Біле пальто• сегодня в 15:27
Буданов теперь глава ОП. Зачем ему это?
В ГУР же попрестижнее должность
Лукава Кішка• сегодня в 15:28
Ответ дляПопельшка
Достали они все
ліжка в борделі переставляють
Карусель-весель• сегодня в 15:29
Як цікаво ви вирішуєте за незнайому вам людину що їй престижніше
Додаю напруги• сегодня в 15:31
Якщо погодився, значить йому це вигідно. Буде більше зв´язків дипломатичних, на перспективу, якщо буде балатуватись в Президенти, це буде великим +
З вишневого садка• сегодня в 15:33
Может мобилизацию усилит, фронт крепче станет. С военной точки зрения это хорошо для страны
НеКонец-Света• сегодня в 15:33
Ответ дляДодаю напруги
Вполне возможно.Он единственный,кто официально регулярно встречается с российскими представителями.
НеКонец-Света• сегодня в 15:34
Ответ дляЗ вишневого садка
Кто усилит? Завхоз офиса?
Красавица писяная• сегодня в 15:34
Ответ дляЗ вишневого садка
Удалено администрацией...
Біле пальто
• сегодня в 15:34
Ответ дляЗ вишневого садка
Глава оп отвечает за мобилизацию?
З вишневого садка• сегодня в 15:36
Ответ дляБіле пальто
Глава оп отвечает за мобилизацию?
Я не знаю за, что там отвечать но явно будет давать советы и рекомендации к которым будут прислушиваться
З вишневого садка• сегодня в 15:37
Ответ дляКрасавица писяная
Удалено администрацией...
Вы за Ермаком ещё скучать будете
До перестановки впливових кланів олігархів, які вибирають топову фігуру .
Електоральні ігри
Для Буданова, як так незамазаного Оп - можливо, помилка
Або ми чогось не знаємо, що знають ГУР.
Бонусом, є що обговорити народу.
Плюс Зе сховається за спиною БУданова, хто там кричав про Набу і американців. Йде гра, у кожного своя.
Оп і гра далі - це площина майбутніх виборів, ставка своєї вертикалі, свої міністри, дипломати, зовнішньоекономічного спектру. На що впливав колись Єрмак
Електоральні ігри
Або ми чогось не знаємо, що знають ГУР.
Бонусом, є що обговорити народу.
Пищалка• сегодня в 15:40
Ответ дляЗ вишневого садка
Вы за Ермаком ещё скучать будете
Че именно за ермаком. Че не за Кучмой?
Чарівне зіллячко• сегодня в 15:40
Ответ дляПищалка
Где написано о его назначении?
Вже по всіх каналах
Пищалка• сегодня в 15:41
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вже по всіх каналах
А ось дочитала. Та пофіг на них усіх
Педиатор_я• сегодня в 15:43
Ответ дляЗ вишневого садка
Кому что, а чаревну только мобилизация интересует.
Пищалка• сегодня в 15:45
Ответ дляПедиатор_я
Мобилизация ресурсов это ж не только люди. Но некоторые не готовы это понять
Лукава Кішка• сегодня в 15:45
Ответ дляLudaSHS
Якось по накатаній, вони всі не ’ можуть’ відмовитися
Залужний теж
Ігрища.
Залужний теж
Ігрища.
ну Залужному зеленський є начальником і командиром. як він може відмовитися, якщо йому наказано.
єрмак теж не міг відмовитися від звільнення.
а в буданова, мабуть, вибір був. але теж якийсь непевний... ми ж не знаємо, чи його заманили в ОП.
Ответ дляЛукава Кішка
Мало інформації, у ГУР завжди її більше
Ответ дляЛукава Кішка
Так ермак сам пішов. Чи то просто вистава
Лисий хвост• сегодня в 15:48
Все рашисты, балалайка сегодня треснула! Пленки миндича клепали клепали и все зря. Были пленки Деркача на Петю и где Деркач?! Подставляйте чумадан хуйлу, его сегодня порвет окончательно
Буданов это правильно!