Мамина корзиночка• 03 января в 09:01

Образила мама

Нас у мами четверо. Я допомагаю три роки щомісяця, першого числа кожного місяця, як зарплату скидаю гроші.
Моя мама не бідує, трохи брат допомагає. У мами хороша пенсія.
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
У грудні я забула скинути гроші, але через те, що приїхала на Різдво за 1000 км то привезла продуктів і подарунків багато.
І мама на саме Різдво , як всі вечеряли сказала що я завжди допомагала, а вже перестала допомагати. І з такою претензією…. Я офігіла ..
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
автор Мамина корзиночка • 03 января в 16:24
Ответ дляВсеЧетко
Тобто ви їй сказали, що вам образливі її слова, що ви допомагаєте завжди і лише в цьому місяці не змогли і поміч замінили подарунками на цю суму, і що вам мама сказала у відповідь? Зазвичай якщо люди про це говорять то конфлікт вичерпується.
Конфлікту немає)
Дикая Роза• 03 января в 16:51
Ответ дляЛеннон_Жив!
Даже, если мама что то неудачно сказала, можно подумать, вы в своей жизни всегда говорили только идеально и в тему. Мама - это мама, любимая, вас вырастила, а не вышвыривала вас из дома, потому что вы там что то не так сказали
А должна была вышвыривать???
Біток чи ефір?• 03 января в 16:55
Ответ дляЛеннон_Жив!
Еще и врёте. Если каждый месяц скидывать маме деньги, а тут бац, забыла. Ага. Поесть не забыли месяц?
Ви мабуть така ж мама як у автора
Біток чи ефір?• 03 января в 16:56
Ответ дляРубаю олівлє
Так Вас просто используют. Я не удивлюсь, если мама за Ваши деньги, отваливала что-то братику, которому мама пох, только потому, что «бо у мами все є»..
Ага, типу от у нього ж грошей нема, треба йому допомогти))
ВсеЧетко• 03 января в 17:06
Ответ дляМамина корзиночка
Конфлікту немає)
Але ж ви ображені. Якщо поговорити то і всі образи можна обговорити
Весела пiсенька• 03 января в 17:41
Ответ дляЛеннон_Жив!
Есть такое выражение *догоню и причиню добро*
А если люди не хотят ее помощи? Для таких как вы, не доходит?
Ну звичайно. Тому,наприклад, мати автора дорікає, що помочі немає. Логіка - не ваше.
автор Мамина корзиночка • 03 января в 17:42
Ответ дляВсеЧетко
Але я не хочу )
Я таке знаю• 03 января в 17:44
Ответ дляВсеЧетко
До чого тут це? Мій комментар відповідь на слова - батьки хочуть пожити для себе. Це ви собі так придумали. Одна справа немає можливості їздити, а інша розказувати, що їм добре, коли діти і онуки не приїжджають. Не треба мішати мухи і котлети
Я не писала жодного разу що немає можливості їздити. Ми їздимо. Навіть в таких умовах майже щомісяця.

І так, батькам потрібен відпочинок. Це не моя уява. Про це я теж писала.
Але потрібно все перекрутити і додумати. Додати те, чого я не писала в жодному коментарі.

Покажіть хоч один коментар, де я написала, що онуки не їздять. Те, що вони спілкуються онлайн, не означає що вони не їздять. І їздять, і спілкуються.
І з батьками я спілкувалась на цю тему. Таке ми обговорюємо спокійно без образ і недоговорок. Вони в такому віці, що їм складно фізично доглядати дітей без мене. Я це і так бачу
Тому забезпечую їм спілкування з онуками без напрягу. Про це я і писала
ВерСаСе• 03 января в 17:58
Ответ дляЛеннон_Жив!
тут же питання не в тому, що вона сказала, а в тому, як вона сприймає цю допомогу. Як так і має бути. Без вдячності.
ВерСаСе• 03 января в 18:00
Ответ дляSvitlo_
Я по життю зрозуміла, що коли людина щиро прагне допомогти, то вона шукає аргументи щоб допомогти, а коли не щиро - то шукає причини, щоб перестати допомагати?
якийсь дурнуватий висновок)
Ви щиро прагнете допомогти, а потім ваша допомога вам же і створює незручності, змушує вас виправдовуватись. То ваша допомога залишиться такою ж щирою?
ВерСаСе• 03 января в 18:04
Ответ дляМамина корзиночка
Але я не хочу )
автор, систематична допомога сприймається як звична рутина, як так і має бути. І коли ви з якихось своїх причин (забули, не захотіли, не мали можливості) припиняєте це робити, то виникає у деяких людей праведне обурення, типу ’як це так...я ж вже розраховую на це’.
Ваша мама не дуже мудра, якщо вона потребує цих коштів, і їй без них було б скрутно, то вона могла б вас про них запитати, а не висловлювати претензії, змушуючи виправдовуватись.

Тут вам навішають, але не звертайте увагу, помічаю, що в будь-яких темах деяким персонажам важливо розкритикувати і звинувачити автора, про що б не була те тема. Як то кажуть ’баба Яга проти’))
woman Warrior• 03 января в 19:29
Дело конечно, ваше.
Но когда человек воспринимет помощь как обязанность, это не норма.
Кроме того, вы помогаете вы одна или все четверо детей?
woman Warrior• 03 января в 19:35
Ответ дляМамина корзиночка
У мами є гроші. Плюс вона здає квартиру. І отримує дві пенсії.
Не питання в грошах взагалі.
Тому я саме не акцентую увагу на сумі.
При таких раскладах я бы лично прекратила помощь.
Дело не втом, что мы ждет благодарности за какие то свои поступки, но когда считают это твоей обязанностью-извините, так не будет.
мама не обделена и и у нее действительно все есть, только вот совести немного не хватает.И Элементарного понимания.
woman Warrior• 03 января в 19:34
Ответ дляДикая Роза
А должна была вышвыривать???
Дейстивтельно.
Детей же для развлечения рожают, особенно в таком количестве.
Борщичок• 03 января в 21:38
Ответ дляМамина корзиночка
Звісно ні. Але і без скандалу
Кажу ага, ну не допомагаю то не допомагаю. Якось так
Так сказали б ,що скидали недавно гроші