Своего не предлагать• 06 января в 07:31

Девочки, у кого дети поступили в КИСИ, расскажите пожалуйста

Интересует насколько тяжело было поступить, какие расценки сейчас, и какой факультет выбрали. Сразу после 11 класса, или есть колледж при институте? Сын пока в 8, но присматриваю специальности связанные с архитектурой, нравится ему. Всем большое спасибо!
ЭмчЭндЭм• 06 января в 08:24
Ответ дляПесиКот
Все родители отчитались, кто остаётся?)
Да. Представляете дети между собой обсуждают кто куда выезжает. В основном все с родителями
ЭмчЭндЭм• 06 января в 08:24
Ответ дляПесиКот
Все родители отчитались, кто остаётся?)
Без Баяна• 06 января в 08:24
Ответ дляПесиКот
Все родители отчитались, кто остаётся?)
У нас было собрание, потом обсуждали ,кто куда поступает, родители с 1 класса общаются между собой и дети тоже.
сЛАдКОежКА• 06 января в 08:25
Ответ дляПоказушница
І як завжди, кияни думають що весь світ - це Київ .
Давайте тоді Україну урср називати, а Німеччину - гдр і фрн, раз до минулого тягне ...
Так автор и спрашивает ктевлян, откуда вам в Мукачево знать условия поступления в киевские зво?
ПесиКот• 06 января в 08:24
Ответ дляГидроусилитель руля
У моего тоже все остаются
Не всем хочется жить в общаге в чужой стране
Поэтому лучше жить в казарме в своём концлагере.
После шести ни-ни• 06 января в 08:25
Ответ дляПоказушница
Автор просто з минулого століття)
Заклад давно переіменований, вже багато років він КНУБА.
Отож )) По темі, автор, в КНУБА відмінний сайт, на якому є абсолютно вся інформація, яку ви запитували. Донька вчиться на будівельному факультеті. Щодо архітектурного, я б вам порадила з вересня вашого 11 класу дізнатися щодо вступних підготовчих курсів, які проводить КНУБА. Їх закінчення діє додаткові бали при вступі. Дивитися сайт, там все є.
Шалена красуня• 06 января в 08:26
Ответ дляТень льва
В сенсі немає ? Є коледж при університеті
Архітектура там коли з´явилась? Там інші спеціальності. Ну хай іде, ви автору підкажете
Без Баяна• 06 января в 08:26
Ответ дляПесиКот
Это уже решает каждый родитель и ребенок внутри семьи и это решение не должно обсуждаться и никого волновать
сЛАдКОежКА• 06 января в 08:26
https://www.knuba.edu.ua/
После шести ни-ни• 06 января в 08:26
Ответ длясЛАдКОежКА
https://www.knuba.edu.ua/
Так, він
сЛАдКОежКА• 06 января в 08:27
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так, він
Я там работаю 28 лет, если что
сЛАдКОежКА• 06 января в 08:28
На архитектурный главное творческий конкурс, на строительный на бюджет низкий проходной балл. Сейчас мало кто хочет быть инженером
После шести ни-ни• 06 января в 08:28
Ответ длясЛАдКОежКА
https://www.knuba.edu.ua/
Крім того, вони кожен місяць проводять день відкритих дверей. Я особисто 3 рази ходила, поки не з´ясувала для себе всі питання, подивилася корпуси, спортивний корпус, укриття та інше.
Угги в горошек• 06 января в 08:28
Ответ дляПоказушница
Автор просто з минулого століття)
Я його закінчила у 2001 і завжди ми ккзалии КІСІ. Це зручніше
Показушница• 06 января в 08:32
Ответ длясЛАдКОежКА
Боже, який снобізм
Ну звісно, за межами києва всі в шкірах і з дубинками ходять, і про виші і вступ не знають, бо куди ж всім до киян...
І якось швидко ’кияни’ забувають, що самі до вступу в київські бурси стояли раком на мукачевських, житомирських та черкасських городах .
Угги в горошек• 06 января в 08:29
Ответ длясЛАдКОежКА
Так выпускают до 23-х
А потом смысла нет с нашим образованием.
После шести ни-ни• 06 января в 08:29
Ответ длясЛАдКОежКА
Я там работаю 28 лет, если что
Гарний навчальний заклад, раджу всім батькам, які хочуть для своєї дитини технічну освіту.
Без Баяна• 06 января в 08:29
Ответ дляПоказушница
Все знакомые, друзья,их родители называют этот универ КИСИ )
из песни слов не выкинешь
сЛАдКОежКА• 06 января в 08:29
Ответ дляУгги в горошек
Да, дети сами говорят: потом работать на 15 тысяч
Без Баяна• 06 января в 08:30
Ответ дляУгги в горошек
У кого есть голова и связи, тот и в Украине хорошо зарабатывает.
сЛАдКОежКА• 06 января в 08:30
Ответ дляБез Баяна
Связи в первую очередь
Паратруперсупер• 06 января в 08:31
Ответ дляПоказушница
Автор просто з минулого століття)
Я называю хиси , химэск, хирэ, инжек, хади и тд. Да, я знаю, что эти вузы переименованы. Но мне так привычнее
ЖующаЯКонфету• 06 января в 08:32
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ещё кто то из мальчиков хочет здесь остаться? Или вы верите что война закончится пока вашему будет 18?
В усі теми про вступ в першу чергу набігають матрьохи і починають нагнітати.
Ми і без вас помітили, що війна, без вас вирішимо. Питали не про це.
Без Баяна• 06 января в 08:33
Ответ дляЭмчЭндЭм
Поступают мальчики в Украине и не мало
После шести ни-ни• 06 января в 08:36
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви знаєте, не погоджусь з вами. Технічна освіта - це база. В умовах, коли навіть на демонтаж будівлі потрібен проект, фахівці будівельної галузі будуть в ціні. Жоден тендер на роботи не оформить без відповідного технічного спеціаліста. Не буду вдаватися в подробиці )) але відомість матеріальних ресурсів хтось повинен зробити ) Я юрист з фахом більше 20 років, і скажу що наш ринок переповнений, а за гарним кошторисником стоять черги.
ЖующаЯКонфету• 06 января в 08:44
Автор, ви спочатку вивчіть, що таке широкий конкурс, щоб розуміти, як розподіляються бюджетні місця і наскільки складно поступити. В універі більше нема фіксованої кількості бюджетних місць на біььшість спеціальностей. Фіксовані бюджетні місця будуть лише на спеціальності з творчим конкурсом (архітектура, дизайн)

