в казку Медведчука про Оман.
Голена блондинка• вчера в 10:33
у меня несколько пар семейных, у которых и дети есть и свое жилье - выехали в начале 2022 года. причем не было у них тревог, нагнетаний, не падали всем на уши с паничкой, что будет война. просто внутри своих семей решили и уехали.
Затишне кубло• вчера в 10:36
Ответ дляtori35
Да ,нападение будет ,не сомневайтесь .Сначала на страны Балтии.
Будет война и в Европе ,многие страны будут втянуты Польша и Германия в первую очередь .
Уже всем известно что конец весны - лето будет затишье в Украине ( на 9 мес-1-1.5 года).
Но война не закончится .Пока точные сроки нельзя сказать но до 32 года примерно .Но до 40 года ничего ничего утешительного ,а там новый период получше должно быть.
Просто Украина это только начало пи..деца.
а Германия не имеет ядерки?
Затишне кубло• вчера в 10:37
Ответ дляНаизнанку
Мы уехали летом 2021 так как меня ломало что надо срочно ехать. Муж был против, я его уговорила что я и дети переедем, а ты позже. Это потом его и спасло. Вещи все вывезли почти, даже пианино забрали) а мама к нам ездила и она не успела выехать до начала так как меня все убеждали что я истеричка, хотя наша Международная школа закрылась на каникулы на неделю раньше, все учителя и посольство выехали и то, все считаи это чуть ли не розыгрышем, а я слушала всех кроме себя. Но мама выехала благополучно хотя и тяжело для ее возраста
куда вы выехали?
Липка-прилипка• вчера в 10:39
Ответ дляХи хи, ну ну
Странно.У меня, наверное,гугл другой.
Правильно , после того, как американцы завезли свои заводы, металл проэкты, инженеров . А на начало войны, было чуть больше трёх тысяч исправных .
Тот же Ши выдаёт .
Липка-прилипка• вчера в 10:42
Ответ дляПолуничка
а саме смішне,що розвідки отих іноземних держав попереджували нас,(навіть тут карти зі стрілочками бачили) але ми ще з більшою швидкістю розміновували Чонгар, та кидали кошти на дороги, замість армії..
і взагалі, готувались вовсю, он -
Президент України Петро Порошенко заявив, що будівництво та відновлення доріг в Україні є одним із пріоритетів його роботи.
Фокус-Покус• вчера в 10:46
Все приблнженные к власти знали и знакомые их, с кем поделились.
То есть они знали на 100%, что будет война.
Это только простым людям мрази про шашлыки втирали
Дюйм оф о4ка• вчера в 10:48
На початку війни Я працювала в американській продуктовій it-компанії і ми почали вивозити людей починаючи з листопада 21-го року оплачувався переліт для всієї родини, тобто для працівника, його партнера і дітей, і проживання на протязі двох місяців в готелі або квартирі що вони там знімали. Я працювала в адміністрації і займалася безпосередньо допомогою в відшкодуванні цих витрат. Сама я не виїхала не скористалася цією пропозицією виїжджала вже в лютому коли почалася війна. Пам´ятаю що білети на авіарейси перестали продаватися за тиждень до початку війни закривалися аеропорти посольства всі виїхали.
І за чотири дні до початку війни під моїм містом, я з Броварів, Ми бачили установки ПВО які перевозили солдати