Мааарковная• 06 января в 21:02

Я давно так не плакала…

Я не знаю в какую категорию определить. Пусть будет подруги.

Просто нет слов…
автор Мааарковная • 06 января в 23:53
Ответ дляKriskaA
Тааак :))) тягне ! Кожен наш герой, кожен наш дрон тягне за собою кацапа, і не одного !! І чим більше дронів ми зробимо, чи більш точних і смертоносних - тим більше кацапів здохне і тим більше життів наших героїв збережеться. Так тобі ясно ?
Ви не про дрони писали. Я дуууже добре це памʼятаю! Ви казали, що не тільки українці гинуть, але і кацапи!! І що це чудово! Тому вас і перепитували - за скільки своє життя проміняєте.
Бжоли-бандерівці• 06 января в 23:53
Ответ дляСтервочка
Там за цим, напроти, слідкують дуже пильно.
Нещодавно тільки було 2 випадки:
Якась баба причепилася до мужика, шо в того прізвище українське. Суд, величезний штраф.
Якусь іншу бабу-таджичку назвали ’таджичкою’. Теж суд, величезний штраф.
Тому й нікому не повадно, і чурок з чеченами там в дупи цілують.
Ага-ага. Вы про РНЕ никогда не слышали? Русское национальное единство. А брат моего одноклассника был в Москве его членом уже больше 20ти лет назад. И они там отнюдь не стихи читали и не цветочки нюхали.
Угги в горошек• 06 января в 23:53
Суки, мразота
Стільки вбитих людей, скільки скалічених доль і сука несе сюди ’мир-дружбу’
Плакала вона
Кончені тварі
KriskaA• 06 января в 23:54
Ответ дляМааарковная
Я вже дала відновідь - ти реально тупа ?
Ну ок - повторю: моє життя на життя одного мільона кацапського сміття.
Втретє питаю: кто напав на Україну ?
Белочкой зови• 06 января в 23:55
Ответ дляМааарковная
Нешановна,свої проповіді транслюйте подружкам -рашисткам . Кажіть нехай вони забирають своїх Іванів з нашої України.
Черговий по кухні• 06 января в 23:55
Смотря что в их понимании ’жить мирно’. С Мариуполем они сейчас мирно живут.
KriskaA• 06 января в 23:55
Ответ дляБжоли-бандерівці
роzzіянський нацизм у всій красі:
Белочкой зови• 06 января в 23:56
Авторко , хто напав на Україну ?
автор Мааарковная • 06 января в 23:59
Ответ дляKriskaA
Втретє питаю: кто напав на Україну ?
Я багато що тут бачила, але таке л…но як саме ви - вперше і в останнє. Ви поекрасно знаєте, що путін напав, але!!! Життя хлопців таких як ви не вартують - щоб ви розказували як чудово, що вони гинувши потягнули за собою вам на радість. Дуже, дуже жаль що не ви там знаходитесь. Вам особисто від усього серця бажаю опинитись на місці героя навіть безкоштовно. Бо ви своє життя на мільйон оцінили, як я дивлюсь. Трошки дорожче, ніж хлопці гинуть. Себе жалко, так? Хай банять. Більшого дна ніж ви я в житті не бачила.
KriskaA• 06 января в 23:58
Ответ дляМааарковная
Удалено администрацией...
ПодругаМужа• 06 января в 23:58
Вони що там всі сочіва обжерлись і не закусили?
KriskaA• 06 января в 23:59
Ответ дляМааарковная
Удалено администрацией...
KriskaA• 06 января в 23:59
Ответ дляПодругаМужа
То не сочіво, то сечово :)))
Белочкой зови• 06 января в 23:59
Ответ дляМааарковная
Ви з росіянками мило спілкуєтеся і хлопцями примазуєтеся?
Ви до них яке маєте відношення?
Про хлопців вона згадала . Рос хвойда .
автор Мааарковная • 07 января в 00:01
Ответ дляБелочкой зови
Авторко , хто напав на Україну ?
