Мамина корзиночка• сегодня в 09:01
Образила мама
Нас у мами четверо. Я допомагаю три роки щомісяця, першого числа кожного місяця, як зарплату скидаю гроші.
Моя мама не бідує, трохи брат допомагає. У мами хороша пенсія.
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
У грудні я забула скинути гроші, але через те, що приїхала на Різдво за 1000 км то привезла продуктів і подарунків багато.
І мама на саме Різдво , як всі вечеряли сказала що я завжди допомагала, а вже перестала допомагати. І з такою претензією…. Я офігіла ..
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
неДоЖиру• сегодня в 09:05
Поступить так, как всегда поступали, согласно своих желаний.
Если хотите, можете обратить внимание на маму, обидеться и больше не помогать.
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:05
Ответ длянеДоЖиру
Завжи хотіла допомагати, а це вже не хочу
Леннон_Жив!• сегодня в 09:05
Даже, если мама что то неудачно сказала, можно подумать, вы в своей жизни всегда говорили только идеально и в тему. Мама - это мама, любимая, вас вырастила, а не вышвыривала вас из дома, потому что вы там что то не так сказали
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:06
Сто раз помоги забудут, один откажи запомнят. Любимая фраза моего мужа
неДоЖиру• сегодня в 09:06
Ответ дляМамина корзиночка
Не помогайте. Условия изменились. Больше Вам это действие не приносит удовольствия.
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:06
Ответ длянеДоЖиру
Так і є. Дякую
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:07
Ответ дляЛеннон_Жив!
І я люблю. І що з того? Тільки зараз в іншому питання
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:08
Ответ дляСито для думок
А за столом вы промолчали?
Звісно ні. Але і без скандалу
Кажу ага, ну не допомагаю то не допомагаю. Якось так
Леннон_Жив!• сегодня в 09:08
Ответ дляМамина корзиночка
В чем? Греют мысли, что вы теперь настолько самостоятельная, что вам больше никогда не понадобиться ничья помощь?
неДоЖиру• сегодня в 09:08
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так автор не собирается маму вышвыривать из дома. Она просто больше не желает сливать свои деньги неблагодарному близкому, родному, любимому человеку.
Я таке знаю• сегодня в 09:10
Ответ дляЛеннон_Жив!
Оця маніпуляція про вишвирнуои з дому - батьки народжують бо так хочуть вони. Для себе. Ніхто за це не винен їм в ноги падати.
Одна справа, якщо хворіє або нужденна, але не той випадок. Все інше - за бажанням.
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:09
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
Сито для думок• сегодня в 09:09
Ответ дляМамина корзиночка
Звісно ні. Але і без скандалу
Не «мучайте» себя этими мыслями, вы и продукты и подарки привезли, вам на шею сели
Обнемашечка• сегодня в 09:10
1грудня не скинули, бо їхали в Україну на 25грудня. А зараз, 3грудня, ви в роздумах? Просто цікаво, яка пенсія і яка щомісячна сума, і вік мами.
Я не виправдовую маму, це некоректо з її боку. Але може, то в контексті якомусь було сказано.
Леннон_Жив!• сегодня в 09:10
Ответ дляЯ таке знаю
Удалено администрацией...
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:10
Ответ дляСито для думок
От саме цих пару слів мене як пробудили…
І справді думаю офігєть наглість…
Пустощі-веселощі• сегодня в 09:11
Ответ дляМамина корзиночка
Так
Влаштовуйте своє життя. Якщо не секрет, про які суми мова. Якщо пенсія 5 тис, то можете на комуналку допомогти. І чи у вас є за що будувати майдутнє
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:12
Ответ дляОбнемашечка
Я вже коли збиралася наприкінці грудня згадала що не скинула кошти.
Тому вирішила, ой привезу їй більше всього. Якось так.
І зараз 3 січня а не грудня.
Суми писати не буду, але я добавляла 50% її пенсії.
І зараз 3 січня а не грудня.
Я таке знаю• сегодня в 09:12
Авторе, я дуже люблю своїх батьків і свекрів. Але розумію, що не завжди люди приймають допомогу, як поклик серця того хто дарує. Постійна допомога часто переходить в обов´язок.
Надалі, якщо зберетесь поновити допомогу - не перекидайте в один і той самий день регулярно. На початку місяця, потім в середині, потім пропустили. Тоді немає залежності від тієї допомоги.
Це проходило багато людей, і не лише з батьками.
Рубаю олівлє• сегодня в 09:13
Ответ дляМамина корзиночка
А мама всех четверых доит или только Вас?
Рубаю олівлє• сегодня в 09:13
Ответ дляВаша прЭлесть
И он абсолютно прав.
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:13
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
Я точно своїх дітей не обтяжуватиму собою.
Ваші діти нехай вас глядять , за вдячність вам що ви народили і не вишвирнули їх
Тектологиня 80lv• сегодня в 09:14
Ответ дляРубаю олівлє
Ключевой вопрос.
Мамина корзиночка
• сегодня в 09:14
Ответ дляПустощі-веселощі
Я повністю забезпечена.
Питання не в грошах.
Мамі я докладала 50% її пенсії
Питання не в грошах.
Мамі я докладала 50% її пенсії
На_оба_рот• сегодня в 09:14
Ответ дляРубаю олівлє
Мне тоже интересно
Леннон_Жив!• сегодня в 09:14
Ответ дляМамина корзиночка
Удалено администрацией...