Даю справку• 04 января в 22:47
Как в детстве родители отмечали ваш день рождения? (+)
Приглашали одноклассников/друзей, домой /в кафе, что дарили?
И как вы сейчас отмечаете?
Есть ли закономерность, что в детстве всегда было очень много приглашенных и сейчас тоже? Или наоборот, в детстве не отмечали и сейчас не любите?
И как вы сейчас отмечаете?
120-120-120 (не худею)• 04 января в 22:48
Не помню лет до 14, в 14 есть фотки на кодак, я с шампанским на озере с подругами)
Кіма кепка• 04 января в 22:48
Проходили тітки, хрещені, дідусі, бабусі, всі сідали їсти і пити. Отак.
Не пью, не курю• 04 января в 22:48
Моє ДН 28 серпня. Підготовка до школи, біготня по магазинам. Та й таке
Мост_Устал• 04 января в 22:49
На мои 18 лет родители уехали на свадьбу, муж пошел на работу в ночь. Обидно было, ну да ладно.
Пекельнi Борошна• 04 января в 22:49
Ответ дляНе пью, не курю
Тоже, говорили вот тебе все к школе, денег больше нет. Не праздновали.
Мост_Устал• 04 января в 22:50
Ответ дляНе пью, не курю
Маша ?
Наездница• 04 января в 22:50
Собирались толпой взрослые и дети. Они в одной комнате, мы в другой. Потом лет с 11 только мои друзья были. Но я динозавр 91 года рождения
Мост_Устал• 04 января в 22:51
Ответ дляНе пью, не курю
Чому ви так вирішили?
Так подумала. Если ошиблась - сорри.
Пекельнi Борошна• 04 января в 22:51
Ответ дляНаездница
Вы тут молодая, выделяетесь 😁
Не пью, не курю• 04 января в 22:52
Ответ дляМост_Устал
Так подумала. Если ошиблась - сорри.
Віка
Чаклунка-ведунка• 04 января в 22:52
У меня ДР летом, обычно я была на даче, приглашали всех знакомых детей. Ели, пили много лимонада)) Конкурсы устраивали, игры.
Не пью, не курю• 04 января в 22:52
Ответ дляНаездница
А я тоді хто? 78 року
Советничаю тут• 04 января в 22:52
Я запрошувала друзів, мама накривала нам стіл, кумам та родичам окремо. Пройшло 30 років запрошую тих самих друзів, радує, що незважаючи на війну, кількість буде майже та сама і склад майже не змінився
Чаклунка-ведунка• 04 января в 22:53
Ответ дляНе пью, не курю
А я тоді хто? 78 року
А если 68, столько не живут?))
Трусиковед• 04 января в 22:56
Ужасно отмечали. С ужасом ждала этого дня. Травма детства. До сих пор не люблю свой ДР и не праздную.
Петриківна• 04 января в 22:55
ДН влітку, тож з друзями не святкували, та й з рідними теж. Частіше за все я була у бабусі. І подарунки не дарували батьки. Тітка, пам´ятаю подарувала набір, в якому було мило та шампунь) Не люблю дні народження. Але зараз святкую вже) але це не тому, що хочу, а просто тому що треба)
Не пью, не курю• 04 января в 22:55
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А если 68, столько не живут?))
Сусідській бабці було 98. До свого 99го не дожила місяць.
Так що, не треба на себе наговорювати.
КоролеВешна• 04 января в 22:56
Ответ дляМост_Устал
Вас замуж до 18 сбагрили?
Федорино Горе• 04 января в 22:58
В мами, у мене і у брата ДН були 9-го, 13-го та 18-го числа одного місяця, і всі три ДН завжди святкувались в один день, відповідно, в останній ДН + пару днів, якщо не вихідний припадав. Приходило багато родичів/кумів батьків з дітьми. Перший саме мій ДН був в 13 років, коли брат був вже в армії і батьки дозволили мені запросити своїх друзів додому.
Потім, вже в дорослому житті у мене завжди було багато гостей, зазвичай у нас вдома - друзі, куми, рідні.
З початком війни ДН не святкую більше, в родинному колі і на роботі - святковий обід.
І з 2-ма подружками дитинства завжди зустрічаємось на кожен з наших ДН і йдемо в кіно/кафе (все таки більше 30-ти років дружимо, часто зустрічатися не виходить, тому хоч так підтримуємо традицію).
Повелитель бітка• 04 января в 22:56
Подарунок від батьків - це застілля з тортом і мʼясом та улюбленими стравами які мама готувала .
Друзів всіх кликала додому , дискотеку робили у вітальній , їли , пили кока-колу .
Класно було .