Путін напав, і ви це знаєте. Але такі м..зоти як ця Криса, чи який в неї там нік, точно краще не роблять. Розганяють з-за спин, бо в безпеці. Бо чоловік вдома спить, на броні. Бо за них хтось має померти.
ПодругаМужа• 07 января в 00:01
Ответ дляKriskaA
То не сочіво, то сечово :)))
Святкують срачельнік
KriskaA• 07 января в 00:02
Ответ дляМааарковная
Ага: тобто не треба зброї, не треба дронів - нехай українців неозброїних вбивають кацапи. Ах ти ж мразь....
Белочкой зови• 07 января в 00:02
Ответ дляМааарковная
Рота закрий і на болота шуруй .
Совісті у таких як ти немає взагалі .
Прийшло воно тут розповідати про харошіх рускіх .
автор Мааарковная • 07 января в 00:02
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
автор Мааарковная • 07 января в 00:04
Короче, мені здається, що ідеально було б звести з обох боків цих кровожер і хай між собою розбираються. Мені немає що пацюку сказати. Ідеальний нік.
KriskaA• 07 января в 00:03
Ответ дляМааарковная
Удалено администрацией...
Кокошніца, а ти так же палко мітнгувала з кацапками і все-таки сказала їм, щоб забиралися з України ? Ти ЇМ задала питання - коли вони перестануть вбивати українців ?
KriskaA• 07 января в 00:04
Ответ дляМааарковная
А ми і розбираємо. Може мій чоловік і удома робить креслення, але результат його роботи - дохлі твої вонюшки !
Бжоли-бандерівці• 07 января в 00:15
Ответ дляМааарковная
Удалено администрацией...
А що такое? Вы больше не рыдаете, автор?)))
Прокачую сідниці• 07 января в 00:16
Автор, не туди ви прийшли, ой не туди. Тут вже давно болото з тупорилих крисок, які з дивана підгавкують, посилаючи всіх на війну. Нормальних одиниці залишились.
Гарачий Чокалад• 07 января в 00:18
Ответ дляБжоли-бандерівці
Перечитала тему і під кінець ’офігєла’. Так автор плакала, так плакала, що під кінець ядом прискатися на українок почала, та ще й за то, що чийсь чоловік зброю виготовляє для вишкрябування нечисті з України.
Які різкі і несподівані перепади настрою....
Белочкой зови• 07 января в 00:19
Ответ дляПрокачую сідниці
Совєтчіца сру .
Там нормальні .
Бяки-козяки• 07 января в 00:24
Ответ дляМааарковная
Развела вой на 10 страниц, якобы просветленная, без ненависти, но всем гадости понаписывала, а теперь пойдет дальше танцора в трусах в тик токе смотреть и братикам русским жаловаться. Какое лицемерие.
Милота• 07 января в 00:25
Автор сука рідкісної породи, розвела тут плач на стільки сторінок за «братським» «народом»
Не танцую- но пою• 07 января в 00:27
Твої брати-кацапи прямо зараз привіт передають Дніпру.так і напиши їм , може вони не в курсі
автор Мааарковная • 07 января в 00:32
Ответ дляБяки-козяки
Бо ці пацюки з обох сторін - через них це все продовжується. Частіше за все вони боягузи і ховаються за спинами інших. Вона мені ну дуууже путіна нагадує. І він і вона рахують ЧУЖІ життя. І він і вона - дуже високо себе оцінюють - своє вона готова віддати за мільйон (дорожче ніж хлопці гинуть), він теж щось таке рахував - скільки життів буде ок покласти «на таку операцію». І він і вона жадають крові - це видно в кожному слові - але за рахунок ЧУЖИХ життів. І він і вона - боягузливі лицеміри і сидять за спинами інших. Їх треба просто разом звести і хай вони одне одному горлянку гризуть. А адекватних людей залишать у спокої.