Помогалочка• 01 января в 23:07
А кто реально мог знать о начале войны?
Мы вот в январе 22 года поехали смотреть дом под Киевом. Большой двухэтажный дом, риэлтор показывая дом сказала что хозяева выехали опасаясь, что начнётся война скоро. И покрутила у виска мол люди гонят. А война началась, этот дом в Стоянке под Киевом был и мы потом приезжали туда, в дом прилёт был и крыша полностью разрушена.
Получается они знали, что начнётся война, просто так ведь не бросают свою жизнь, я понимаю айтишники, люди без детей, постоянной работы, сели и поехали. А у этих людей свой бизнес видимо был, они знали значит почти наверняка и быстро пытались сбагрить.
А кто ещё знал о начале войны в феврале 22 года?
Inconvenient• вчера в 00:39
Ответ дляПомогалочка
Ну она видимо была уверена, что не начнётся, да и я в январе считала что это глупости
Об этом все Западные СМИ сообщали, Байден, помнится, в январе предупреждал о скоплении войск на границе с Украиной. Но понятно стало еще в 2019. Я не понимаю, как можно было не знать. Риэлтору просто продать нужно было.
ТаПрямТам• вчера в 00:40
Ответ дляlilul990
Дурним дурне пояснювати. Не мєчітє бісер перед свинями
Та да
Ваша логіка агонь і не в першій темі
Союзники мають відкрити другий фронт
Ваша логіка агонь і не в першій темі
Союзники мають відкрити другий фронт
ТаПрямТам• вчера в 00:40
Ответ дляlilul990
І ви ж розумна така що страх читати в різних темах
Цю мудрість
ТаПрямТам• вчера в 00:42
Ответ дляlilul990
Фільтруйте базар свій , шановна - головне посміховисько форуму
ТаПрямТам• вчера в 00:43
Ответ дляlilul990
А у них є вибір? Якшо вони самі признають шо росія готується до нападу
Допобачення
Хоча б варто вияснити поняття союзники і плести щось про другу світову і другий фронт відкритий СОЮЗНИКами
Атятя_тётя• вчера в 00:43
Ответ дляТаПрямТам
Ем
То поляки і країни Балтії мають фронт відкрити у себе щоб Україні допомогти ?
Тамагавкамі расхерячити рашінські заводи по виробництву дронів і аеродроми їх оленьї і далі
Из Кукуева я• вчера в 00:46
Ну і питання...Хто знав, хто знав? Тільки тупий не знав. Просто ніхто не вірив.
Постійно ж тринділи, що біля кордонів України зібрані тисячі військ РФ.
Америка гуділа постійно, що РФ нападе.
Я задовго все зібрала і купила, в мене сумки всі були зібрані, а мені всі казали дура. Коли виїхала дружина Медведчука, я кажу чоловіку це все, тікаємо. А він не повірив і ми залишились
Америка гуділа постійно, що РФ нападе.
ТаПрямТам• вчера в 00:45
Ответ дляАтятя_тётя
Удалено администрацией...
Дайте вподобайок• вчера в 00:46
нам мої родичі в США майже щодня дзвонили и нили щоб ми виїзжали з Києва, за місяць десь, але вони ніякої секретної інформації не мали, у них в новинах показували підготовку параші до війни, а коли вони почали мобільні станції переливання крові до кордонів привозити, це і послужило повною впевненістю, що війна таки буде. Тільки я до останнього не вірила і з Києва поїхали о 6 ранку 24 лютого.
ТаПрямТам• вчера в 00:46
Ответ дляlilul990
А ви не українка?
Ви ж мега мудра
З першого разу не розумієте значення слова допобачення ?
Ответ дляТаПрямТам
Ви ж мега мудра
Вчіть українську краще. До побачення, окремо. Бо прийдеться після розвалу росії побиратись. Коли ваш дружньо налаштований китай забере собі пів росії і бензоколонкою ви більше не будете ніколи
Атятя_тётя• вчера в 00:49
Ответ дляlilul990
Треба побажати китайську вчити )
Помогалочка
• вчера в 00:49
Ответ дляInconvenient
Уже были скопления войск в 21, поэтому люди и не верили
любименькая• вчера в 00:51
Ответ дляНа пів ставки
Да весь январь говорили об этом, никто не верил. Там же и авиакомпании иностранные отозвали самолеты до начала военных действий и об этом писали
Я 21 вылетела в Варшаву и на 24 у меня был билет в Киев назад. Ryanair
ТаПрямТам• вчера в 00:51
Ответ дляlilul990
Що за набір слів ?
ТаПрямТам• вчера в 00:51
Ответ дляАтятя_тётя
Треба побажати китайську вчити )
Собі щось побажайте і оцініть свої перспективи
МинерАлочка• вчера в 00:53
Ответ дляАтятя_тётя
Е нє, це ж треба три роки ради збирати, думати, закони вивчати, а хто що скаже, стурбованість проявити. Вже он чотири роки війни, а томагавки це вже як меми просто. Це тільки раша всьо поняла і ложить на всіх хотіла, дрони над військовими базами і аеропортами - норм, схавали, орєшнік в Білорусь, кораблі зі зброєю норм, всі мовчать моя хата скраю.., всі хочуть сидіти на двох стільцях, особливо коли то їх прямо не стосується, максимум авіацію піднімати на всяк випадок, але ж ні один з тих літаків не пульнув по дрону ні в Румуніїї, ні в Молдові, ні з Польщі.
МинерАлочка• вчера в 00:54
Ответ дляТаПрямТам
Удалено администрацией...
ПОки не маємо своїх ’томагавків’, то дійсно тільки мрії, бо дам-не дам, дам, але ніззя пуляти і т.д.
ТаПрямТам• вчера в 00:55
Ответ дляlilul990
Вялікая расія нєдолго будєт вялікой. Так зрозуміліше?
Чули чули
А ще є народна мудрість Поки товстий схудне …
ТаПрямТам• вчера в 00:56
Ответ дляМинерАлочка
Звісно , слабкі завжди у залежній позиції
Але корупція знищила свій оборонний комплекс а потім якісь очікування від союзників
Бабка-байкерша• вчера в 00:57
Ответ дляКрайня невістка
Мы знали благодаря работе, наш офис начал вывозить всё ценное ещё в конце января, так узнала, что тут сидят мои коллеги, в одной теме написала, что у нас проблема с перевозчиком и слово за слово, все свои тут.
Мы заранее сняли жилье на ЗУ где нам рекомендовало руководство.
Пыталась здесь писать, реакция была можете представить какая.
Я обзвониоа всех знакомых. Предупредила17-19 феврала. И 19 выехали с дочкой во Львов. Никто с места не сдвинулся.
МинерАлочка• вчера в 00:57
Ответ дляlilul990
Дуже хочеться дожити до того ’світлого дня’.