Мамина корзиночка• 03 января в 09:01
Образила мама
Нас у мами четверо. Я допомагаю три роки щомісяця, першого числа кожного місяця, як зарплату скидаю гроші.
Моя мама не бідує, трохи брат допомагає. У мами хороша пенсія.
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
У грудні я забула скинути гроші, але через те, що приїхала на Різдво за 1000 км то привезла продуктів і подарунків багато.
І мама на саме Різдво , як всі вечеряли сказала що я завжди допомагала, а вже перестала допомагати. І з такою претензією…. Я офігіла ..
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
Ку-кусик• 03 января в 12:02
Ответ дляРубаю олівлє
А мама всех четверых доит или только Вас?
А если двое из четверых,например, не имеют возможности помогать, то те двое,которые имеют,помогать тоже не будут, потому мама не всех поровну доит?С такими рассуждениями мне уже страшно представить свою старость,у меня трое детей и если все будут тыкать друг на друга,то наверное никто и сухарик не принесёт, если буду с голоду умирать?Да,моей маме повезло, что я у неё одна и уж точно не оставлю в беде,потому что скинуть её больше ненакого.
Джага-джага• 03 января в 12:03
Ответ дляМамина корзиночка
Ви по життю не зрозуміли ще багато
Показовобогомільні - вони такі)))) Ісус їх називав фарисеями
Джага-джага• 03 января в 12:04
Ответ дляSvitlo_
Заскріньте собі це і роздрукуйте. Після 70 з себе посмієтесь.
А ви вже звідти пишете так ствердно?
Джага-джага• 03 января в 12:05
Ответ дляЯ таке знаю
Я вам відкрию секрет - всі батьки періодично офігевають від дітей час від часу.
Ось від ваших дописів в темі теж всі офігевають. І нічого. Ви навіть не помічаєте.
. .. і не тільки в цій темі)))
Джага-джага• 03 января в 12:07
Ответ дляМамина корзиночка
Які опуси) лозунги!
Весь світ кидає свою сімʼю а ви ні)
Ну а де ще вигуляє свій побитий міллю і посірілий піНжачок?
Княгиня пітьми• 03 января в 12:11
Автор, вона вже звикла до цих надходжень і скоріш за все вже розпланувала свої витрати з врахуванням цих грошей, тому засмутилася. Я б не звернула увагу на таке висловлювання і продовжила допомагати , якщо є можливість.
Джага-джага• 03 января в 12:13
Ответ дляГомосноб
Чого дивне, якщо ви сама писали що гроші в неї є і вона не нужденна. Куди в 70+ вона витрачає лишки
Сусідка моїх батьків все, і гроші, і продукти, навіть вітаміни, що передавала донька з Італії, віддавала молодшій доньці, котра з чоловіком сиділи у побудованій сусідкою хаті і лиш клепали дітей. Ще й бурчала, що ’могла би Люба і трохи більше помогти, знає, що тут біда’
Джага-джага• 03 января в 12:17
Ответ дляТак точно!
Вы сама ку-ку. Давайте дальше таскайте маме в клювике, что могу сказать) сама живёт с ребенком но приоритет маме) хотите заслужить мамину любовь?
Знак питання зайвий... це класика: найбільш обділені мамою діти ціле життя намагаються таким ’мамам’ довести, що вони теж варті її любові((( протягом життя постійно бачу цю аксіому
Так точно!• 03 января в 12:23
Ответ дляДжага-джага
Так, ви праві(( ви ж бачите, як автор агресує на тих, хто задає логічне питання, нащо допомагати людині, яка не нуждається, скинула її на батька свого часу (тобто не витрачалася навіть матеріально). це ж треба так внушити, що вона зобов´язана допомагати(( маман свого роду респект. Це ж треба так вміти)
ВсеЧетко• 03 января в 12:45
Ответ дляЯ таке знаю
Мої бачать онлайн, спілкуються часто і довго . Або бачать разом з нами без напрягу для себе.
Коли приїжджають онуки - бабусям не потрібно готувати, прибирати та доглядати. Тільки проводити час. Все інше забезпечуємо ми. Бо наші діти - наш обов´язок, в не бабусь.
Ви писали що даєте своїм час жити для себе. Але чи питали ви їх що хочуть вони? Моїм батькам наприклад краще коли я привожу внуків, вони люблять і готувати для них і всюди возити. Поведінка описана вами сприймалася б як байдужість з вашого боку. Але якщо ваші батьки так хочуть і це вам озвучували, а не вам лінь їздити, то така модель зрозуміла.
Весела пiсенька• 03 января в 12:47
Ответ дляМамина корзиночка
Я вже коли збиралася наприкінці грудня згадала що не скинула кошти.
Тому вирішила, ой привезу їй більше всього. Якось так.
І зараз 3 січня а не грудня.
Суми писати не буду, але я добавляла 50% її пенсії.
І зараз 3 січня а не грудня.