Визначіться зі спеціальністю, почитайте як рахується конкурсний бал, і дивіться всю інформацію в єдебо по обраній спеціальності в кісі. Там є зараз є ціна контракту на 25 рік, потім буде оновлюватися.

https://vstup.edbo.gov.ua/offers/

Від спеціальності залежить фіксована чи відкрита пропозиція (широкий конкурс), наявність чи відсутність плюшок і з додаткових балів після курсів, і наявність грантв 1 рівня, і коефіцієнт спеціальності, і коефіцієнт за 1-2 пріоритет, і мінімум для подачі заявки на бюджет.
После шести ни-ни• 06 января в 08:42
Я вам кажу з досвіду своєї доньки. У вересні була паніка: вища математика, фізика важка, що роботи )) Хоча вона відмінниця в принціпі. А вже в жовтні: мама, а ти знаєшь, що фізика це цікаво ? Тому що прикладна, в лабораторії. Жива фізика. Якщо б їй так давали матеріал у школі, хто знає, може б і фізика була улюбленим предметом. Так що, автор, не вагайтеся, гарний вуз.
Пуки-куки• 06 января в 08:44
Ответ дляЭмчЭндЭм
А у Вас питають поради про виїзд і війну?
ЖующаЯКонфету• 06 января в 08:46
Ответ дляПуки-куки
Це точно нова методичка. Я маю відношення до освіти і всі теми про вступ читаю, завжжди 3-4 матрьохи в цих темах пасуться. При чому часто понаписують стільки, що потім нормальні навіть нічого писати не хочуть, так тема і глохне.
Пуки-куки• 06 января в 08:48
Ответ дляЭмчЭндЭм
Удалено администрацией...