Мая твая не панимать• 02 января в 17:05
Неужели такие люди бывают?
Рассказали мне о девушке украинке, которая давно живет в Германии, которая активно помогает фронту, закрывает сборы, вечно посылки отправляет.
Так вот последняя история : ребятам в Донецкую обл нужны были шины. Обратились к ней так как в Германии они намного дешевле, чем в Украине. Открыли банку, чтобы девушке деньги вернуть. Сбор шёл медленно. Она будучи беременной не дожидаясь закрытия сбора купила эти шины, отправила в Украину, оплатила доставку и ребятам сказала, чтобы отдали ей уже потом деньги когда их получат и чтобы отдали сколько насобиралось и закрывали сбор . Она их лично не знала!!! И вот так просто на доверии за свои деньги купила шины, отправила. Ее же кинуть на деньги могли. А она доверилась. И парни честные , все отдали. Еще и беременная.
Я слушаю и приятно удивляюсь. Думала, таких людей в современном мире уже и нет
наКоблучках• 02 января в 17:54
Ответ дляМозговая пилочка
Для кого, для вас? Я з Києва нікуди не виїжджала, від початку повномасштабного
Ну значить для « вас» крім Вас
Мозговая пилочка• 02 января в 17:55
Ответ длянаКоблучках
А ви, до чого це питання?
До того, що ви тут себе нахвалюєте як відкупляєтесь хвацько. І жодна тут ніколи не напише, що тягала на собі поранених, чи пішла виносити з під них горшки.
наКоблучках• 02 января в 17:55
Ответ дляМозговая пилочка
Ахаха, ну звісно що я вам не вгодила, звісно я достойна вашого осуду
Мозговая пилочка• 02 января в 17:56
Ответ длянаКоблучках
До чого тут я? Ваші пусті вихваляння, це ніщо порівняно з тим, що роблять наприклад ті ж санітарки для поранених.
наКоблучках• 02 января в 17:57
Ответ дляМозговая пилочка
Ну ви тут ні до чого як і ваше знецінення - людини яка взагалі нічого не робить)))
Поддакиваю иногДА• 02 января в 17:59
Ответ длянаКоблучках
Ну це дуже класне виправдання щоб нічого не робити і вірити що кругом одні шахраї.
Я впевнена.
А чому взагалі це потрібно робити силами волонтерів, а не засобами держави? Поки є охочі закривати ці функції, так воно далі і буде
наКоблучках• 02 января в 18:02
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Класика ))))
Тільки якби вашому чоловікові потрібно було машину на передову, а йому прислали гнилу, ви б таку хєрню не несли, ви б руки будь якому волонтеру цілували який закрив збір. А так з дивану знецінювати дуже просто і чекати на допомогу держави і тут писати.
Поддакиваю иногДА• 02 января в 18:06
Ответ длянаКоблучках
Класика ))))
Знаєте, в 22-му ми силами друзів якраз і назбирали йому на машину. Йому не те що гнилу, ніяку не прислали. Але вже 26-й і нічого не міняється. Це не знецінювання, це логічне питання: якого х... так нічого і не налагоджено? Суми йдуть чималі від інших країн. Продовжуйте, якщо маєте бажання.
наКоблучках• 02 января в 18:08
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А до кого це питання?
Ви дивна? Ну підіть на фронт, якщо вам чогось не хватати то пишіть оті свої запитання, пишіть і чекайте і згадуйте що там ви робили в 22 гому. Тисяч людей з 22 гого вже навіть на світі немає, а ви ще машину чекаєте.
Поддакиваю иногДА• 02 января в 18:14
Ответ длянаКоблучках
А до кого це питання?
Ви яким місцем читаєте? Чи ви після контузії і з розумінням важко?
Мая твая не панимать
• 02 января в 18:20
Ответ дляГарні диньки
Це ви точно знали до чого і куди. Вона відправила в нікуди. Ви велика молодець,але ж є різниця. Ви практичні, а та дівчина дуже довірлива, але й везуча на її щастя
Еще и беременная на этот момент была…
Пушкининиана• 02 января в 18:45
Это не та мошенница, что сама была фриласершой с копеечными заказами, но и их давно нет, живет за счет этих сборов, по факту мошенница.
Так ей бумерангов море прилетело уже, и брат ее после этого зимой погиб в Украине.
ЛолитаНеРазлита• 02 января в 19:23
Ответ дляМозговая пилочка
Боже, це так складно для розуміння??? Не вас конкретно, а тих хто їхав через Львів
ЛолитаНеРазлита• 02 января в 19:24
Ответ дляМозговая пилочка
А ви шо?? Шо зробили, скільки витягли і винесли?? Розкажіть свій досвід.
ЛолитаНеРазлита• 02 января в 19:28
Ответ дляМозговая пилочка
Тобто вам навіть похвалитися нічим, але ви смикає людей котрі хоч шось роблять??