Якби кожен з 4- х дітей це робив, мама б точно нічого б не потребувала і не помітила, що одна дитина не скинула - ну не змогла..
Весела пiсенька• 03 января в 12:51
Ответ дляSvitlo_
Я по життю зрозуміла, що коли людина щиро прагне допомогти, то вона шукає аргументи щоб допомогти, а коли не щиро - то шукає причини, щоб перестати допомагати?
Ну то троє інших дітей щиро не допомогають, одна автор нещира, три роки лицемірила, так?
Весела пiсенька• 03 января в 12:52
Ответ дляЛеннон_Жив!
Еще и врёте. Если каждый месяц скидывать маме деньги, а тут бац, забыла. Ага. Поесть не забыли месяц?
Ви мабуть одна з родичок автора, яка за її рахунок заспокоєна, що у мами все добре. То допоможіть, будьте доброю не лише на словах.
Весела пiсенька• 03 января в 12:54
Ответ дляSvitlo_
Думаю мама не раз офігівала від вас поки вас ростила.
Від трьох інших не офігівала, лише від автора?
Весела пiсенька• 03 января в 12:55
Ответ дляSvitlo_
Братам і сестрі автора теж закріпити, чи тільки автору?
Весела пiсенька• 03 января в 12:57
Ответ дляЛеннон_Жив!
А зачем вы рожали? Зачем вам семья, если вы никто друг другу и ничего никому не должны? Смысл в том, что они есть?
А вы рожали чтобы в старости присесть? И вот этим вот в вину вгонять: матери не помог, вот у других дети, а ты, мать тебя вырастила, на мороз не выгнала, мать, мать, мать..да?
Мамина корзиночка
• 03 января в 12:58
Ответ дляВсеЧетко
А взагалі ситуація однобока, бо написана лише точка зору автора
Покликати маму?)
Домашка• 03 января в 12:59
Ответ дляЛеннон_Жив!
От і мамочка обнаглівша підтягнулося.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 января в 13:00
Так надо было ответить там же, что помощь дело добровольное и что деньги, которые вы ей переводили, потрачены на продукты и подарки, если ей нужнее деньги, в следующий раз приедете с пустыми руками, а лучше вообще не приедете, скинете деньги, бюджет у вас ограничен, на деньги на карту и подарки одновременно не хватает.
Весела пiсенька• 03 января в 13:00
Ответ дляЛеннон_Жив!
В моей семье никого не бросают. Зачем вам семья? Где ответ на такой простой вопрос?
Причем не бросаете не вы, судя из ваших нападок. Зато вот вам точно все должны
Домашка• 03 января в 13:00
Ответ дляSvitlo_
Який брєд. У вас проблеми із сприйняттям та розумінням світу.
Захекалася читать• 03 января в 13:02
Автор вы ей не обязаны, дети помогают только по желанию, не скидывайте в этом месяце, в феврале посмотрите
Весела пiсенька• 03 января в 13:02
Ответ дляSvitlo_
Я те і писала. Батьки по життю 100 раз офігівали від дітей ітродовжували їм допомагати А виходить у віці за 70 щось сказав нерозумно (бо вже і зміни вікові) то в дітей смертельна образа. Діти дорослішати не збираються?
Чому ви узагальнюєте? Образа не у дітей, а у дитини, яка допомогала. Тепер є шанс у інших достойних, на відміну від автора, дітей показати себе
Весела пiсенька• 03 января в 13:03
Ответ дляОбнемашечка
Ви агресуєте. Це помітно.
Якщо у мами пенсія не військова і не суддівська, то не така вона вже там і велика. Хоча ви акцентуєте саме на відсотках, а не на сумі. Отже, з цього висновик, що ви, як забезпечена особа, яка мала змогу допомагати і допомагала своїм мамі, надсилали кошти приблизно на комуналку.
Ну інші діти і того не робили, і?
Моя улюблена страшко• 03 января в 13:06
Ответ дляSvitlo_
Кожен судить по собі.
То ви тепер допомагають батькам, щоб компенсувати власні підліткові труднощі? Інші мають свою мотивацію. Не нав´язати ваше викривлене бачення іншим
Весела пiсенька• 03 января в 13:06
Ответ дляSvitlo_
Ваша свекруха сидить сама? Діти її не відвідують і не допомагають?
А діти не можуть просто любити її і відвідувати по бажанню, а не тому що винні, повинні і їх на мороз не вигнали?
Моя улюблена страшко• 03 января в 13:07
Ответ дляSvitlo_
Сімейна деменція - ваш спадковий діагноз, вас це тригерить і лякає ? Починайте завчасно прийом ліків для судин мозку. Хоча судячи з ваших коментів у всіх темах, може вже й пізно
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 января в 13:09
Ответ дляSvitlo_
Когда человек помогает, он хочет если не благодарности, то хотя бы не осуждения и претензий, когда помощь превращают в обязанность.