Organic• 05 января в 10:07
Зачем сняли Малюка?
Он же классно кацапов рубил . И организовал шедевральную операцию которая войдет в историю « Паутина»
Ответ дляnavariya
Тоже такого мнения. Зачистка.
А Буданова тогда зачем на такой высокий пост ? Не складывается
Ответ дляПишу_граммотно!
Удалено администрацией...
Magnifique_• 05 января в 11:42
А зачем вы пишете под двумя аккаунтами - МаринаМарианна и Ваше Высочество?
Не чіпай - вб ю• 05 января в 11:55
Ответ дляВаше Высочество
На який високий пост?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
На який високий пост?
Глава офиса президента это не высокий пост ?
Ответ дляРеверанс
Зеленський теж гарно йому помагає.Кладовища переповнені.
А что Зеленскому нужно Украину Путину сдать ?
Ответ дляВаше Высочество
Зеленський би її й сдав.
Пряма мова президента Зеленського: Ми не збирались воювати,народ сам почав.
Генерали Залужний,Кривонос,Наев і всі справді українці врятували нас всіх.
Президент Зеленський на 28 попереджень іноземних розвідок розказував,що це просто паніка.І ну дуже цікаво чому на початку війни перші блок-пости ставив Порошенко.Де був Зеленський?Які важливі справи в нього тоді були?Зброю роздавали теж Порошенко й Кличко.
Зеленський тільки вивів всю артилерію з Києва й Київської області.Оголивши столицю.Така сама ситуація з виводом військ була й у Борисполі-аеропорт,Жуляни-аеропорт,Васильків-аеропорт,Гостомель-аеропорт.Співпадіння отаке.Всі склади зброї,як і СБУ десь розчинилися на перших днях війни.Чорновіл з Пашинським без наказу забрали Стугни й повезли,що би було чим зупиняти танкові колони на Київ.
Ответ дляРеверанс
Зеленський би її й сдав.
Ок. Буду за Залужного голосовать
Ответ дляРеверанс
Не вийде.В Дії без Вас проголосують.146 відсотків буде,як в Путіна.От побачите.
Не будут выборы через Дию
Ответ дляРеверанс
Вообще не будет выборов до конца войны
зона_комфорта• 05 января в 18:02
Ответ дляВаше Высочество
Ок. Буду за Залужного голосовать
Залужный сказал, что женщины Украины станут на защиту Европы, если Европе это будет нужно.
Голосуй, пойдёшь защищать.
Ответ длязона_комфорта
Голосуй, пойдёшь защищать.
Ну и ОК . Давно об этом думаю