Юпитерная• 06 января в 11:42
Як ви миєте підлогу?
Вибачте за дрібне дурне запитання, просто реально цікаво.
Спочатку я пилосошу, потім ганяю швабру згрібаючи залишки бруду на себе. Потім ці залишки забираю вологою серветкою.
Побачила як миють декілька людей, то вони не заморочуються, просто поялозили шваброю і все.
Але ж всеодно щось да залишаться, крихти, пару волосинок.
Через це я взагалі не люблю швабри, а люблю мити руками і полощу тряпку під проточною водою. Бо не люблю мокати у відро, де вже якась шерсть, волосся, воно знову береться на тряпку
І що б мені не казали про супершвабри, що вони все і так на себе забирають - це не правда, всі ці ноу швабри у мене є, чоловік уже сміється - яка наступна швабра мрії?
А ви як миєте?
Кубик Рубика• 06 января в 12:34
Ответ дляparele
Це після того, що «погано миє кутки»))
Прибирала вчора ввечері. В будинку кіт та собака.
Як вже вище написали, жалкую тільки про одне - що не купила раніше.
а можна посилання на 1й пилосос?
ЯблокоРаздора• 06 января в 12:34
В мене багато тряпок з гуманітарки, що нікому не потрібна.
Мию руками, ці тряпки не полощу ніде, а одразу викидаю. Зберу у цю тряпку бруд - і викидаю разом із тряпкою.
ЯблокоРаздора• 06 января в 12:35
Ответ дляМульйонерша
Вам би сподобався миючий пилосос. От де ідеально вимито, жодна шерстинка не проскочить. В мене керхер. Єдине, що велике одоробало, ліньки часто витягати, так що віник і ганчірка завжди поруч.
От через це, що воно одоробло, воно й стоїть в мене у шкафу.
Викинуті гроші.
Кишмишная Мая• 06 января в 12:36
Ответ дляБлагоуханочка
Пылесос. Потом прикрепляю к швабре специальную влажную одноразовую салфетку - ней и мою. На комнату 1-2 таких салфетки уходит, в зависимости насколько грязно. Мыть тряпки и выкручивать в ведре - с детства ненавижу. В целом убирать не люблю, но вот эти тряпки половые - просто жесть. Поэтому только одноразовые салфетки для швабры, иначе фиг заставлю себя мыть полы раз в неделю.
Подскажите, пожалуйста, какие у вас специальные тряпки.
Кишмишная Мая• 06 января в 12:37
Ответ дляИщу Аленя
Я не мою пол. Моет помощница. Я бы тоже хотела, чтобы она мыла руками, но к сожалению это нереально. Сначала пылесосит, потом моет шваброй с водой, потом шваброй с сухой салфеткой для пола натирает со специальным спреем. Там где плитка, просто пылесосит и моет. Периодически чистит швы в плитке
Подскажите, пожалуйста, что за спрей и чем натирает швы?
Пишу, не читаю• 06 января в 12:42
Ответ дляЮпитерная
Я перфекціоніст
У вас окр
Скільки разів на день ви миєте підлогу? Купіть робота, буде вам щастя
Пишу, не читаю• 06 января в 12:44
Ответ дляМульйонерша
Не підказуйте автору. Бо вона буде мити миючий пилосос після кожного прибирання, а потім мити за пилососом
2410diana2410• 06 января в 12:47
У меня два варианта мойки полов) на каждый день робот пылесос: сначала пылесосит, потом моет. Второй вариант раз в пару месяцев: керхер пылесос, а за ним керхер парогенератор - отмыть швы на плитке и довести состояние пола до «как новый»
Форточка• 06 января в 12:51
Мій варіант- руками.
Так як є сходи деревянні .
Плінтус високий, який теж треба витирати.
Шваброю перший поверх плитку але це не миття, а так освіжити
Так як є сходи деревянні .
Даха-сваха• 06 января в 12:58
Ответ дляparele
Первое фото - керамогранит, на двух других - ламинат.
Красиво выглядит!
Мульйонерша• 06 января в 13:04
Ответ дляЯблокоРаздора
Викинуті гроші.
Не скажіть, раз на 2 тижні я таки його витягаю, щоб насолодитись ідеальною підлогою.
Ответ дляНевгамовна Бу
Автор, готовьтесь! Сейчас вам прилетит про ноги в обуви и ноги в нестиранных капроновых колготках. Такие запревшие чуть попахивающие.
Немножко отвлечетесь от недостаточно чистого пола
Если , конечно, откроетесь перед нашим больным на голову ’наташей’.
Так может я на Вас эти, как написали - запревшие чуть попахивающие, колготы одену? Легко.
Ищу Аленя• 06 января в 13:15
Ищу Аленя• 06 января в 13:18
Ответ дляКишмишная Мая
Спрей такой, а швы она просто моет водой с каким-то обычным средством для плитки, просто моет щеткой
Грибной_Дождик• 06 января в 13:26
Ответ дляЮпитерная
Я б теж робота хотіла, але для нього треба нову квартиру, велику)
Зачем ему квартира?
Кишмишная Мая• 06 января в 13:37
Ответ дляИщу Аленя
Спасибо!
Всім шампаньського• 06 января в 13:41
Я с начала собираю мусор пылесосом, потом мою пол на каждую зону отдельная тряпка, 4 тряпки намочила в миске с моющим и чистой водой, одна комната- поменяла тряпку. Потом все тряпки стираю и сушу. Если лень стираю машинкой на быстром цикле
Автопортрет нурофена• 06 января в 13:42
Ответ дляparele
Він сам себе миє та сушить. Потім просто вилити воду з контейнера, витрусити мусор, та сполоснути колбу.
Роботи, що себе миють та сушать вже майже подешевшали до цієї вартості. Можна вже і їх розглядати.
Я своїм дуже задоволена