Воленс-неволенс• вчера в 17:25
Посмотрите на таро. Марина 36, Игорь 50
Как дальше будут развиваться отношения
Воленс-неволенс
• вчера в 17:29
Ответ дляАнгелок з ріжками
Синяк під оком вже пройшов?
Який синяк ?
Воленс-неволенс
• вчера в 17:31
Ответ дляМира всем
Не будут. У него куча запасных вариантов.
Но мы живем вместе, что ща варианты?
Ангелок з ріжками• вчера в 17:31
Ответ дляВоленс-неволенс
Який синяк ?
Натуральний. Він ще і п´ьє
Воленс-неволенс
• вчера в 17:32
Ответ дляАнгелок з ріжками
Натуральний. Він ще і п´ьє
Та не гоніть. Не пʼє
Ангелок з ріжками• вчера в 17:34
Ответ дляВоленс-неволенс
Та не гоніть. Не пʼє
Ну то нащо вам мої карти, ви самі все знаєте
Пасти Ла• вчера в 17:35
Ответ дляВоленс-неволенс
Почему
36 і 50... Я навіть не знаю, мені 49, дивлюся на чоловіків 50+ і переважна більшість ну дуже погано виглядає. С потенцією хоч норм?
Лапка• вчера в 17:36
бачу на таро, що через років 5 обвиснуть мошонки, простатіт, гастріт, геморой, застой, буде хропіти, як дикий кінь, тискомір у вас буде, як саме весле у житті.
ПАЦАНКА О• вчера в 17:36
Ответ дляПасти Ла
А женщины в 49+ прям все красотки?
Дайте подуться• вчера в 17:36
Таро кажуть лежить там все у нього, відпочиває, на пенсію документи збирає
Помидорина• вчера в 17:36
Ответ дляВоленс-неволенс
Но мы живем вместе, что ща варианты?
Игорь, беги, а то Марина ворожить уже начинает )))
Лапка• вчера в 17:36
Ответ дляДайте подуться
Пенсія + зп- богатий дядько
Пасти Ла• вчера в 17:42
Ответ дляПАЦАНКА О
А женщины в 49+ прям все красотки?
Не всі, але жінки якось краще виглядають
Дайте подуться• вчера в 17:38
Ответ дляЛапка
Пенсія + зп- богатий дядько
Половина на віагру йде, бо Марина ненажерлива у ліжку. Ще й їсть багато, то холоп у шоці, сказав або секс та їжа, або майбутнє разом. Марина тепер таро питає
Лапка• вчера в 17:39
Ответ дляДайте подуться
Нічого собі Марішка
Стриптизерка• вчера в 17:40
Нашли где спросить, мне как-то нападло спросить тут. Тут одна таролрг гадалка в 10 поколении писала, что видит меня одной и все печально и пошлет он меня и то что у меня точно год одиночества и не любит он меня, столько ответов накатала и все мимо. И фото карт кидала😂 тут такие гадалки как и я
И.О. человека• вчера в 17:42
Ответ дляСтриптизерка
Над вами посмеялись, как и над автором, никто не будет бесплатно ничего раскладівать.
Мовчу, але хочу• вчера в 17:42
Ответ дляДайте подуться
та нє, вона йому і так дорого обходиться, гроші/подарунки, плюс іще віагра, делікатеси, він уже не тягне просто.
Мовчу, але хочу• вчера в 17:43
Ответ дляКозяка-маляка
У Игоря 2 бж и 3 детей в наличии?
і двоє внуків!! сьогодні писали тут уже про нього. раннєє половоє созрєваніє)))