lilul990• 05 января в 16:34

Вривайся в третю світову війну

Ну шо, не тіки нам прилетіло в процесі переділу світу. Подивився трамп шо путін не збавляє апетити, а Китай вперто будує інфраструктуру навколо сша - і поняв, шо пора діяти методами росії а не салівано байденівського болота

Нарешті настав хаос, який затягне всіх. А не тіки нас. Всі європейські країни після витрибеньок трампа на стрьомі, а особливо Польша, Литва, Латвія.

Я розумію шо всі хтіли щасливо сидіти по європам і ужгородам і нікуя не робити. Але... усім чоловікам, хто втік за кордон, радила би пересмотрєть своє ставлення до війни. Треба вриватись готовим, а не ждати запрошення від польського тцк.

2026 рік буде проривом у нашій війні. У поганому і хорошому смислі. В результаті ми отримаємо поділену Китаєм і англіками росію. Ну якшо хтось розумний в росії не догадається застрелити путіна і пристати на сторону сша
owl62• 05 января в 17:01
Ответ дляВаше Высочество
Трамп и Путин это два трупа вообще . Скоро сконают
Но к времени сконания наделают много горя людям
Nathalie27• 05 января в 17:04
Ответ дляlilul990
350 раз уже писала. Уже даже самим тупим ніби розжувала
В цій темі жодного пояснення нема
автор lilul990 • 05 января в 17:01
Ответ дляАтланта
Не подходит. Поскольку это Венгрия и Словакия
Це вам так здається
фруктовая• 05 января в 17:01
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 05 января в 17:01
Ответ дляlilul990
Ваша психіка відмовляється прийняти реальність
Реальністю це стане,коли збудеться.А коли фантазії видають за реальність,то психіатричний діагноз
Атланта• 05 января в 17:02
Ответ дляфруктовая
Удалено администрацией...
Манька, не втыкайся. *опе слова не давали
автор lilul990 • 05 января в 17:02
Ответ дляМаска-0b9f
Те шо європа готується до війни це мої фантазії?
автор lilul990 • 05 января в 17:02
Ответ дляowl62
Nathalie27• 05 января в 17:03
Ответ дляlilul990
Де найбільше російських агентів
В офісі президента
фруктовая• 05 января в 17:03
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 05 января в 17:03
Ответ дляNathalie27
В офісі президента
Буданов наш
owl62• 05 января в 17:05
Ответ дляlilul990
У кінці 2026 буде напад росії на Європу. Хто ще в цьому сумнівається?
Думаю,що раніше.Навіщо починати наступ по осінньому бездоріжжю?
автор lilul990 • 05 января в 17:06
Ответ дляowl62
Можливо спробують сценарій трампа враховуючи скіки агентів у країнах балтії
Nathalie27• 05 января в 17:06
Ответ дляowl62
А міг би бути у вересні 2025, коли в Білорусі були ученія
Nathalie27• 05 января в 17:06
Ответ дляlilul990
Буданов наш
А ви хто?
owl62• 05 января в 17:07
Ответ дляанна 1986
Маячня
’шашлики в має’ нічому не навчили?
owl62• 05 января в 17:11
Ответ дляlilul990
Ага, пам*ятаємо висадку кацапського ВДВ в Гостомелі. Рівень не той у кацапів і багато хто з їх воєнспеців вже слухають концерт кобзона
Лора-b83f• 05 января в 17:11
Ответ дляфруктовая
Удалено администрацией...
А до этого венесуэльской нефти не было? Только теперь появилась?
Хроники эмпатии• 05 января в 17:12
Ответ дляlilul990
Все ж схиляюсь до думки шо трампуля проміняв Європу і нас на венесуелу та Іран, кубу і шо там ше

Все поділено. Надіюсь воля Європи сильніша за наміри трампа
Пусть все сдаются и не стреляются, если люди не хотят воевать, а не силком тащить
автор lilul990 • 05 января в 17:12
Ответ дляХроники эмпатии
Ніхто не здасться. Це все пропаганда
автор lilul990 • 05 января в 17:14
Ответ дляХроники эмпатии
Європа ніколи не здасться русакам. Якшо ви вірите пропаганді, шо хтось там загниває чи слабий - то вас жде сюрприз. Як і путіна
owl62• 05 января в 17:14
Ответ дляNathalie27
Мабуть Саша був проти. Він вже посиленно намагається продати американцям 51% акцій своїх підприємств
Хроники эмпатии• 05 января в 17:19
Ответ дляlilul990
Никто там не загнивает, я уверена. Но в то что люди там не хотят и не готовы воевать это 100%
Там люди хотят хорошо и спокойно жить, а не быть националистами и патриотами
автор lilul990 • 05 января в 17:35
Ответ дляХроники эмпатии
А хто хоче воювати? Прям спить і бачить?
Хроники эмпатии• 05 января в 17:36
Ответ дляlilul990
Тот, кому промыли мозг, что он делает что-то важное и ценное
автор lilul990 • 05 января в 17:37
Ответ дляХроники эмпатии
Так от шоб захистити свій комфорт, прийдеться воювати. Після подій бучі в доктрині польші поміняли стратегію оборони- напевно тому шо кацапи завжди дотримуюиься женевської конвенції і виключно ввічливі люди
автор lilul990 • 05 января в 17:38
Ответ дляХроники эмпатии
Ніхто і ніде не хоче воювати крім кацапів якім в жопі сверблять імперіалістичні амбіції
Хроники эмпатии• 05 января в 17:39
Ответ дляlilul990
Все равно что они там поменяли
Поживем увидим как они будут воевать
Через 43 дня франция сдалась гитлеру, фактически через месяц гитлер разгромил польшу
автор lilul990 • 05 января в 17:40
Ответ дляХроники эмпатии
Все равно что они там поменяли
Поживем увидим как они будут воевать
Франція здалася гітлєру? А при чому тут Франція? Польша готова була з Гітлером воювати і ждали поки її союзники пришлють свої війська. Варшавське повстання і т.д.
Хроники эмпатии• 05 января в 17:41
Ответ дляlilul990
И что в итоге?
Каждый сам за себя в итоге
Вот увидите, пол европы сложат свои полномочия, абы не война и все, знают что не потянут без помощи, а помощи не будет